Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
26. okt 2009

no zuzu tak sme nastartovane 😀

ellab
26. okt 2009

teším sa 😀 😀 😀 😀

ellab
26. okt 2009

dnes už v robote končím 😉 papa

lucxy
26. okt 2009

Lenka velmi pekne ti dakujem za pochvalu,,,,fakt potesi naozaj 😵 dala som si nalgesin a celkom v pohode,,,ale to asi preto ma az tak fest neboli lebo som ho mala mrtvy
no idem si na chvilu lahnut

lenkamt
26. okt 2009

baby a tu je ten hotel kam ideme na to stretko s levíčatami 🙂
www.umlynarky.sk

Nina tebe to hodím špeci aj do mailu 😀

lucxy
26. okt 2009

vyzera to tam suprovo,,,budem tisko zavidiet 🙂

adiku
26. okt 2009

baby sak hodte dake fotos nech vidime ake kocice ste boli a aj stale ste

bocmanka
26. okt 2009

no baby , mňa to stretko taaak mrzí.. 😝 😝 , ja by som bola piata blondína...xixix, akurát že nie ako lucxy..a ostatné prútiky, takže by som sa cítila ako veľrybka...ja som mala s tým zubom nádherný večer, dnes je lepšie,..
😒 😒
tak my máme doma maróda, matej má vysoké teploty, dnes sme boli u dr. má zapálené hrdlo, a uvidí sa zajtra či mu nedá antibiotiká, ale už vidím, že áno...nedávno bol doma kvôli tej kľúčnej kosti a teraz zase vymeškáva ..ešteže sú od štvrtka jesenné prázdniny, akurát že sme chceli ísť ku švagrinej do ostravy, tak asi nepôjdeme..
romine brali trojvýtery, z nosa, z krku a pre istotu aj z konečníka, či nemá nejakého bacila, robia sa jej okolo pusy také drobné začervenané miesta, a môže to byť znak aj niečoho kožného, tak uvidíme...
dnes som sa jej pýtala "chlapci majú vtáčika a ty máš čo..?" lebo stále chce cikať postojačky ako chlapci a ona "že papagája..", sme sa skoro s mužíčkom pocikali...
dnes bol môj manželík najmladší medzi starými mamami v škôlke, marko mali tvorivé dielne so starými rodičmi, ale moja svokra neuveríte si 12 dní predĺžila na 17, takže budú s priateľom v egypte teda riadne dlhý čas..a moja mamča je ešte pn, tak som im z kartónu vystrihla šarkana, podlepili to drevenými paličkami a budú ho zdobiť prírodninami...som zvedavá ako to zvládnu...
teraz sa prechádza s romy medzi dažďovými kvapkami...tak ak náhodou uvidíte hríba s veľkým dáždnikom, tak to sú oni dvaja...
dnes som zháňala tekvicu na tie tvorivé dielne, tak som bola v baumaxe, a za tekvicu mi naúčtovali 16 eur...skoro ma porazilo, pokladníčka mi povedala, že to už ju predsa budem mať navždy, no za 16 eur, no ďakujem!!!! tak som ju stornovala....chápete?????????

zuzu13
26. okt 2009

bocmanka...ten papagaj nema chybu...sikovne dievca 😀 ...no a tekvica...no comment 😝
aj nasi maju v skolke popoludnie so st. rodicmi...ale my nemozeme...mamina chora...lucka kiahne...fnuk...
boli sme zobrat vsetky veci zo satne, nech to tam nekvasi 2 tyzdne....
idem sa venovat...zajtra zase do prace...tak nechcem kysnut pri nete...pa...

saskarisko
26. okt 2009

Ahojte,
zase len v skratke. Dnes sme boli u logopedicky, a vraj Riskova rec je uz na spadnutie, takze budeme cakat 😉

Chorusikom skore uzdravenie 😉

Leni - my buduci tyzden urcite do MC nepojdeme, musime vydrzat do 3.11. bez liekov, takze radsej medzi deti nepojdeme

Bocmanka - ak myslis surovu tekvicu na vyrezavanie, tak ju bude mat drahy v shope cca v stredu. a ak sa dostane na jednotu, tak cena cca 5.60 s dph

adiku
26. okt 2009

leni u tej mlynarky to vyzera suprovo, noooooooooooooo takze vy taketo paradne stretka mavate??? potom napis aj blizsie info 😀

adiku
27. okt 2009

zelam vsetkym krasne ranko a uspesny dnik 🙂

bocmanka
27. okt 2009


tak ja hlásim akútnu chrípku, ja v noci 40 ky a marko tak isto, matej to ma odvčera, kašleme jak tuberáci a nevládzem ani ruku zdvihnúť, bolíííííí ma všetko..
rominku sme hneď ráno oddelili, dali sme ju k mamine, ešte je pn, ale už nám volala, že jej ide teplota a pokašliava, tak som zvedavá čo to máme za vírus..
peťo má na mňa očr, kedže som na md a starám sa o dieťa, tak pevne verím, že on jediný ostane fit, lebo inak neviem neviem..
a to sme mali ísť navečer s romy k telinkovcom, a na dva dni do ba, tak je to zase v prd.....
zucha, takže sa nechystaj sme všetci chorí.....
pekný deň všetkým...

abetka
27. okt 2009

hello Martin. Kde ste????

ellab
27. okt 2009

😀 😀 😀 pracujeme 😀 😀 😀

julyb
27. okt 2009

Ahojt,
ste popísali ani neviem na čo reagovať, hlavne skoré uzdravenie všetkým detičkám a rodičom
🙂
Hurááá konečne sa dokopali aby otvorili to MRC, aspon sa budeme mat kde chodiť hrať 😵 😵 😵
Kati tak to je super, že takýto výsledok z logop. máte, za chvílu ti bude Riško opilovať uši, este si to uži 😀
My sme sa mali perfektne
😀

lenkamt
27. okt 2009

Julka vitaj 😵 malý to ako zvládol????

Boc - ☹ to mi je ľúto, skoré uzdravenie 😉

KTO IDE DNES DO tulipu???? 😕

Saskarisko - tak sa riadne preliečte, zoceľte a šupky hupky pôjdeme to tam obzrieť 😉

ellab
27. okt 2009

lenkamt - o kolkej??? ja tam potrebujem ist malemu kupit helmu na lyzovanie, tak by sme dosli 😉

lenkamt
27. okt 2009

16-16,30 😉

ellab
27. okt 2009

OKI 🙂

nicolmt
27. okt 2009

no ja dojdem mozno aj skor..ak bude sara zas vyspata ked dojdem domov 😝 proste budem tam a cakat na dalsich 😉
inak som totalne nastartovana na nejaky detsky vikendovy bazenovy pobyt 😕 teraz len nieco take najst a este niekoho dalsieho zlomit nech sa aj sara ma s kym zabavit a bude to 😝 😀 😀

lenkamt
27. okt 2009

tu máš tu bešeňku:
http://liptov.sk/apartmany/

julyb
27. okt 2009

Lenka, Ella malý to zvládol v pohode, so starkou mu bolo vynikajúco, ani si nespomenul 😉
Cvičiť asi v stredu, este ti napíšem 😉
Ja tu mám este mamu tak sa vytešuje, ak prídem do Tulipu tak len sama, tiež potrebujem veci z lekárne 😉

lenkamt
27. okt 2009

príď treba nám strážiť deti, Nina chce rifle a ja náušnice 😀

julyb
27. okt 2009

Vaše deti sú také zleté že ci ani strážiť netreba 😀

lenkamt
27. okt 2009

😀 😀 😀
takto dobre som sa už dávno nezasmiala 😀

julyb
27. okt 2009

som rada, že si sa pobavila 😀

lenkamt
28. okt 2009

dobré ráno 🙂

budúci týždeň štvrtok 16.00 mrc 🙂

koniec správy 😀

ellab
28. okt 2009

dobré ránko 🙂

lenkamt
28. okt 2009

🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre