Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
23. jún 2009

bibi vsak no to mi bolo jasne, ze este aj za parkovne,,,zarabaju na vsetkom

martina7905
23. jún 2009

a parkovne bolo dokonca 150sk my sme tiez len oci gulali ze tolko pytaju ale chceme ist este do važeckej a vstupne je tam o polovicu menej 😵

abetka
23. jún 2009

no ja som oci gulala, ze ake nozisko ma, ale ma strasny problem s priehlavkom a to sme 22 ani nenatiahli 😝
Stale chodim okolo nich a stale sa mi zdaju velke, ale ked prirovnam povodne topky,tak ma asi 0,5 cm volu

abetka
23. jún 2009

no nic, idem ja spat. dobru noc 😉

martina7905
23. jún 2009

abetka tak dobru nocku papa

bibinka
23. jún 2009

no,vysoké priehlavky aj my máme, je to des, musím vždy skúšať viacero druhov topánok, ktoré mu sadnú.

babule, zajtra mám promócie, tak držte palúchy.................pri mojom šťastí a strese dúfam, že sa tam nevysypem pred načančanými kapacitami v talároch 😀 😀

zuzu13
24. jún 2009

dobreee raaanko...

matica2
24. jún 2009

dobréé ránko 🙂

matica2
24. jún 2009

lucxy grep som mala včera hned na ráno ale mala som len jeden tak už som na citrónoch 😉 idem ja lebo my doprala pračka zavesím, dám dajšiu várku a idem von 😉

pepies
24. jún 2009

ahojte,

Bibinka jasne, ze drzime palce 🙂

Babenky dakujem za priania na peknu dovcu. Este nemam zbalene nic, absolutne nic. Ale nejdem stresovat, s balenim no problem, len sa trosku obavam cesty, ako to maly zvladne. Od bud. tyzdna sa uz ma vycasit v sev. Taliansku, tak dufam, ze takych 25-28 stupnov aspon bude......

pekny den vsetkym 🙂

zuzu13
24. jún 2009

bibinka...drzime palce...
pepies...neboj...maly to zvladne lepsie ako vy dvaja s mangelom 😀
matica aj ja periem... 🙂

pepies
24. jún 2009

zuzu diky, to dufam, len tych 800 km autom, toho sa obavam. akosi zacina v poslednej dobe v autosedacke zurit, nevydrzal naposledy ani z BB do MT a do Grada je to 10x dlhsie..............

matica ja som doprala, idem vesat 🙂

baby neviete mi poradit, kde zozeniem kukuricne chrumky nesolene? bez toho nemozeme nikam ist do prdele 😢

ellab
24. jún 2009

Ahojte 🙂
Bibinka - držíme palce 🙂
Pepies - ja ešte tiež nebalím 😎 neboj, stíhame 😀

zuzu13
24. jún 2009

to tu bude riadne prazdno, ked hlavne tahace odidu na dovolenku 😀 😀 😀

ellab
24. jún 2009

Pepies - myslím, že som v Bille kupovala. Ale už strašne dávno.

pepies
24. jún 2009

Ellab Billa ma len solene ☹
a neviem, ci este existuje v centre ten Bio obchod, tam by mohli mat 😅

pepies
24. jún 2009

Zuzu si poklad, diky moc, zajtra ideme akurat do ZA, tak ich pozriem v tom obchode na Stefanikovej. 😉

Neviete teda, ci existuje este ten Bio obchod v MT v centre?

julyb
24. jún 2009

Ahojte, no táto doba ľadová ide dokedy trvať??? 😠
Bibi, držíme palce 🙂
Abetka ako ste dopadli?
Matúš spí ale vkuse sa mrví, idem asi zalomiť k nemu.papa

abetka
24. jún 2009

Ahojte
Pepies - ja som kupovala v terne nesolene kukuricne kruzky. take mega balenie. Je to tam pri tycinkach
Julyb/ tak dnes sme absolvovali neurologiu a velmi ma strasili, ale Dr. bola fajn.Dali nas do sanatoria na rehabilitacny pobyt, ale budeme tam samozrejme chodit ambulantne, ale si neviem predstavit, ako tam bude maly sam 4 hodiny 😢 .On je pricucnuty stale na mne a dost sa toho obavam
Nechodili ste niekto na rehabilitacie do sanatoria.?

bibinka
24. jún 2009

ahojte- ďakujem, snáď to tam prežijem. už si len obliecť šaty, dať deti aj manžela do gala a ide sa...idem v šatách na ramienka a nemám ani sako, hádam nezmrznem 😀 😅

pepies- nám tiež malý nevydržal v sedačke, museli sme roobiť prestávky,ale to sme šli len 150 km. a vted bol vo vajíčku. ale keď sme ho dali do sedačky s rovným sedením(samoška v tej vekovej kategórii) tak sa mu lepšie sedelo,lebo nemal nohy dohora a nemal ich také odkrvené.
A počasie budete mnať určite super, neboj. Peknú dovču. S balením si nerob starosti, naháďž čo vidíš, zbytok dokúpiš, ved nejdeš na púšť. Bio obchod je pri galérii vo dvore,myslím, že tam je aj sexshop aj hodinárstvo.

abetka- a prečo ideš s malým do sanatória? 😕

abetka
24. jún 2009

chodi velmi po spickach a ma slabsiu lavu stranu. Je spasticky a pod. Mentalne je na tom perfektne , ale hruba motorika , aby sme nieco nezanedbali. Sama sa toho obavam, ale snad to bude fajn. Ja uz ked mam pocit,ze je to vsetko fajn,tak nieco pride a zvrtne, aby som sa asi nenudila

abetka
24. jún 2009

drzim palce na promocii, pekne si to uzi
pepies /peknu dovcu

saskarisko
24. jún 2009

Ahojte,
vonku je hrozne dusno, tak ako vcera 😖

Bibinka - drzim paste 😵 , ja som sa tiez bala posmyknutia, a potom som si stale plietla, co poviem tomu ujovi pri tej guli - a teraz neviem, ci to bolo prisaham alebo slubujem (uz sa nepamatam) 😅 😀

Abetka - preco idete do sanatoria ? 😕

Peppies - ak pojdete do ZA, tak chodte do Metra, tam ich urcite maju

a vcera sme videli Peppies, isla oproti nam a telefonovala a videli sme aj Anculkinu Lauru - ta uz pekne chodi
😉

julyb
24. jún 2009

Abetka, my sme chodili do Sanatória len cvičiť Vojtovku tak neviem ako to tam prebieha....a nemôžu ti len ukázať nejaké cviky a ty budeš cvičiť doma, načo tam má byť 4 hodiny, velmi tomu nerozumiem, ved je ešte maličký....My máme kontrolu budúci týžden ale nejdem, pôjdem až ked bude chodiť, nech ho vyradí z evidencie...

anculka
24. jún 2009

ahojte Saskarisko, ja som stale na Teba kukala a potom Ti mi doslo ked ste odysli, ze jeeeeeeeeeezin ven to si Ty! 😀 Co si sa neprihovorila?

zuzu13
24. jún 2009

halo...dnes je tu nejako ticho...co sa deje...???...
vcera sme Lucke kupili novu postel {vid foto}...hned v nej aj spala...a ja konecne po 2,5 roku som spala v posteli vedla mangela... 😀 😀 😀

pepies
24. jún 2009

ahojte,

abetka, drzim palce Tomaskovi 😉

Saskarisko, zasa si ma videla a nezakricala si na mna? hned by som omrkla Sasku 😉

Zuzu, tu sme............... Pekna postel 🙂

Kukuricne chrumy mam, mali ich v bio obchode v centre, ale len take male balenie. Kupili sme aj ryzove a zajtra kukne este mangel v Metre. Pobaleni este nie sme - typicka ja - vsetko na poslednu chvilu 😝

saskarisko
24. jún 2009

Peppies - si prave telefonovala, tak som nechcela rusit - isla si oproti nam. a Anculka Ty si tam mala kamaratku, a mala na chvilu vyhlasila bojkot 😀

ale nebojte sa, ja sa Vam uz nabuduce na sto pro prihovorim 😉 . a ked vidite cerveny autobus (nas dvojkocik), tak to 😉 sme to my

pepies
24. jún 2009

Saskarisko, no to dufam 😀 ze cerveny autobus 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre