Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
21. aug 2009

julyb no musime sa stretnut nech uvidim toho tvojho spidermana?

julyb
21. aug 2009

Jasné budúci týžden dohodneme, Laurinke nech sa ten prštek rýchlo zahojí, Mytúš je tiež samá modrina, včera na zmrzke sa prekotil v domčeku cez okno, už som videla len nohy a našla som ho v kríkoch ležkať ako trpaslíka 😀

zuzu13
21. aug 2009

lucxy....dobry obed...my sme mali drzkovu...s chlebom... 😀
vy ste dobre...ze kitty... 😀

lucxy
21. aug 2009

no julyb ja som myslela ze zinfaktujem ,,,,vtedy,,,a dneska sa ma sestricka pyta ci to chcem vidiet a ja ze nie,,,, 😔

zuzu13
21. aug 2009

ukana, trafila sai...kitty maju len detske velkosti...takze hlasim sa s hello kitty ....ma DVD...staci??? 😀 😀 😀 😀

ukana
21. aug 2009

zuzu, budeme ANTI-KITTY klub 😀 😀 😀

lucxy
21. aug 2009

dneska budik do mesta 5,40 uplne som zmordovana ztoho mesta,,,idem si asi dat pletovu masku

lenkamt
21. aug 2009

ja som si kitty kupovala v dospeláckom obchode myslím že L je to 😉

zuzu13
21. aug 2009

ukana, co tak klub "slunce, seno....a par kociek"??? 😀

lucxy
21. aug 2009

leni take si kupim a budem chodit smalou po sidlisku

lucxy
21. aug 2009

ale mala by som si ruzove aby sme ladili

ukana
21. aug 2009

lenka ty a L??? to mas ako pyzamo potom 😅 🤐 🤐 😅 ..........ak by aj mali na mna, mne sa to nem paci 🙄 😉

lenkamt
21. aug 2009

ja som si to kvôli deťom, aby sme boli ako sestry 😀

mám jedno tričko aj XL - ale to také čínske číslovania 😀

ukana
21. aug 2009

jaaaj, tak cinske, to ja mam 6 X 😀 😀 😀

zuzu13
21. aug 2009

xixixi...ukana veru ...aj ja som si naposledy kupovala u cinana ze 5 x...a v normalnom ochode mi staci aj xl 😀 😀 😀

bibinka
21. aug 2009

čaute Kittinky 😀 😀 😀 😀

vy kecáte, že vyzeráte staro a pritom ste šťandy - trinástky fakt.....nechápem 😝 😀 😀 😀 😀

moji zaspali, dúfam,že trochu potiahnu ten spánok, aspoň mám čas vás čítať-ste to tu rozbehli, nestíham ....
Alexander včera tak drisol na zem, ako typické vreco zemiakov, roztiahol ruky a nohy a bauchol na čelo, nechápem ako, len to pľaslo akoby sa rozpučila paradajka. Krvi nikde a tak sme si mysleli, že nič a potom po hodine behania si stiahol šiltovku a taká čelovka na nás svietila 😅 😀 😀 😀

lucxy-Alexovi sa ten nechet (na prostredníku) tak odlupoval až mu to držalo len na milimetri a muž chytil a vyšklbol mu to. Fuj, mdloby ma obišli 😅 😅- a to idem ku operáciám, babýýý, ako to tam vydržím 😅 😅 😀 ked uvidím rozvalené brucho?? 😅

bibinka
21. aug 2009

ku veľkosti sa nevyjadrujem, pred promóciami som na seba natiahla sukňu, že 34!!!! a potom mi šaty veľ.40 boli úzke 😀 😀 😀 takže no comment. Mám veľkosť Ivetka 😀

zuzu13
21. aug 2009

babyyy...zostrelte tie stihacky...do rit. ...zobudia nam deti... 😠

zuzu13
21. aug 2009

fiha...to ako vazne...bibinka...ty a 40 velkost???uff...to ja potom 54

bibinka
21. aug 2009

zuzu- práve preto na veľkosti kašlem. Najsmiešnejšie je ked ťamani v číňáku od teba chcú veľkosť a ty povieš, že M a dajú ti tričko pre bábiku 😀 😀 😀

bibinka
21. aug 2009

od pása dolu mám vari tú 54 😀

ellab
21. aug 2009

Pred chvíľou som poslala Artura spať a on naozaj zaspal, som si mylsela, že si len pospí 😎 😎 Adam sa blázni u susedov v bazéne, takže mám absolutny klídek, ešte si idem uvariť anglický čaj 😉 😉 😉

zuzu13
21. aug 2009

bibinka, ja som si kupovala veci nad demrom....chcela som nejake tricko...no a predavacka mi vravi..."na vas???, no to musite ist do predajne pre moletky...tu take velkosti nemame"...

ukana
21. aug 2009

bibi, ty budes len dozor pri operacii 😀 .......ja som si asi pred tyzdnom privrzla prst v sufliku, som rychlejsie zavrela, ako som stihla vytiahnut ruku, tiez mam modry nechtik 🙄

Alexik, chudiatko 😲

larisa
21. aug 2009

aj ja chcem take tričko 😀 kde kupim moju velkost....
aj ja chcem byt štihla a nosit velkost 40... 🙂

ellab
21. aug 2009

:- 😀 😀 😀 chcela som napísať, že len poleží 😉

bibinka
21. aug 2009

ukana- najprv si mala modrý členok, teraz nechtík, čo bude nabudúce? 😅

zuzu- si sa mala na ňu opovržlivo pozrieťa povedať, že minule ti práve ona ukázala pekné tričko,ktoré ti bolo dokonca veľké 😠

ellab
21. aug 2009

AD Stretko u nás - budúci týždeň padá, som si pozrela rozpis tenisových tréningov a máme každý deň okrem pondelka, takže musíme to presunúť na inokedy ☹ ☹ ☹

larisa
21. aug 2009

tej predajni nad demrom nakupujem aj ja ved tam mali aj pre moletky... 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre