Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
28. aug 2009

a kamze sa chysta Nicol na nakupy? 😉

lenkamt
28. aug 2009

no hádaj 😀

pepies
28. aug 2009

do Turecka? 😉

ellab
28. aug 2009

Ahojte 😉 deti ešte nespia, ale hádam odpadnú 😀 😀 😀
lenka - tvoje pozvanie prijímam 😅 😅 škoda, že už nemám krásnych 25 😀 😀 už sa teším sa stretko bez detí
😅

pepies
28. aug 2009

he he he, som fest vtipna, asi do Polska????
nevies Leni, kam chodia?
my tiez potrebujeme ist, ale len kvoli plienkam sa nam nechce trepat.

ellab
28. aug 2009

pepies - vtipná ako vždy 😀 😀 😀 😀

lenkamt
28. aug 2009

nyje by povedala naša Lucka, "preca" do zywiecu 😀

Ellab - to je ako přijmeš mojí rúži 😀 aj ja sa teším 🙂

abetka
28. aug 2009

ahojte. Ja na stretko asi nebudem moct prist, ale este presne a naisto neviem, tak dam vediet, ale ved ja som vobec neni podstatna, takze viac nie ako ano

ellab
28. aug 2009

Lenkamt - ale do 5 ráno nevydržím 😔 😔 alebo začnem trénovať 😀 😀 😀

majkaa
28. aug 2009

ahojte, obcas si vas citam. My len cakame maleho chlapceka a pomaly obkukujeme vecicky. Neviete kto by z Martina predaval nejake vecicky, hrazdicku, kolotoc...
Plienky sa oplatia kupovat v Polsku?

pepies
28. aug 2009

aha, jasne, do Zywiecu..............

Lenka aj ja by som prijala Tvou rúži, ale stretka charakteru "bez deti" su pre mna momentalne cistou provokaciou............ 🙂

Ale zajtra pride odbornicka na kojenie a ide mi poradit, ze co a ako, ale ako ju poznam, bude mi odporucat kojit do 4 rokov ☹ 😉

lenkamt
28. aug 2009

Abetka - akože nie si podstatná???? 😠 pre mňa ste všetky podstatné čo sa týka príjemne stráveného večera, však kto nebude chcieť pokračovať v kozli , nemusí 😉

Majkaa - tak chlapčeka? gratulujem 🙂 ja budem predávať 1ks postieľlku, ostatné som odložila pre ségru 😉

nicolmt
28. aug 2009

leni sup na FB 😉

majkaa
28. aug 2009

juj lenka ja by sla tak rada do kozla na disku, ale teraz sa to neda, tak sme sa aspon vyblaznili na svokrinej 50tke.
No postielku to este neviem, to uvazujeme kupit v polsku aj kocik. Preto sa pytam aj na tie plienky, lebo pepies pisala, ze len kvoli plienkam tam nepojdu. Tak by sme kupili rovno aj my. Lebo v cenach s plienkami sa este nevyznam.

pepies
28. aug 2009

ahoj majkaa,
blahozelame ku chlapcekovi.
Napisala som Ti cez IP, tak sa kukni, predavam kopec veci, este teraz ma napadlo, ze predavam aj kolotoc Fisher Price - ako som pisala, mame toho vela, tak ak by Ta nieco oslovilo, kludne napis alebo zavolaj.

majkaa
28. aug 2009

pepies urcite chceme nieco pokupit, ale u nas zohrava dost ulohu peniazky, ale posli mi linky s fotkami a pokukame co by sa hodilo

pepies
28. aug 2009

majkaa myslim ze peniazky zohravaju rolu u kazdeho, to je jasné 😉
ked to nahodim na Mimibazar, poslem Ti linky.

majkaa
28. aug 2009

dobre uricte posli

adiku
29. aug 2009

dobre ranko dievcata no vonku paradne leje aspon bude lepsi vzduch uz to bolo treba, dufam vsak ze nebude taky cely predlzeny vikend

bocmanka
29. aug 2009

🙂 jeeeeeeeeej aký príjemný letný dáždik...

tak ja som v sobotu prvá, rýchlo takto po ránu, lebo potom už zase nebudem stíhať..
u nás situácia viac neýžhektickáááááááá
mňa včera poštípala osa, začala som puchnúť, no hrôza, ten sprostý hmyz si nedá odo mňa pokoja!!!, to ma len minulý týždeň uštiplo čosi čudné, s čím som skončila na pohotovosti s dvomi injekciami...
chlapcov včera manželík zaviezol k babke na chatu, opatruje ďalšie dve vnúčatá z ostravy, tak plus naše dve, chceli im urobiť pekný víkend a my že si oddcýhneme a ono hop....už večer musel ísť po marka, dostal vysokú teplotu a zimnicu a oni dvaja /teda babka s frajerom../ šak načo, majú tam 4 vnúčatá, oni doktori a bez jediného lieku....tak daváááááááj poňho..
tak teraz tu ležká v teplote, pôjdem s ním na pohotovosť, tak držte palce, to budú zase dni..
rominku odviezol k našim, aby sme ju izolovali a matejko ostal na tej chate, dúfajme, že ok dozajtra..
tak papa a peknú sobotu, ak tak nakuknem počítať čo nové..
😵 inak krásne fotosky z bešeňovej, my sme plánovali tiež v tieto predĺžené dni, ale vyzerá to, že tento jeden náš maródik, no uvidíme, možno to je len viróza, aj ja som mala cez týždeň čosi podobné

pepies
29. aug 2009

ajojte,

boc ... davno sme Ta nevideli ani neciatali... skore uzdravenie markovi,nech ste rychlo fit 🙂

inac uzasne pocasie, nasa oslava ja v prdeli, prelozili sme ju na zajtra, tak by aspon zajtra nemuselo v kuse prsat, nech sa nam podari navarit aspon ten gulasik................

zelam vsetkym pekny dnik

pepies
29. aug 2009

necitali som myslela

julyb
29. aug 2009

Ahojte, tak moja predpoved vyšla 😀 leje ako z krhly, neboj Peti dnes sa vyprší a zajtra bude fajn 🙂

abetka
29. aug 2009

julyb- rosnicka, ako bude v stredu??? Chdim casto okolo vasho baraku a tak, ze ako sa vam byva? ste spokojni???
No dnes teda pocasie mna nevyhnalo ani 9.00 z postele, al deti pobehovali uz 7.00. Aj nasa Bety je prechladnuta ☹

bocmanka
29. aug 2009

😵 dnes je total deň na prespatieeeeeeeeeeeeeeee

pepies
29. aug 2009

July no dufam, ze sa zajtra vycasi.............................
keby som si tak mohla lahnut a driemkat .....

ellab
29. aug 2009

Ahoojte 😉 my vo velkom upratujeme 😝 😝 😝 ale aj to treba, keby bolo pekne, tak ma doma nič neudrží 😀 😀
pepies - dúfam, že zajtra už bude pekne 😉

adiku
29. aug 2009

ahojte citujem lenku

dnes som stretla Zuzu že sem dnes asi nepríde lebo idú s Adiku na pivko

pre ostatné - 4.9. to je budúci piatoček mám krásnych 25, takže by ma potešila vaša milá spoločnosť akože večer stretko bez detí

cize Leni pre nas so zuzu ta oslava 25 neplati???????? 😕

adiku
29. aug 2009

my akurat lepime nalepky konecne po mesiaci dosli tak sa vytesujeeeeeeeeeeeeeeeeem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre