Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

saskarisko
30. apr 2009

ahojte,
Riska az striaslo, ked zahrmelo 😅 , a aj tu riadne fucalo, ale dazd, kde nist tu nist.

a ja mam este lepsiu "prupovidku" - necudujte sa, ze je tu neporiadok (taky klasicky bezny), ale my tu zijeme 😀 😅

bibinka
30. apr 2009

saskarisko- výstižné 😉

zdúchla som pre Filátko do škôlky, už siestujeme domka,práve sa všetci napchávame zmrzlinou, ale po večeri( nie je to tá zmrzka🙂) vyrážame do prírody, dáme si našu klasickú okružnú jazdu okolo Vrútok 😀

matica2
1. máj 2009

ahojte 🙂 kde ste čo manifestujete 😀

bibinka
1. máj 2009

je tak krásne, že všetky trajdajú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
1. máj 2009

jasne...vsetci sa trajdaju...kade tade 😀 ...
my sme boli v sprievode.... 😀 mali sme mavatka{zo suchej travy} 😀 a behali sme po hore 😅 ...potom sme mali suskovu vojnu... 😀 a nakoniec sme si pripomenuli velku noc...oblievali sme sa vodou z potoka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Lucka nespala cez obed, takze za chvilku ide haji...a ja asi tiez 😀

a hlavne....vybozkavala som celu rodinku pod rozkvitnutou ceresnou, tak ako sa na 1. maj patri 🙂 😀 😀 😀

bibinka
1. máj 2009

no kurňa, tak ja asi vyschnem, dnes som nedostala božtek pod čerešňou, fňuk fňuk....... bude to platiť, ak sa vycmágam pod čerešňou zajtra? 😀

lenkamt
1. máj 2009

ja som tiež májové teľa 😀

ale aspoň som pokecala s Adiku a Nicol 😀 až sa mi stratil 1ks dieťaťa 😀 Verča dnes mala 9rokov, idem pridať fotky 😉

nicolmt
1. máj 2009

😲 😲 tak aj ja som akosi tu ceresnu presvihla..no ale mozem je za to, ze na zahrade mame len visnu 😝 a hlavne...ja mam sklerozu 😀 😀

inak fakt baby, super neplanovane stretko..s adiku a lenkou 😅 danny nam pozical pieskove naradie..normalne ze pol hodinu kludu od dietata 😲 potom sup k dvojkam a dannymu do piesku a dalsia pol hodka kludu 😅 aj na buduce 😀

leni...no a to sme tam boli 4 kusy dospelych a aj tak nam ubzikla 😲 sa tes na pubertu 😉

lenkamt
1. máj 2009

tešíííííííím 😅 😀

saskarisko
1. máj 2009

Ahojte,
Lenka - Veronike vsetko naj k meninam 😉 Torta sa Ti vydarila 😉

My sme nejaku ceresnu zohnali. a boztok bol az tak naruzivy, ze sme omylom Riskovi pristupili kornutok so zmrzliny 😅 😀

nicolmt
1. máj 2009

katka...som na teba dnes myslela..ze uz sa ti to krati ..co hovori dr..ako to vidi..kedy, kedy? 😅

saskarisko
1. máj 2009

Nicol - do utorka urcite vydrzim, a potom uvidim co povie. dakujem za opytanie. ale ja uz by som islaaaa .... 😅

nicolmt
1. máj 2009

ahááá tak preto to naruzlive bozkavanie pod ceresnou 😝 😉
inak risko sa ti narodil na termin 😕 lebo sara mala povodne expediciu 30.5. 😝
leni a jaka ty si sikovnica..super torty 😅

saskarisko
1. máj 2009

Nicol - pri Riskovi som prenasala 4 dni, a odo dna terminu mi pomahal doktor, aby som sa zacala otvarat. A mam obavu, ze teraz to bude obdobne 😅

zuzu13
2. máj 2009

dobre ranko...my sme uz doma z prechadzky...skoro sme zamrzli a odfuklo nas

veronike k narodeninam vsetko naj...idem kuk foto...

ja som tiez nahodila nove foto...tak kuk... 😅

zuzu13
2. máj 2009

lenka, si sikulka, torty su super 😉

matica2
2. máj 2009

ahojte 🙂 ja som tiež májové tela ale len preto že ja som u mamy na prázdninách a ocinka máme doma 😅
saskarisko no ja som prvú prenášala 5 dní ale druhá bola pred termínom a rýchlo 😉
veronike všetučko naj..... to už je riadna slečna 😵

zuzu13
2. máj 2009

matica, pekne foto...takze opekacka...no...veru by som brala 😉

matica2
2. máj 2009

zuzu diky. tak som sa s chuti napchala tou opečenou slaninkou 😅

zuzu13
2. máj 2009

matica...verim ti...ja by som sa tiez napchala 😀 😀 😀

matica2
2. máj 2009

idem ja tie veverice obliect a ideme von lebo starkej byt zbúrajú 😀 aleeeee ked sa mi nechceee do toho vetra 😒

zuzu13
2. máj 2009

aj my ideme...lucka prave vstala....tak pekny dnicek 😉

lucxy
2. máj 2009

Caute,,,ja akurat pijem kafco 🙂

zuzu13
2. máj 2009

hello lucxy...ja uz mam dopite....a padam von... 🙂

lucxy
2. máj 2009

cau zuzu no este som zmyvala dlazku a konecne som si sadla na zadok 😀 vonku je 20stupnov no skoda ze ten vietor fuka

zuzu13
2. máj 2009

veru...ked zafuka tak je riadna kosa...ideme sa trosku prejst a potom k nasim na hodinku...ked sa uz mamina nestara o Lucku, tak nech nas aspon vidia raz za cas 😀

lucxy
2. máj 2009

tak prijemnu prechadzku my sme chceli ist do jedlovin lenze ide byt hokej o 4tej 😠

matica2
2. máj 2009

my sme už dotrajdali my stačilo toho vetra 😉 aspon sa trošku prebehli

ikulka
2. máj 2009

ahojkajte no čítam že ste sa dobre bavili tieto vlné dni.... 🙂
my sme dnes boli v cirkuse saške sa moc páčilo len málo zvieratiek na jej vkus bolo ☹ a idem sa pochváliť 30,4 sa nám v rodine narodil malý alex, to čo som spomínala tu pribuznu v UK, len sa narodil cca 4týždne pred termínom, tak je maličký má 2600g.
veronika gratulujeme je to už riadna kočka......

abetka
3. máj 2009

Ahojte
JA som vyslala mangela s Alzbetou do cirkusu. Je nejaka nachladnuta, ma nadchu a aj pokasliava, ale tak pilala usi, ze to by nam asi neodpustila, keby nesla 😀
Veronike- vsetko najlepsie. Lenka tu tortu , ten povrch si robila z cukrikov alebo marcipanu?A odkial si zohnala ten obrazok?DAkujem
Ikulka- gratulujeme k Alexovi, nech je zdravy a spokojne babetko
JA som vcera vecer varila , tak mam volni, este ryzu musim dorobibit 😅
Peknu nedelu vam prajem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre