Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
9. mar 2009

bibi nič také že by som tam zajtra utekala zo životopisom 🙂

bibinka
9. mar 2009

matica- 😖 , ono teraz je s tým riadna bieda... som zvedavá či pre mňa bude nejaká robotka 😅

pepies
9. mar 2009

ahojte, aj ja by som rada nejaku robotku, hoci mi kazdy hovori, ze si mam uzit maleho, no po roku by som chcela nieco aspon na polovicny,vsak uvidim .......... v MT je to hrozna bieda ....................
idem pozerat panelak.
dobru noc babenky 😉

ikulka
9. mar 2009

ahojkyjte no aj svokrovci sa chystaju buduci týžden do polska tak rozmýšlam že pojdem s nimi i ked mm ma hned zrušil že čo potrebujem nakupovať ked tam chcem ísť...... 😒 ale asi sda preveziem ak si bude mocť zobrať dovolenku.....

saskarisko
10. mar 2009

Ahojte,
u nas klasika. Risko vyzera byt opat chory ☹ Zapis do skolky predbezne odkladam o rok.

Bocmanka - tak ste dobre pokupili. 😉 My sme boli na nakupoch v Ostrave, tiez sa teraz opati ist nakupit aj do CR. A ked som nasledne spomenula mangelikovi este Krakow, tak ma zastavil v letku, ze nie 😀 (ale ma pravdu, lebo zo soboty som sa este riadne nespamatala, a chodili sme velmi malo. A Risko uz novu garderobu ma 😅 )

pepies
10. mar 2009

dobre rano, sneziiiiii zasa ..........

lenkamt
10. mar 2009

ahojte 🙂

Sari - nemôžeš spávať??? ☹ my potrebujeme jarné topánky - v johnovi garfieldovi majú klasika len jedny 23, tak ešte idem okuknúť deichmana, ak tam nič do 700,-- tak fakt neviem 😝

sneženie aj mňa ráno vytočilo 😠 ale ževraj má byť kosa do konca marca 😝 aspoň mám čas na zháňanie topánok 😀

zuzu13
10. mar 2009

hello

bibinka, zastav sa(ak môžeš po 11,00) ...papuču ti nedajú, 😀 , do IP ti pošlem tel. č.

ukana
10. mar 2009

ahojte, ja mam dovolenkuuuu dnes 😎 😎 😎 idem s malym na ocne na obed... 😎

S tymi jarnymi topankami nestraste, poriadne topanky ani nedostat, aj ja sa chystam krpcovi aspon jedny topky a este aj tenisky kupit.......Leni este pozri v Tulipe v AMBRA obuve, taka oranzova, tam maju dost vyber aj detske topanky a celkom rozumne ceny 😉

pepies
10. mar 2009

dobre detske topanky maju aj niekde pri Fixe, neviem ci to su zdravotnicke pomocky alebo take nieco .........

idem vysavat, fujj ☹

bocmanka
10. mar 2009

na dobré topánky treba ísť fakt do poľska, taký výber a ceny, že sa mi oči stĺpkom prevracajú, tu také ani nevidíte...
takto sa mi jašia decká..
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lenkamt
10. mar 2009

baby, všade majú len po jednom kuse z čísla, už to mám obehané 😝 a ak majú po dvojo tak cez 1000,-- 😝 asi fakt pôjdem do poľska 😖

bocmanka
10. mar 2009

😵 choď leni, keby som furt nekojila ideme spoluuuuuuuuuu.....

nicolmt
10. mar 2009

boc kraaasne fotky 😅
inak aj mna to pocko teda rano nas.alo ale teraz je to uz lepsie 😎
si ma boc tak na to polsko nalomila ze pockam na daky teplejsi cas a idéééééééééééém..potom si budem pytat mapku..ale hadam krakow a big nakupne centrum najdem 🙂

lenkamt
10. mar 2009

Nicol - ty aj žiješ??? čo už chodíte? keď si tu tak poredšie?

Boc - zajtra môžem ísť do jablonky, myslíš že tam v nejakop obchode kúpim niečo súce, sa mi to zdá dedina a budú tam mať tiež len po jednom čísle 😝 😅

saskarisko
10. mar 2009

Lenka - no,presne nemozem spat. dnes som spala v kuse az 3 hodiny, a po 3 hodinach bdenia, este hodinku ☹ . Skus este pozriet topanky na stalke v tom obchode s kocikmi, mozno budu mat nejake dvoje

A Risko to vsetko ma zo zubov, tak som aj rada, ze atb netreba, a moze ist medzi deti - hura 😉

Pepies - ide vam voda ?

nicolmt
10. mar 2009

ale zijéééém..i ked vcera som si bola dat vybrat znamienka tak som si myslela ze dlho nebudem 😝 😀 ale svieti slnko takze uz je dobre 😎
este nechodime..chvalabohu..dako ma chytilo jarne upratovanie..a sara ma pokazene spanky..a prisla na to ako je super otvarat vsetky vstavane skrine a sufilky v nich..plus kuchynske tie su the best a robit inventuru 😎 takze beham ja za nou...s povzdali kukam nech na seba nezhodi nieco velke prip rozbitne 😎
jo a zavislacim na "nasom" fore majovcata tak nestiham obe 😉

saskarisko
10. mar 2009

hura, uz nam ide voda. odstavuju neplaticov, a kedze su tu dve 37, tak odstavili omylom nas, miesto tych druhych 😠

nicolmt
10. mar 2009

inak som nasla na nete to hopsadlo co maju v MC co ho sara zboznuje
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/produ...

a kupili sme vcera ten mega stan v lidli, na zahrade rozlozim a bude klud...sup sup nech je ta jar 😎

nicolmt
10. mar 2009

sari...no parada 😎 este ze na to tak rychlo prisli...az je mi to divne 😝

saskarisko
10. mar 2009

Nicol - mali by ho mat aj v tescu pri zlavnenych hrackach

nicolmt
10. mar 2009

ano?? musim dnes ist pozriet...lebo som uz dlho obzerala a nic 😕 supééér 😅

pepies
10. mar 2009

saska ano, voda ide v pohode, akurat som zmyla podlahy........... a stale aj isla ..... nenavidim upratovanie !!!!!!!!

bocmanka, si ma nahaluzila na ten Krakow, nahovorila som kamosku, tak asi pojdeme tento tyzden, len rozmyslam, ze musim dat maleho zapisat do pasu, nie? Jakub este nebol za hranicami nasej vlasti 😀
alebo netreba ho mat v pase?

Lenka, myslim, ze Jablonka je o nicom, ak chces ist do obchodov, tak lepsie Bielsko Biala, tam je taky detsky obchod Gluck, niekde pri obchodnom centre Auchan, ale ja idem momentalne po kocikoch a det. stolickach a neviem, ci tam budu mat aj topanky ...... Ale myslim, ze Jablonka je dobra len na trhy, nie na obchody ........

svieti slniecko, hurraaa 😀

matica2
10. mar 2009

ahojte 🙂 no dnes ste sa rozbehli hned z rána 😉 vonku vyzerá že bude lepšie ako včera teda aspon neprší 😒

zuzu13
10. mar 2009

....halooo....

matica, ako sa rýchlo rozbehli, tak aj rýchlo stíchli 😀 😀 😀
pozerám, že nakupujete vo veľkom...aj ja pôjdem dnes so synom prevetrať peňaženku...zajtra píšu monitor, tak nech sa chlapec dnes do kníh ani nekukne... pôjdeme sa poflákať po obchodoch... 😀 😀 😀

pepies
10. mar 2009

zuzu ja nakupujem momentalne na nete, potrebujem golfac 😉

zuzu13
10. mar 2009

no pekne...a už si našla?

lenkamt
10. mar 2009

tieto sú super:
http://www.maderna.sk/kociky/golfove-palice/chi...

Zuzu - aj mne nájdi niečo 😀 topánky na jar, sandále na leto, šaty na promócie všetkým trom...... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre