Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
13. dec 2009

ahojte 🙂

Lucxy a Lucke od Zuzu prajeme všetko naj k meninám 😵 😵 😵

zuzu13
13. dec 2009

ahojte,
lenka dakujem
aj ja prajem Lucke a aj Lucxy vsetko naj.... 😉

ellab
13. dec 2009

Luckám všetko naaaaaaaaaaaaj 😉

saskarisko
13. dec 2009

Ahojte,
vsetkym Luckam vsetko najlepsie k meninam 😵

julyb
13. dec 2009

aj od nás všetko naj naj 🙂 😵 😵

matica2
13. dec 2009

ahooojte oslávencom všetko naj naj najlepšie 🙂
http://moje.azet.sk/redirurl.phtml?red=http%3A%... skúste to úozret dúfam že to pojde babám sa to páči 😉

matica2
13. dec 2009

som zabudla treba klikat na tých koníkov oni budú spievat

bibinka
13. dec 2009

Všetkým Lucinkám prajem všetko naj naj naj cmuk cmuk cmuk 😉 😉 😉 😉 😉

adiku- Dankovi prajem čo najmenej vyrážok a svrbenia a rýchlo nech je zdravučký

expertka8
13. dec 2009

...LUCINKAM...vela pusiniek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

..predavam bunda+oteplovacky...uplne nove....to je nakup z PL...malemu sme sa velkostne netrafili... 😅
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

...ma niekto zaujem??? 🙂

ikulka
13. dec 2009

ahojkajte aj od nás luckám lucinkám všetko naj naj naj.....
adiku veru s tými choroby mi je to hruza aj saška je zas chorá po týždni v školke zas zápal priedušiek a zas atb... hrozné....

abetka
13. dec 2009

ahojte
Luckam vsetko najlepsie
Nas krpec ma sopliky, ze des a este mu to steka , tak pokasliava. Dufam, ze to domacou liecbou zvladneme.

lenkamt
13. dec 2009

celý deň mi to nedá a dobre sa mi zdalo 😅

LAURINKE všetko naj k jej 3rôčkom - Lucxy to si si dala pekný darček na meniny 😵

bibinka
13. dec 2009

jéj, ozaj, Laurinka má tri rôčky, tak všetko najsamlepšie aj od nás 😉 😉 😉 😉 😉

lenkamt
14. dec 2009

dobré ránko 🙂
tak aj sem prajeme Tomáškovi všetko najlepšie k 2rôčkom 😵 😵 😵

máme tu nejako veľa oslávencov v poslednej dobe, to je normálne na posedenie pri jedličke 😀

abetka
14. dec 2009

Laurinke vsetko najlepsie k narodeninkam
Aj u nas dnes velky den, bo ma maly sviatook, ale je prechladnuty a celu noc desne kaslal, tak ideme kuk dokinu, lebo sa bojim, aby to neboli neskor priedusky.
Krasny den vsetkym

ellab
14. dec 2009

Ahojte 😉 ja som už ráno s deťmi absolvovala zubára 😨

fakt je tu veša oslávencov, všetkým naj naj 🙂 🙂

vonku je krááásne, hlavne na holiach 😉

suzi81
14. dec 2009

Ahojte baby, prepacte, ze Vam tu takto vtrhnem, ale potrebovala by som od Vas informaciu. Chystam sa rodit v Martine a chcela by som sa Vas opytat ako je to s ockovanim na TBC. Ktory den Vam dietatka zaockovali? Oznamili vam vopred, ze Vam beru dietatko na ockovanie, alebo Vam uz rovno len oznamili, ze ho uz zaockovali? Pytam sa preto, lebo ja si nechcem dat babo zaockovat v nemocnici, ale neskor u svojho doktora, tak aby som vedela ako to v nemocnici chodi.

A este jedna otazka, je niekde v Martine moznost navstivit nejaky predporodny kurz? Ak ano, kde?

lenkamt
14. dec 2009

Suzi - väčšinou očkujú pri odchode z nemocky a neviem ako teraz ale mne pri Verči len oznámili že je zaočkovaná, pri dvojičkách sme išli na 10deň do takého domčeka pri nemocničnom parkovisku.
ja už by som tiež nedala očkovať také malé mimi, priprav si nejaké písomné prehlásenie že nechceš aby ti ho zaočkovali a že ho dáš zaočkovať u svojho pediatra 😉
alebo zavolaj na pôrodnicu že ako to chodí a podľa toho sa zariaď

saskarisko
14. dec 2009

Ahojte,
my sme zase dnes absolvovali logopeda 😅 😉

Suzi - predporodny kurz je v kniznici, myslim, ze v utorok. treba sa ist informovat. a to tbc. my sme isli v maji so Saskou na ockovanie 2 tyzdne po narodeni. ono je to otazne, mozno, ak budete v nemocke este vo stvrtok (lebo vtedy ockuju), tak mozno babo zoberu priamo na ockovanie. ale tieto ockovania proti tbc robi priamo sestricka z nemocnice, a robi sa to len v nemocnici. az potom to kontroluje pediater.

saskarisko
14. dec 2009

Laurinke vsetko naj k narodeninam, no a taktiez Tomaskovi vsetko naj k narodeninam 😉

lucxy
14. dec 2009

ahojte, zienky,,,,,dakujeme za gratulacie,,,nejde nam pocitac,,,,takze asi tak,,,,tak som len letmo precitala co ste popisali,,,,,
no natoho stefana dufam, niekam pojdeme,,,,,,akurat pijem kafco a pojdem domov s malou ja som bola v praci od piatej,,,,a mala bola dneska smojim ocinom lebo nesiel robit,,,,,
neviem kedy sa ozvem tak zatial caute,,,,, 🙂 cmuky cmuk,,,, a ja nemam napecene nic,,,,upratujem stale ze 😒 no a darceky tiez este dako nemam
ozaj leni torta sa mi podarila vsetkym chutila

aurra
14. dec 2009

ahojte, chcem sa vas opytat, chystam sa onedlho rodit v nemocnici v Martine, a chcem sa Vas spytat na skusenosti s lekarmi, o ktorych mate dobre referencie a o ktorych menej. Budem rada za Vase nazory

adiku
14. dec 2009

aurra ja nemozem ani na jedneho lekara ci sestru povedat nic zle naozaj sa pekne staraju a robia svoju pracu co naj, nemala som a ani nemam ziadne znamosti takze rodit som sla bez toho aby som co i len tusila aky lekar tam bude, aj pri prvom aj druhom dietati sa mi potvrdila vysoka a profesionalna uroven vsetkych lekarov a sestier takze asi tak moj nazor

BTW Danko sama kiahne proste uplne vsade suuuuuuuuuuuuuuuu a aj trosku teplotuje teda zatial max 38 dufam ze to tak aj ostane

expertka8
14. dec 2009

...zijete???...dyxate????...peciete????...potixucky priberate???? 😅 😀

...adiku....kiahne pred Vianocami...to potesi 🙄
...ale ber to "pozitivne"...je kosa...maleho to netaha von...ubehne 10 dni...a budete fit🙂

...a od stredy sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....ako mama kriciiiiim "jupiiiiiiiiiiiiii"... 😀 😀 😀
...a ako vodic..."vrrrrrrrrrrrrrrr".... 😠 😠 😠

...sladke snivanie vsetkym 😉

expertka8
14. dec 2009

...mimoxodom.....nedate sa ukecat na predvianocny bowling???? 😅 😅 😅
...poobxytkavat trosku gulky.... 😀 😀 😀

zuzu13
15. dec 2009

dobre ranko, dieta v skolke, druhe v skole...kavicka tu rozvoniava...prida sa niekto?
Laurinke a Tomaskovi vsetko naj...trosku neskoro ale predsa... 🙂

abetka
15. dec 2009

dobre ranko. Dnes som malu vyprevadila so slzami do skoly, lebo ma klamala, tak som povedala, ze ziadny Jezisko nebude. TAk revela, ale ja som sa neovladla a ked som zistila ako ma oklamala, tak ma to uz nahnevalo. Som zvedava, co bude v skole. Stale jej opakujem, ze klamstvo sa vypomsti, ze to neni spravne a mozem stale dookola a aj tak si robi svoje. Niekedy uz neviem ako sa zachovat v takychto situaciach 🙄
Zuzu dakujem za Tomaska
Idem zehlit, lebo mam toho dnes a este kytice idem na pohreb kupovat, tak zase ma caka pekny den
Napecene nemam nic, ale snad dnes vecer zamiesim a zajtra upeciem 😅

ellab
15. dec 2009

Dobré ránko 🙂

zuzu - ja mám čajík 😉

Zo snehu sa teším aj ja, možno viac ako naše deti 😀 😀 od piatku by sa malo na holiach lyžovať, tešííím sa 😀 😀 čo tak cez vianoce spraviť nejaké stretko na holiach, deti sa vyšantia v snehu a potom si dáme na chate čajík a polievočku 😉

ex - my máme v sobotu predvianočný firemný bowling 😉 a kedy si to predstavuješ ty?

zuzu13
15. dec 2009

abetka, poznam to...u nas neplatilo ani toto...ale potom som mu ukazala ake to je ked niekoho oklame...takze som ho oklamala {umyselne, a samozrejme som to aj odovodnila preco som klamala} a od vtedy je pokoj...no a aj Lucke vysvetlujem, ze nema robit inym to, co nechce aby jej robili ini...a funguje...drzim palce...
ja sa idem obliect, praca perie {prezliekala som periny} a ja idem do mesta dokupit darceky...a nejake oriesky a maso...
🙂

zuzu13
15. dec 2009

praca mala byt pracka...xixixi...ta praca mi neda ani doma pokoj 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre