Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
26. feb 2009

tí chalani boli úžasní som sa skoro pocikala, vieš Peti ja som cvičila celú Vš tak predsa si niečo pamätám ale tie tanečky my tiež velmi nejdú 😉

anculka
26. feb 2009

Victorom vsetko najlepsie!!!
Aj Jakubkovi k jeho 6mesacnemu vyrociu! 😉
Ja som stala hned vedla tych chalanov, Ved my sme boli pokope 😀 Bola som cela v ciernom a celenkou na hlave!?urcite si ma musela vidiet 😵
Pepies to keby si bola na normalnej hodine, tak sa Ti zda toto lahke! 😀
ono ked to vidis prvy krat tak sa to zda tazke, lebo vela info naraz ale ono sa ta opakuje to ked pojdes 2-3 krat tak sa chytis! Ja som bola, teraz tiez asi 3 alebo4 krat a uz som sa troches zapajala.

julyb
26. feb 2009

ja ked som bola raz na dance aerobicu v Harmónii tak som bola totálne mimo takže toto sa mi zdalo fakt v poho 😉

pepies
26. feb 2009

aha babulky tak beriem spat
ja som bola raz v Piestanoch na aerobicu pre zaciatocnikov, dali nam este aj papieriky s anglickymi nazvami krokov a tam dokym sa vsetci nenaucili jeden krok, dovtedy to ta cvicitelka opakovala, az potom zacala spajat do choreografie, bolo to ako pre debilkov, cize akurat pre mna 🙂
no vsak sa hadam do toho dostanem ..... ved nejde o nic 🙂 iba o 15kg v mojom pripade 🙂 🙂, ktore chcem zhodit, aby som sa dostala do normy .......

anculka, nevidela som Ta,hladala som Ta podla fotky, ja som stala presne za tym chalanom s tetovanim, jemu to islo fest dobre, bola som vedla July ........ aj jej to islo super 🙂

zuzu13
26. feb 2009

ďakujem za chlapskú polovicu rodiny 😉
Kubkovi všetko naj...
Natálke gratulko k zúbku 😉

matka26
26. feb 2009

ahojte,
tak ja som stale chora a trapim sa, mam pocit, ze sa to vobec nelepsi, skor je to horsie 😠 😠 😠
tak to vas na cviceni bolo teda hojne 😉
Viktorom vsetko len to naj 😉

matka26
26. feb 2009

a este ozaj neviem, ci som vam uz pisala nasu najvacsiu pikosku...mala uz spava sama v izbicke vo svojej velkej posteli, uz od piatku, zvladla to uplne super, krasne prespi celu noc a rano na mna vola, lebo spava v spacom vaku, tak za mnou nemoze pricupitat 😀 ale naozaj to zvladla na jednotku s hviezdickou, hadam lepsie ako ja, ze ju nemam vedla seba 😀

anculka
26. feb 2009

matulik, skore uzdravenie! 🙂 😉 🤐 😵

lucxy
26. feb 2009

matka tak to je super, ze mala to takto zvladla,,,,no a rychlo sa vyliec,,,,, 🙂

nicolmt
26. feb 2009

jééj mati to je super ze ti mala tak krasne sama spinka vo vlastnej izbicke 😅
a skore vyzdravenie 😉

matka26
26. feb 2009

dakujeeeeeeeeem baby 😉 😉 😉

julyb
26. feb 2009

Ahojte,
Matka skoré uzdravenie...
My sme dnes mali očkovanie....samozrejme so strašným revom, vážime 10,2 kilo, prerezali sa horné dvojky(takže 8 zubov) a idú stoličky, takže nás čaká super obdobie a to najhoršie nakoniec obdržali sme papier na nevrológiu, Matús neštvornožkuje a nestavia sa 😕 , DR bola prekvapená ako keby som jej to stále nevravela a argumenty" že načo sa bude plaziť ked ho odnesie mama sa mi zdajú strašne profesionálne" naše úžasné zdravotníctvo 😠

len22ka
26. feb 2009

julyb: tak to máte veselo..Samko tiež neštvornožkuje ale už sa stavia na nohy, tak dúfam že my takého vyšetrenia nebudeme musieť absolvovať...a mne moja mama vravela že ja som tiež neštvornožkovala ale presne ako on skákala na nohách keď ma niekto držal za ruky a potom som už rovno chodila, tak načo drať tepláky na kolenách 😅 Dúfam teda že tieto gény "zdedil" po mne..

len22ka
26. feb 2009

všetkých skore uzdravenie 😉 😅

len22ka
26. feb 2009

všetkým 😀

kristina.ruzickova
26. feb 2009

kočky zlaté,
nikdy nič nejde na prvý kraát, uvidíte že po 2- 3 hodinách to bude pohoda, až sa budete dokonca nudiť...
A ančula je skvelým príkladom bola 3x na hodine, a v nedeľu už zmákla celú dance choreografiu pre pokročilýchu vonsa....prisahám ,že nekecám..

niekto je viac šikovný niekto menej, je to len o tom sa nebáť a skúšať a nevzdať sa po jednom neúspešnom pokuse .-))
Kto príde zas a zabojuje.... teším sa 🙂)

majte sa KIKA

zuzu13
26. feb 2009

kika, jasne ze nic nejde na prvy raz 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
verim, ze si uz kupim poriadne teplaky a pridem aj ja trosku na cvicko....nech si moje sadlo zahopsa aj pri inych prilezitosiach ako pri se.. 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
len dufam, ze sa zmestim....do sally....pri takom pocte cviceniachtivych.... 😀 😅 😀

bibinka
26. feb 2009

zuzu- dodatočne prajem tvojim Viktorom všetko najlepšie k meninám 😉 a do sály by si sa určite zmestila. ja som raz bola na aerobiku v miestnosti 3x3m a bolo nás tam asi 15- to bola iná tlačenka 😀 😀 😀

kristina- verím, že sa tam niekedxy dobelhám, a nebudem sa musieť vyhovárať na moje dve "objektívne príčiny" 😀 😀 😀

kristina.ruzickova
26. feb 2009

zuzu13 : kasli na teplaky, prid v com chces 🙂 v com ti bude pohodlne... a sexy pohybom.... asi nemozem konkurovať .-)) to sú iné pohyby 🙂))
miesta máme dosť....zmesti sa tam aj tri krát toľko 🙂 no problem

na vsetkych sa tesi..drzte sa 🙂

zuzu13
27. feb 2009

dobré ránko
kristina, jasné...už som si aj prečítala čo a ako 😀 tak to vyzera na pondelky a štvrtky...ale určite by som rada skúsila aj to kardio 🙂

pepies
27. feb 2009

zuzu ja som bola v tehu teplakoch, bo nic ine neobleciem ...... 🙂

anculka
27. feb 2009

Dobre ranko!
Kika no dik, normalne sa cervenam! 😉 🙂 😵

pepies
27. feb 2009

no anculka, si hviezda 🙂
dufam, ze buducu stredu Ta uz uvidim live, mozme si doniest tabulky s nasimi prezyvkami, aby sme sa spoznali 🙂

anculka
27. feb 2009

😀 😀 😉

anculka
27. feb 2009

Ved poznavacie znamenie bude julyb, obidve ju pozname! 😉 Dufam, ze za mi podari prist o par minut skor, nie ako naposledne LTT.

anculka
27. feb 2009

😀 naposlene , naposledy

anculka
27. feb 2009

http://www.danceenergy.banda.cz/galerie/1235573...
pepies, tu som na 20 fotke v sobotu v akcii! Takze podla tejto foto ma v stredu urcite spoznas! 😀 😎 😝

pepies
27. feb 2009

aha, tak uz viem, presne aj tam si bola cela v ciernom, bola si asi o 3 rady predomnou, dievca, ved Tebe to islo fakt super. ja som bola v poslednej rade, cela v modrom, a po tych posilnovackach som omodrela aj v tvari 🙂
ja sa s tymi posilnovackami musim trosku krotit, lebo kojim, bojim sa, aby malemu chutilo mlieko ........

pepies
27. feb 2009

ancula a nevedela som, ze poznas July................. 🙂

pepies
27. feb 2009

myslim aj osobne, he he

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre