Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

anculka
11. máj 2009

no vsak tam co si napisala 😉
inac, vsetko viacmenej postarom.Akurat den ma akosi coraz menej hodin! 🙂

pepies
11. máj 2009

aha, tak predsa idete tam ..............
a cvicit este chodis? ja som sa na to uplne vybodla ............. nebolo kedy .......... furt sme niekde von, odkedy je tak pekne ...... 🙂
ani na fore som Ta davno necitala ......

saskarisko
11. máj 2009

Vonku je hnusne sparno 😝

Peppies - na pasy uz chodim, teraz ma najblizsie cakaju v stredu. pred dvoma tyzdnami som ich absolvovala aj na porodnici, no pre mna des zazitok 😝 ale stale ukazuju kludovu cinnost 😝

pepies
11. máj 2009

Saskarisko, budeme Ti drzat palce, aby to vsetko dobre dopadlo..........
Inac ja ked som chodila na pasy, tak mi doktor povedal este pred terminom, ze bude to v tu noc alebo najneskor rano,ako som bola na pasoch, dal mi 2 cipky na otvorenie a isla som domov. Muz ma cakal dole pri aute a ja s revom, ze ja nie som pripravena, ze uz ideme rodit........ Muz cely stastny ma ukludnoval..........
Cipky nezabrali, kontrakcie pominuli a Jakubkovi sa nechcelo ist na svet, az za 10 dni to bolo, aj to sa mu fakt nechcelo ...... 🙂
Ja som chodila na pasy len na porodne saly, ked som pocula, ako niektora zena porodila, mala som hrcu v hrdle.......
Ale Ty uz mas jeden porod za sebou, tak to pojde jedna radost, uvidis !!!!! 😉

lenkamt
11. máj 2009

baby aj ja som chodila na pasy iba na saly - tam som vzdy nejaku mamicku ohurila že mi nepopraskalo to mega brucho a bol to riadny rachot keď ma napojili naraz na dva tie čarostroje 😀

vonka je fakt hnusne, už vidím ako bude celé prázdniny pršať 😝 však už teraz je leto 😕

lucxy
11. máj 2009

no leni to si ako dokazala ze nemas nic na brusku? 🙂 no vonku je dost dusno ,,,,blee dvakrat to nemusim som prisla spotena ako mys

zuzu13
11. máj 2009

ahojte, ste riadne popisali...my sme boli na vylete vlacikom ...z Vrutok do Martina... 😀 ...a potom peso do pekarne a domkov...
lenka, vyzeras dobre...a nie si az taka blondinka...je to ok

pepies
11. máj 2009

to popraskane brucho, to je zevraj dedicne, je to v genoch, ak ma VASA mama popraskane, tak budete mat aj VY. Ja som sa poctivo natierala cele tehu a v poslednom tyzdni mi trosku popraskalo. Ale ja som velmi pribrala - 25kg, takze asi aj od toho to zalezi + geny.

Zuzu, jeej, aj ja chcem ist vlacikom 😉
My sa chystame na Ciernohronsku zeleznicku, stravila som tam svoje detstvo, nostalgia .... 😉

zuzu13
11. máj 2009

pepies...no co ti brani 😀 my sme slubili Lucke ze sa pojdeme previezt, no a nakolko sme sa nevedeli rozhodnut kam...tak sme zvolili kratku domacu trasu
a to popraskane brucho...no moja mamca nema popraskane...a dokonca ani svokra po 5 detoch...skor si myslim, ze je to dane "elasticnostou" pokozky...

lucxy
11. máj 2009

idem si spravit kafco kto sa prida? 🙂

zuzu13
11. máj 2009

ja nie...dakujem...mala som rano...a teraz nejako nemam chut...v tom teple...jedine ze by som si spravila frape 😎

lenkamt
11. máj 2009

ja si idem zdriemnuť 😅

pepies
11. máj 2009

zuzu uz ked bude maly viac vnimat tieto veci, urcite budeme chodit. a chlapci miluju vlaky a podobne taketo somarinky ...... so synovcom sme sa tak chodili previest z Vrutok do Bystrice cez tunely ....

ja idem dat maleho drichmat a konecne sa najest - muz vcera vecer navaril Chili Con Carne ci ako sa to pise .... 😉

zuzu13
11. máj 2009

pepies...neuveris co mame na obed....chilli corn carne 😀

pepies
11. máj 2009

To Ti neverim Zuzu !!!!!!!! My mame plny obrovsky hrniec, cela bytovka by sa z toho najedla, to moj muzicek vari ako pre vojsko !!!!!!!!!!!!!
Tak neopakujte po nas !!!!!!!! 😉

zuzu13
11. máj 2009

xixixi...neopakujeme...masko bolo nalozene od soboty v pace...a dnes urobene ako rychlovka 🙂 a len na obed...varil moj mangel...takze sme sa napapkali a uz nemame 😀

lucxy
11. máj 2009

zuzu tak mozes zajst este k pepies 😀

zuzu13
11. máj 2009

nie...dakujem...aspon sa neprejeme... 😀 😀 😀

pepies
11. máj 2009

Zuzu, tak to vy robite ine chilli, moj muz to robi z mleteho masa a trva mu to dlhsie - ono sa to vari ako gulas aj s kukuricou aj s fazulou ........... ja fazulu moc nemusim, kvoli mne je tam viac kukurice ........... priloha maju byt kukuricne placky, ale my to papame s chlebikom. a je to pikantne, keby som nekojila, tak je to fakt riadne ostre, ale prihliada ten moj muz aj na mna veru............... je to mangelova specialita ......
ked niekto chce, kludne mozete prist, budeme to konzumovat asi tyzden ..... 😀

lenkamt
11. máj 2009

čo to je to chili con carne???? a prečo to môj muž ešte nenavaril??? 😀
už sme hore, najeme sa ideme pre Verču 🙂 ak sa nerozprší tak do večera budeme von, som zvedavá koho stretneme 😀

zuzu13
11. máj 2009

pepies....my z hov. m. nakrajane na rezance...paradajky, paprika, fazula, cesnak...a este neviem co...

lenka, mna mozno stretnes...ale bez deti...o 16-tej mame ZRPS { 😀 😀 😀 }...takze podla toho kto pride na rodicko, tak potom z rodicka bud na pivko alebo domkov... 😀 😀 😀

zuzu13
11. máj 2009

ahojte, tak z rodicka som doma, stihli sme aj prechadzku, nakolko Lucka bola na rodicku so mnou...aj mensi nakup...len som mala chut na pivko a nik ma necakal, ze lenka 😀 😀 😀

matica2
11. máj 2009

som prišla zo školky sme mali dnes den mamičiek 🙂 a čo sa tíka popraskaného brucha tak som sa pri prvej vytešovala že nepopraskalo a dva týždne pred termínom mi neskutočne popraskalo ☹ viac sa už asi ani nedalo som sa zlakla že čo to mám za vredy 😅

matica2
11. máj 2009

tu sa schiluje na parádnu búrku dúfam že to odfúka vietor 😖 nemám rada búrku

zuzu13
11. máj 2009

uz je po burke... 😀 😀 😀

bocmanka
11. máj 2009

🤐 naša rodinka úžasných dnes stihla lyžiarsky tréning, ani som nevedela , že v martine máme mexiko, vy áno???
🤐 chrípku sme síce nedostali, ale trénovali sme od 16.30 do šiestej, zbalili korčule /mali sme všetci okrem ocka, ten mal kočík a rominku 😀 😀 /, došli domov a začalo liať a krupobiť, to čo bolo????
😀
sme sa balili a suseda, že kde zase ide rodinka "šibnutích"....hahaha, ale si dobre cítim nohy a inak..
brucho ani ja nemám popraskané po troch deťoch, ale zato mi ostalo také čudné, musím začať drieť..

bocmanka
11. máj 2009

🙂 aha to mexiko, to je časť dolných vrútok pri žos-ke, nechodia tam autá a sú tam hladké cesty práve na korčule...

zuzu13
11. máj 2009

boc...jasne ze mame mexiko....vo vrutkach....sanghaj je tam...to si nevedela....???

bocmanka
11. máj 2009

😀 a sanghaj je zase čo a kde to je a čo to je??????????????
nech dnes zmúdriem, fííííííííííha

zuzu13
11. máj 2009

jaaaj...sanghaj....to je disco supuis pupis bar

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre