Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
16. júl 2009

ale baby 🙂

zuzu13
16. júl 2009

fakt??? odfot ho...nech ho vidim...sa mi zda, ze nase deti sa budu stretavat len v obdobi dazda...v kaluziach...lebo budeme mat problem ich vytiahnut z bazena 😀 😀 😀

adiku
16. júl 2009

a vari nie??

adiku
16. júl 2009

odfotim ked tam budu aj deti a mozete prist teraz vy k nam

zuzu13
16. júl 2009

no to vies...okolo 18,00 mozno vyleziem 😀

adiku
16. júl 2009

lucka spi???

lucxy
16. júl 2009

zuzu pred teplom neutecies 😀

zuzu13
16. júl 2009

lucka zaspala o 12-tej...
lucxy...neboj...mame doma chladocek...a uz aj na balkone je perfektne....takze no problem 😀

lucxy
16. júl 2009

abetka ako? dufam, ze si psychicky ok kedze to musi byt dost tazke 🙂

adiku
16. júl 2009

no u nas teraz zase na balkone zacina byt teplo tak uvidime ale hadam to zmakneme 🙂

zuzu13
16. júl 2009

😀 😀 😀 vo vodicke bude hej...aj ty sa supni k detom a bude... 😀 😀 😀

adiku
16. júl 2009

no myslim ze ja to nemusim budem len tak z obyvacky na nich dozerat

zuzu13
16. júl 2009

idem od vas...synator caka na poradie...tak pekny zvysok dna... 😀

adiku
16. júl 2009

aj Vam pekny paaa aj ja uz idem off

larisa
16. júl 2009

ahojte mamičky,
nepoznáte niekoho kto vie opravit domáce kino.

matica2
16. júl 2009

ahojte 🙂
vydím že ste preberali bytovku tak dám pár slov k tomu: pán ktorý zavolal televíziu tak im poukazoval len to najhoršie čo je tam. sú byty horšie tam treba niečo porobyt a sú byty také kde stačí omalovat a bývat. ja som tiež investovala do bytu ale... menila som kachličky v kuchiny lebo sa mi nepáčili, menila som podlahu lebo chcem inú a proste sme porobili tak ako sa nám páči lebo tam budem bývat a chcem to mat podla seba ale nemusela som. mám aj ja jednu krivú stenu ale tam zrovna bude nábytok tak nebude vidiet. a to že platím tri roky to sa my odráta doby platenia to znamená že nebudem platit 30 rokov ale 27. vela vecí sa dá porobit z penazí čo ostali na odstranovanie chýb po kolaudácii ale ten pán čo to má na starosti nechce podpísat faktúri toho čo treba tak sa nič nerobí. tuná ide o vojnu medzi poslancami a starostom ale v pozadí toho je iná záležitost čo nemá s bytovkou nič spoločné ale je to ako dobrá zámienka. v turanoch postavili takú istú bytovku a bola ešte v horšom stave a nik to nedával do telky. 😉

larisa
16. júl 2009

teraz som pozrela reportaz ved je to strašne ..... ☹ a ešte zato platit.....

matica2
16. júl 2009

larisa to sa nedá vytvorit si obraz podla toho čo ukážu za dve minúty v telke lebo ukážu len to najhoršie a to teraz myslím všeobecne reportáže čo robia. oni podržia stranu tomu kto ich zavolá. a urobia výbery s rozhovorov také aby upútali ludí a nie ukázali čo treba

zuzu13
16. júl 2009

jasne...matica, obraz za 2 min. reportaz si urobis...ale len z toho co ti ponuknu...ale aj tak..poviem ti...ja dostat taky byt...no nechcem ani za polovicu...vezmi si, ze su rodiny co nemaju financie na to aby "prerabali novostavbu"...takze musia zit v tom co dostanu... ale je to v podstate vec najomcov a nie moja...takze koncim na tuto temu 😀 😀 😀

matica2
16. júl 2009

oki zuzu 😉 ked tam budeme prídeš pozret tak uvidíš 😉
no dnes máme slzavé údolie obe baby si rozbili kolená tak neviem čo prv ošetrovat 😅
a je mi teeeeeplo potím sa ako keby som bola v prechode 😀

matica2
16. júl 2009

a ozaj viete že v košútoch stavajú kaufland?

zuzu13
16. júl 2009

matica...ano...stavaju kaufland...a aj dalsi panelak.... 😀

matica2
16. júl 2009

o paneláku neviem len sme videli dnes ked sme boli v meste tam tabulu kauflandu.

matica2
16. júl 2009

baby a neviete náhodou od kedy sa platí pre deti polovičný na vlak (kedysi to bolo od 6 rokov) a ked dieta nemá ten vek či sa vybavuje niaka preukážka lebo adka vyzerá staršia. chcela by som ist s nimy niekedy na vláčiku sa previest.

lenkamt
16. júl 2009

čafte cicky 🙂

aké fajné teplo, že? moje deti upachtené spali cez obed tri hodiny a teraz už zase spia, ani jesť nepotrebujú toľko ako inokedy 😀

ocíka už máme oficiálne v tn, takže pondelky , utorky a štvrtky som sama, príjmam /dámske/návštevy 😀

na zajtra sa veľmi teším aj keď to vyzerá že červeň príde namiesto soboty už zajtra ráno 😝

Matica - však skús pozrieť na ich stránku 😉 alebo sa ti spýtam susedov sprievodcov, ale sú na dovolenke tak neviem kedy s nimi budem 😉

matica2
16. júl 2009

lenka som pozrela na stránku som nenašla ale asi sa skočím spítat na stanicu

bocmanka
16. júl 2009

ja vás ešte horúco zdravím a bočkávam....

🙂 my cestujeme až zajtra navečer, ešte chalani upratujú izbu, lebo inak, necestujúúúú...tak sa snažia..,aaa už majú hotovu, umyť zúbky a šup do postele..
romy my v tom teple dnes spala 2h doma, inak som ju mala u maminy, aby som stíhala niečo nakúpiť niečo zbaliť...
teraz manželík ešte poliava záhradu, ja som chlapcom vyprala posteľné prádlo, aby sa im ešte voňavo spinkalo...
nemôžem nájsť bazénik so strieškou, ja som asi šibnutá, neviem kde som ho švacla...to sa aj vám stáva, že niečo odložíte a neviete potom nájsť???????

😵 pekne tu udržujte koníkovský ohník....

lenkamt
16. júl 2009

Matica tak skús tam 😉 ani ja som to na stránke nenašla 😕

Boc - ja viem kde je náš, tak v prípade núdze si príď zajtra preň 😀

lucxy
16. júl 2009

cau cicus Lenus 🙂 mne konecne teraz zaspala ,,,,samozrejme s revom a to dneska robila vsetky aktivity,,,nevie kedy ma dost
jej bocmanka tak si to uzite riadne sa vykupte
Lenka bola si vcera nakupku?

bocmanka
16. júl 2009

😀 díky leni, ale povedzte, kde hľadať ešte...?..v mrazničke?...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre