Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matja
12. jún 2009

ahojte baby, nemáte náhodou niektorá športový kočík Bébé Confort High Trek alebo Loola Up? Alebo nepoznáte niekoho, kto má tento kočík? Rada by som ho videla naživo.

pepies
12. jún 2009

ahojte,
baby my ten nas dvojizbak mame stale tak, ako by sme nic nemali .......... treba nam este milion veci. ale hlavna vec, ze mame navigacny, he he he ........... 😉

matja tie kociky vobec nepoznam, skus kuknut do temy Vybava - kočíky.
a to som kočíkový maniak........... ale už mám vyhliadnutý jeden sportak - samozrejme, ked predam tieto moje 2 "stare".

Ja stale predavam Quinny, furt niekto vypisuje, ze chce zlavit.........
V juli po dovolenke chcem predat aj ten moj golfac Maclaren..............

Pekny piatkovy vecer vsetkym, ideme osprchovat maleho a ked zaspi, tak pripravovat zradielko na vikendovu oslavu, tak drzte palce, nech to dobre dopadne............... 🙂
Mimochodom nas Jakub sa vyziva, ked mu tatino polieva hlavu sprchou, uz sprchuju a strasne vyska, tatino ho tak naucil, uplne mu spliecha vodu do tvare, aj krhlickou ho polieva a on sa z toho strasne tesi. Dufam, ze ho to neprejde. Bude asi vodny zivel po maminke. 🙂
papa

matja
12. jún 2009

pepies, ja už som našly čo-to o nich popísané, len som ich chcela vidieť v skutočnosti.

matja
12. jún 2009

dojčím malého a ťukám do klávesnice 😀 našly = našla 😀 😀

ikulka
12. jún 2009

ahojte no vidím že choroby sa rozmohli ☹ veru aj matica je chorá možem potvrdiť dnes ma očarila sovjím sexi hláskom 😀 😉
july no kolko ti tu dali hned receptov ale ja ti veru neporadím u nás je to tak že varím maso každý den 😝 saška totižto nič iné neje...také palacinky lievance buchty žemlovka, jahodové knedle a pod na to ani nekukne omáčky nechce vobec proste niiiič len maso takže to striedam maso ryža, myso cestovina, maso zemiaky 😀 stále dokola.....

pepies
12. jún 2009

matja jasneeeee, mozno vo Vybave najdes niekoho z MT alebo okolia, kto ho ma .........

julyb
12. jún 2009

Ahojte kočky,
dakujem za typy, vyskúšam asi palacinky a nitovky s tvarom a škoricou, malému ryby chutia aj špenát má vemi rád ale mäso vedie 😀
Matja ja som videla nejaký Bébé comfort v Bystrici ale neviem či tom bol presne tento a zdal sa mi super aj skladanie, ale bol velmi malý...My sme PP nekupovali nakoniec cez net ale v Blave v Auparku majú predajnu....

pepies
12. jún 2009

july a uz mas kocik doma? si spokojna? kolko Ta vysiel, ak sa smiem spytat? 😉

tie nitovky zneju dobre ....... 🙂
skus aj cestoviny so syrovo-spenatovou omackou 🙂
jasne ze maso vedie, ved Matko je chlapisko ako hora ..... 🙂

lenkamt
12. jún 2009

kto ide na pivo????????????????????????

adiku
12. jún 2009

mam mokre vlasy a som uz v pyzame 😒 tak ja dnes nieeeeeeeeeeeee

adiku
12. jún 2009

ale ak pojdes daj si aj za mna 😝

matica2
12. jún 2009

na zdravie lenka 😀

pepies
12. jún 2009

aj za mna

ellab
12. jún 2009

Bibinka - dost mozne ze si ma pocula po chalanoch kricat, oni len na to funguju 😀 😀
A co sa tyka umyvania vlaskov, my sme s tym mali donedavna problem a to je Artur vodny zivel, skoro 3 roky sme chodili na baby plavanie, vodu miluje, potapa sa, sprchuje sa aj pol hodinu, ale ako nastupil sampon, tak zacal revat ako pavian!!!!!!!! Teraz je to uz konecne fajn 😉

bibinka
12. jún 2009

ellab- ja som počula len Artúúúr, ale nebolo to zúrivé 😀 😀 😀 ......ináč aj na mojich len toto zaberá 😅 aspoň mám taký dojem

ellab
12. jún 2009

Bibi - zúrivé to je až večer, ked nechcu do postele, cez den sa este ovladam 😀 😀

pepies
12. jún 2009

ellab kukni sem-tam aj IP 😉

lucxy
13. jún 2009

caute,,,tu dneska nikoho? ja odvcera od jednej som zacala hnackovat a celu noc som mala teplotu a az teraz je dobre ,,,blleeeeee

lamada181
13. jún 2009

ahoj zuzu13 niesom momentalne na nete v pondelok nam ho maju prist nainstalovat do bytu no co o mne som stastne vydata uz 4 roky, mam dve deti paulinku ta ma 4 roky a patka ktorý bude mat o mesiac jeden rok obydvaja su chory tak sa mam co otacat no a co uz som ochorela aj ja od nich, no to ti gratulujem s tim behom no tesim sa aj na nejake to behanie ked konecne budem moct ozvem sa pondelok ahoj

lamada181
13. jún 2009

abetka nazdar suseda janka

abetka
13. jún 2009

ahojte. JA mam dnes cely den v posteli a stara sa o nas Peto. Celkom mu to ide 😝
Lucxy- skore uzdravenie.
Inak, ked pojdete niekedy na prechazdku cez tyzden , tak dajte info a ak mi bude lepsie, tak sa pridame. Zeny inak , u Jakuba mi tak strasne chutili grilovane kridla, ze som pozvala MM , ked sa uzdravim. Mnam, by som si aj dala. A take dobre vinko 😀 Kto sa pridaaaaaaaaaaaaaaaaa

abetka
13. jún 2009

zuzu - a co s tymi vecami?
sa mozeme dohodnut v meste, niekedy koncom tyzdna, alebo tak nejak.

lucxy
13. jún 2009

abetka a tebe je co? tiez skore uzdravenie 🙂

abetka
13. jún 2009

prosim ta , ma lapla pliaga nejaka, co ma totalne zlozila. Normalne som mala teploty, co ja nezvyknem. Ale snad to bude lepsie. Som si nasadila ATB, co mam v zasobe doma a snad pomozu.
A tebe je uz lepsie?
Podme sa popravit do Jakuba, by si videla ako by sa nam polepsilo. Ja na lieky alkohol vraj nemozem, ale tie kridla.... 😀

lucxy
13. jún 2009

no ja to iste vcera som dala malu spat,,,a zrazu ma zacalo prehanat to ma asi 5krat,,,,potom som sa citila uplne oslabena,,,,ze ma vsetko zacalo boliet,,,,a o siedmej vecer uz teplota 38,2 celu noc,,,,a teraz sa citim uz fajn len ma chytia krce v bruchu a ma prezenie,,,,no a mala je u mojej mami ale tiez vecer o jednej vracala raz ,,,,to je ten hnusny virus co sme mali v januari blleeee,,,uz nech je po vikende

matica2
13. jún 2009

dobrý večéééér 😉

abetka
13. jún 2009

asi je fakt nieco vo vzduchu. Aj nasa dokina vravela o nejakom hnacko- vracacom viruse. Ozaj boli sme dokinou odoslani a Tomaskom k neurologicke , pretoze dost chodi po spickach. Ked som kukala na to nejake diskusie aj tu, tak ma dost vystrasili. Nemate niektora nejake typy ako obmedzit taku chodzu?

lenkamt
13. jún 2009

kto ide dnes na pivo??????????? 😀 😀 😀

ale nie, dnes sa mi už nechce, keď ste ma včera odmietli 😀

ukana
14. jún 2009

caute.................to som prva????????? 😕 😕 😅 ...............ellab, vitaj, vrutocanky sa nam rozrastaju 😉 😉 😉 ..............pekne, zachvilu trhneme ladoven 😀 😀 😀 ............

dnes ideme k nasim na obed, tak mam navarene 😀 😀 😀
tak peknu nedelu 😎

matka26
14. jún 2009

ahojte,
prajem vsetkym krasnu nedelu 😉
konecne som vas zase po dlhej dobe precitala, som hrozna 🙂
vitam tiez nove kobylky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre