Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
17. feb 2009

hm to akoze mne? ja nieee este nie 🙂 pockam si ked pride spravny cas 🙂

zuzu13
17. feb 2009

😀 no aj tebe...ale máš čas... 🙂

lucxy
17. feb 2009

mam mam zuzu,,,, 🙂 a inak mas vela prace? co mala?

zuzu13
17. feb 2009

mám...ale práve som si dala kafe pauzu...dorobila som konečne jednu vážnu vec.....tak mám chviľku psychopauzu...od čisel.... 😖
dopijem kafe a pokračujem... 🙂

zuzu13
17. feb 2009

tu to ale žije???čo sa všetky sánkujete??? 😀

matka26
17. feb 2009

no veru, ked som vesala pradlo na balkone tak som videla Lucku na sankach 😀

ikulka
17. feb 2009

ahojky no veru s tými šškolkami je to o držku
ja len dufam, že tu na dedine je to iné ako v meste a zoberu všetky deti, my už máme zapisy ale ešte nemožem ísť s malou von tak asi až na buduci týžden si pojdeme pre prihlášku....

martina7905
17. feb 2009

veru ikulka pojdeme si spolu po prihlasku nech mame pokoj

ikulka
17. feb 2009

no tka tak, ked saška vyzdravie hned tam nabehneme.... 🙂

saskarisko
17. feb 2009

Ahojte,
ja chcem este dodatocne zagratulovat vikendovym oslavencom. vsetko najlepsie im prajeme 😵

a tu na Podhaj nikomu nechodili deti do skolok ? 😕

martina7905
17. feb 2009

ahojte co uz vsetky spite ked tu nikoho neni 😉

abetka
17. feb 2009

saska- nasa chodi na Podhaj a ja som velmi spokojna. Ja si neviem vynachvalit a mam moznost si to porvnat, lebo chodila inde a to bola hroza.
Aj maleho idem tam prihlasit. Uz tento rok. 😉

saskarisko
17. feb 2009

Abetka - a do ktorej skolky chodila ? ak by som chcela dat Riska do skolky od januara, tak by som si musela teraz zobrat prihlasku ?

abetka
17. feb 2009

chodi na Gorkeho.
Mala by si maleho prihlasit. ja tiez mozno pojdem do prace v pribehu buduceho roka a idem si vziat prihlasku, nech ho mam kam umistnit, ak budem musiet ist do prace 😝 Aj ked sa mi nechce a je mi doma strasne dobreee 😀

lucxy
18. feb 2009

dobre ranko,,,hej saskarisko mala by si si ist teraz po prihlasku a tam napises ze od januara chces aby siel 🙂
vonku je -6 tak sa pekne teplucko oblecte 🙂

adiku
18. feb 2009

boze s tym skolkami hruza ja idem dnes na pohovor do tejto nasej sukromnej tak uvidim co ponukaju akurat ze su hrozne drahy az 100eur na mesiac plus obedy viete nejake info o tejto skolke ide o sukromku Lienku pa dik

lucxy
18. feb 2009

ahojky adiku 🙂

adiku
18. feb 2009

ahoj lucxy to len na skok som tu lebo obed deti su hore a pri nich sa neda takze uz aj koncim

pepies
18. feb 2009

dobre ranko sa praje, no ako vas tu citam, s tymi skolkami to nie je moc ruzove ..... ☹

lucxy
18. feb 2009

no ved ja chapem,,,ja uz mam v kuchyni zase vsetky hracky 🙂

ukana
18. feb 2009

ahojte.....adiku, ze 100eur...za skolku............ 😖 v centre je sukromna ( za Slovanom) a tam sa platilo tak do 2 tis.Sk(70eur).....aj so stravou, neviem, ci to zmenili 😒

my platime cca 20eur strava, 3.32 dar skolke a 7 eur skolne...predskolaci skolne uz neplatia...tak sme trochu usetrili... 😀
na take velke sidlisko ako Ladoven by podla mna mali byt aspon 2-3 skolky 😒

bocmanka
18. feb 2009

neviem ktorú škôlku myslíte, či za slovanom, tú kde mi chodili a aj chodia chalani, ale platíme do 2000 Sk /v eurách ešte nemyslím../ za škôlku a stravu dokopy, plus perieme prádlo...
kto ide v sobotu do tej športovej haly cvičiť?....ja idem, zoru czoborovú a jej tanečné krácie milujem, len neviem ako to zvládnem, už dlhooooo som nič poriadne nerobila..
včera som konečne začala lyžovať, a mala som snežný orgazmus, jasenská kopec síce nič moc, ale na rozlyžovanie po roku stačila....odporúčam!!!!!!!!§

pepies
18. feb 2009

ja chcem chodit na ten aerobic od bud. stredy, je to pre zaciatocnikov, tak to mi vyhovuje, bo som riadne drevo a hlavne, potrebujem schudnut 🙂

lucxy
18. feb 2009

boc a o ktorej ides na 12,30? 🙂

bocmanka
18. feb 2009

idem skúsiť začiatok a potom sa uvidí....zora má ťažké choreografie. ale možno dačo sa na mňa nalepí..

bocmanka
18. feb 2009

a ten kick box....môže byť tiež cool......

lucxy
18. feb 2009

boc ja som bola vtej sportovej hale,,,uz ani neviem ze co to tam vsetko bolo ale onicom,,,,ten bodywork to by malo byt dake posilnovanie, nie?

julyb
18. feb 2009

bodywork je cvičenie s vlastnou váhou, prípadne malé činky 1 kilové 😉 alebo sa dávajú také gumy na nohy a to ťaháš 😉

ikulka
18. feb 2009

ahojky jéééj baby cvičenie to je čo, to ja radšej ani neskušam, aby som si postavu nepokazila 😀

lenkamt
18. feb 2009

čaute 🙂

Ikulka - ja tiež tak 😀 😀 😀 ja ani na bicykli neprejdem k medokýšu 😀 😀 😀 však by ma to zabilo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre