Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
31. máj 2009

ahojte 🙂 ale toto počasie má aj výhodu 😀 sme boli v tescu a baumaxe a málo ludí bolo 😅

martina7905
31. máj 2009

ahojte my sme boli dnes troska kuknut vlaciky ale nic moc mozno boli poobede my sme boli doobeda ale zacalo prsat tak sme isli do tesca a padali sme domov 😒

bocmanka
31. máj 2009

🙂 aj ja chcem vedieť tancovať salsuuuuuuuuuuu

lenkamt
1. jún 2009

akú salsuuuuuuuuuuuuuuuu??? 😕

inak ahojte 🙂 dúfam že Lucxy nespí, lebo my sme hore od 6 😝

lucxy
1. jún 2009

no lenka mi neuveris ale mala dneska spala az do 6,30 🙂 ja dufam, ze dneska uz nebude prsat

zuzu13
1. jún 2009

dobre ranko
lucxy nebolo az tak vela ludi, tak akurat
bocmanka, aj ja chcem salsuuuu...a aj tak vyzerat ako ona, vsak???vsetky tukove vankuse by sa roztopili po tych treningoch 😀 😀 😀
my sme vstali o 7, sme po ranajkach a mangel ide varit kafco....
dnes idem vybrat detom vakcinu a sup ockovat proti kliestom

lucxy
1. jún 2009

cauko zuzu aj ja pijem kafco ,,,,a kolko stoji ta vakcina? a kolkokrat sa ockuje?

zuzu13
1. jún 2009

hello 😉
ockuje s 3 x

inak dnes je MDD, tak prajem vsetkym malym i velkym krasny sviatocek 😉

lenkamt
1. jún 2009

jááááj to myslíte Petru? no dobrá bola 🙂

Verča je ešte tento rok krytá proti kliešťom a na budúci rok ich dám zase všetky tri, my v stredu s Lenkou na pneumokoky 😝

chcem dať prať, lenže keď vidím to počasie 😝

kedy bude krajšie a dáme stretko na nejakom piesku? 😀

zuzu13
1. jún 2009

lenka aj mne treba poprat, vcera som dve pracky, ale neschne to, tak som to dala do bytu na susiak....no a musim cakat, kym to uschne az potom pojde dalsia varka...a to mi trebe aj periny prezliect... 😠 nech uz prestane prsat, cez den pekne a v noci moze kludne liat 😎

lenkamt
1. jún 2009

ježiš periny 😅 však aj tie musím oprať 😅 sme nejako narovnako nastavené 😀 segedín/periny 😀

Lucxy - my sme doplásali len nejakých pár korún, lebo apollo prepláca 😉

lucxy
1. jún 2009

tak ja pojdem zachvilu s malou vonku dokial neprsi lebo uz je ztoho hotova,,,,,tak sa zatiall majte

zuzu13
1. jún 2009

pa, aj my pojdeme...aj ked bude prsat...aj cez vikend sme boli von, behat po dazdi a hlavne cestou domov po kaluziach...lenka to pozna, ze??? 😀 😀 😀

zuzu13
1. jún 2009

my nedoplacame nic...za vakcinu...do 18 r maju zadara

zuzu13
1. jún 2009

ukana, martinkovi oneskorene vsetko naj. k 6 r. ...torta vyzerala dobreee 😉

pepies
1. jún 2009

ahojte,
ked uz sme pri tych poistovniach, neviete, ci nejaka poistovna preplaca tie znamienka?
by som sa dala rychlo prepoistit zo Vseobecnej.........................

adiku
1. jún 2009

ahojte tak my uzmame malu prechadzku za sebou boli sme vyniest smeti potom sup ho do obchodu poskakat po mlakach a sme spat
aj slniecko trosku svietilo ale teraz sa zase nejako zotmelo

adiku
1. jún 2009

a samozrejme detickam vsetko naaaaaaaaaaaaaaaj 🙂

ukana
1. jún 2009

dakujemeeeeee 🙂 🙂

bocmanka
1. jún 2009

🙂 naša romy má dnes 1,5 roka... 🙂 to zbehloooooooo
a bratrancovi sa dnes na mdd narodila dcéra viktória....sa nám naša family pekne rozrastáááááááá

matica2
1. jún 2009

ahojte a dobrú chut k obedu 😉 a kto sa už najedol tak dobré trávenie 😀
ja som sa ráno s malou prebehla aby nezačalo pršat a este pojdeme pre adku do škôlky tak sa ešte prejdeme
a takto úžasne vo má byt do piatku a dalej už nepísali 😒

lenkamt
1. jún 2009

ja už trávim 😀 mamička mi doniesla cukríky na mdd, tak si ešte dám aj to 😀

inak Zuzu ja mám toho segedínu ešte aj na zajtra 😀

a počasie tu: http://pocasie.pozri.sk/ už sa má od piatku otepliť, ale stále prehánky 😔

bibinka
1. jún 2009

čaute- ku sviatku MDD prajem všetkým detičkám všetko najlepšie 😉 a samozrejme aj mamičkám, lebo aj ony sú niečie detičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ukana- krásnučká torta, vydarila sa ti. to máš ozdôbky z tej hmoty z cukríkov? iste bola aj dobrá....

adiku- aj my skáčeme po kalužiach, aj tých miniatúrnych ,ale zo všetkého najradšej po tých veľkých s blatom 😖

bocmanka- všetko naj naj Rominke k 1.5r 😉

matica- to fakt má byť takéto hnusné počko? vidím, že musím povyťahovať všetky šušťáky pre detičky, lebo pri každej prechádzke sa vrátia mokrí 😠

matica2
1. jún 2009

lenka ty máš lepšie počasie 😀 ja pozerám tu http://meteo.azet.sk/predpovede/slovensko/martin

lenkamt
1. jún 2009

jasné že mám lepšie 😀 som si objednala, od piatku idem s deckami na víkendový výlet do piešťan, tak potrebujem slnko 😀

ukana
1. jún 2009

bib, ahoj, uz som bala, co je s tebou.... 😉

to pocasie si prosim hlavne za tyzden krajsie, nech nemusim dietatu do skoly balit hrube veci, ale len tricka a sandalky 😀

ale aj tak som mu bola kupit gumaky dnes, lebo tie stare su mu uz male 😒

pasoa
1. jún 2009

ahojte dievčatá, vidím, že ste tu už všetko zaslúžilé maminy, ale ak by sa medzi vami predsalen našla matka umelo prikrmovaného dojčaťa, alebo ak nejakú poznáte, tak:

DARUJEM Beba 1 Premium, otvorené 1x použité balenie, a 2 vzorky Beba 2 Premium.

odpovede na IP.
papa

julyb
1. jún 2009

Ahojte,
my sme este neboli von ale pôjdeme pokukať aspon havov, aby sa dietko prevetralo a mamina tiež....

Boc, všetko naj Romy... 😉 Videla som vás v piatok v meste...

Inak boli sme v piatok v meste v jednej kaviarni v meste, volá sa to Bonno 23 alebo tak nejako a ked je pekne majú tam vonku stoličky, pieskovisko a nejaké hračky, je to len taký malý kútik ale aspon dačo ked už nič...

matica2
1. jún 2009

čo deti vidia na tom piesku 😀 aj moje sa vedia v nom prehrat a ešte voda to je pre ne.....raj

zuzu13
1. jún 2009

ahojte a k obedu dobru chut...
rominke vsetko naj... 😉
lenka, aj ja potrebujem pekne pocasie...v sobotu mame stretko po 15 rokoch zo strednej, mangel s detmi idu na chatu a ja pridem vecer za nimi...takze vikend mimo dom... 😀
my sme boli v meste doobeda...poriadne sme sa presli...zhanala som vakcinu proti kliest. encefal. ...a nakoniec som nasla... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre