Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
30. máj 2009

nehodim...mam vymazany program na upravu fotiek... 😢

bibinka
30. máj 2009

čaute, tak nám fakt nasnežilo? ja nevidím na západnú stranu,len na východnú..............ale no ,nepotešili ste ma 😒ja už som sa videla dakde na jednom orosenom 😉

ked som ráno videla ako prší, veru sme ostali v posteli "až" do pol 8.včera som normálne zaspala s deťúchmi v teplákoch a tričku, no ako som si ľahla,tak som vstala....a muž, že načo by som ťa v noci budil... 😅

idem vypražiť syr, detičkám opečeiem naložené kuracie cicky a polievočku....

zuzu- kde idete plávať?

lucxy
30. máj 2009

caute malu som dala spat,,,a pocitac som zapla az teraz,,,,potom pojdeme asi do depa pozriet tie vlaky,,,,
🙂

zuzu13
30. máj 2009

bibinka ideme do aquaparku do teplic...
Lucka si tiez isla lahnut...sama, lebo som jej povedala, ze ak nepojde spat, tak nejde na kupalisko...xixi...tak som zvedava dokedy vydrzi sama v posteli 😀 😀 😀
my mame hov. polievku a segedinsky 😀

lucxy
30. máj 2009

zuzu chodievate tam casto? my sme tam chodili smuzom tak minuly rok ked bol tusim september, oktober ale na vecerne,,,sami dvaja 🙂 inak kolko to teraz stoji?

lenkamt
30. máj 2009

aj my máme segedínsky, a aký fajný 😀 veľmi sympatická kapusta, po 100rokoch som nemusela strihať 😀

inak Zuzu večer neprídem, lebo som dnes do rána vracala 😖 asi som mala z očú či čo, lebo už mi nič nie je, akurát som nevyspatá 😝

koncert super - Verča prišla s tým že maria čirova je tehu 😅 deti majú zážitok - podpisy na rukách, nohách , chrbtoch..... 😀

lucxy
30. máj 2009

lenka inak su teraz virusy tie hnusne grcacie,,,,

bibinka
30. máj 2009

aj ja som dnes liečila susedovie dcéru, grcky a srajdy- naordinovala som roztok z glukózy, sódy bicarbóny a troch soli....je to ako infúzia- postaví na nohy a zastaví grc. a sraj.

všetci mi šli spať, a ja idem konečne pošiť resty čo som komu posľubovala a asi začnem vyšívať 😉

lucxy- dala si mi celkom dobrý tip, pôjdeme mrknúť tie vláčiky 😉

ukana
30. máj 2009

bibi, vlaciky su na Nakladnom.........nie na stanici, teraz mi muz volal.........uz su tam.............ja vegetim 😅

ukana
30. máj 2009

jaaaaj, zuzi, sla by som, do virivky, ...........na tobogan................ 😉 😉 😉

zuzu13
30. máj 2009

http://aquapark.therme.sk/index.php?action=text...
tu je cennik...

lucxy, ja idem prvukrat, ale Viktor ml. uz bol...

zuzu13
30. máj 2009

ukana, veru do virivky urcite zavitam...ale tobogany neprosim... 😀 😀 😀

ukana
30. máj 2009

zuzi, aj na tobogan? ja som sa najprv bala, ale ked sa aj mlady spustal, tak som sla.........ale len na modry 😅

ukana
30. máj 2009

si ma predbehla 😀 😀 😀 ...............chod to skusit, budes lutovat, aj moja svokra sla 😀 😀 😀 😀

zuzu13
30. máj 2009

nie,,,dakujem...vazne... 😀 😀 😀 mam obavu, ze ked vyletim do bazena z toboganu, tak bazen ostane suchy 😅 😀 😀 😀

ukana
30. máj 2009

ked po mne neostal......... 😀 😀 😀 😀 kludne chod 😉

zuzu13
30. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no uvidim...ci ma pustia 😀

ukana
30. máj 2009

😉 😉 😉 .........musime si aj my naplanovat Teplice niekedy, naposledy sme boli vari naVianoce........ale pri tych cenach 😖 😖 raz do roka staci 😀

zuzu13
30. máj 2009

no veru, tie ceny su priam uchvatne... 😒

ukana
30. máj 2009

v septembi bola dobra akcia, vstupne za polovicu a deti do 15r. zadarmo......to sme sli dvakrat 😀

ikulka
30. máj 2009

ahojky tak my sme tiež boli na vláčikoch poobede a saške sa páčilo velmi do každého cchela ísť ....aj sme sa previezli tak sa jej mooooc páčilo ani von nám nechcela isť....zajtra idem k našim a chceme do skanzenu ísť tak snád bude dobré počasie....

bocmanka
30. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

tak ste ma inšpirovali kočky s poľskom, dnes sme boli v bielsko biala aj my, predtým sme chodili do krakowa a aj tu to bolo okej
..ceny lepšieeeeeee ako u nás, kuk náš topánkový úlovok..
ale chodili sme skôr nábytky, čo budeme zariaďovať dom a máme úplne kráásne link-y na detský nábytok kto potrebuje
vidím, že tu sa cestuje 🙂 turecko, itália, my ideme klasika 2 tt chorvátsko a pomedzi to kde tu čo tu a na dome...

zuzu13
30. máj 2009

hello
v aquaparku bolo uuuuzasneeeee...
my tento rok necestujeme... ☹ ale nevadi, o rok si to vynahradime... 😀 😀 😀
bocmanka, ulovok je super 😉

zuzu13
31. máj 2009

dobreee ranko...co van nejde net???

posledna a aj prva,.... 😀

adiku
31. máj 2009

ahoj zuzu ajja som tu ide ide len asi vsetci varia pecu lenosia...

adiku
31. máj 2009

a vlozila som foto zo stretka tak nakuknite sice len 4 ale su

prijemnu nedelu

zuzu13
31. máj 2009

toto...presne...lenosia a dospavaju sobotnu prehyrenu noc 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
31. máj 2009

jeeeej...adiku dala foto zo stretka.... 😀 😀 😀

lucxy
31. máj 2009

no ja som rano pisala tri krat a nezobralo mi to 😠
zuzu a bolo vela ludi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre