Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
26. nov 2009

bibi dik za lichotku 😝 dobre sa to pocuva teda cita

adiku
26. nov 2009

ale obcas mam take nutkanie vratit sa, ale to bude asi aj tym ze tam mam stale robotu a super pre matku s detmi a tu sa dost bojim toho ako si robotu budem hladat

abetka
26. nov 2009

adiku neblazni 🙂 Kde by si chodila???A co my????
Bibinka- ano idem na ambulanciu, zatial a potom podla toho co sa naskytne , tak to mi povie povolana osoba. 😀
JA som urobila adventny veniec a uz len upratat, napiect, nakupit darceky a vianoce mozu prist 😀 😀 😀

adiku
26. nov 2009

fiha abet adventny veniec nooooooooooo to som nikdy nerobila, prid urob aj nam

bibinka
26. nov 2009

saskarisko- no to ti neviem povedať, ale ked som chodila na obed, boli tam plagáty na nejakú pediatrickú akciu...no nevšimla som si to presne...

abet- no to ja tiež musím čosi pošpekulovať s adventným vencom.................alebo vytasím ten starý vypelichaný 😀 😀 😀.............a už len upratať, napiecť, nakúpiť darčeky a vianoce môžu prísť 😀 😀 😀 😀

julyb
26. nov 2009

Ahojte,

Elenka tak tebe ide karta, včera si skoro stratila USB dnes mobil 😀

My sme boli v MC, bolo dobre....

Zuzu o kolkej cca je ten Mikuláš v meste toho 4.12? Malému by sa to mohlo páčiť 😉

Ja sa tiež zastanem trochu súkromníkov, aj zamestnanci vedia občas potrápiť a robiť od nevidím do nevidím, cez víkendy, sviatky, telefonovať este aj o polnoci a nahánať každú jednu zákazku nie je sranda, hlavne ked si zodpovedný za 150 ludí a ich rodiny, no záleží na tom ako kto podniká 😉
Okrem toho som do štvrtku budúceho týždna sama, fnuk ☹

Ako v sobotu? ja by som si dala MOJITO niekde v meste MT 😀

lenkamt
26. nov 2009

Zuzu - malá je krásna 🙂

baby, ježiš však to bolo na súkromníka od zuzu a od mňa, proste sú to chlapci z jednej party a tak sa aj správajú.
vaších manželov som sa ozaj nechcela dotknúť 😉

na tú sobotu teda dohodnite nejaké stretko o 21 pred mileniom , pôjdeme kam nás nohy zavedú. ja sa možno s kámoškou pridám hneď, možno neskôr, možno odídem skôr, možno neskôr, proste na mňa sa neorientujte ale na 100% dobehnem 😀

pridala som fotky na fb - môžu byť na vianočné pohľadnice????? 😕

bibinka
26. nov 2009

súhlasím s lenkoumt, julyb, ellab aj saskarisko. ja mám však len negatívne skúsenosti s podnikateľmi,bohužiaľ... ☹ a dobrých a slušných súkromníkov treba hľadať lupou

v sobotu by som niekam šla, hmmm, ale pôjdem autom, takže ja tiež mojito ale nealko 😀 😀 😀 😀 😀 ......

lenkamt
26. nov 2009

prečo autom????????????????????????????????????????????????? 😠

lucxy
26. nov 2009

no preco autom ,,,vsak to potom nie je zabava? sice mna sa to netyka,,,,
leni este raz diky,,,bolo fajne,,,,konecne mala zaspala,,,,tak idem kuk panelak a dohajan

julyb
26. nov 2009

Lenka pekné, môžu byť 😉

ellab
26. nov 2009

😀 😀 😀 ja som sa neurazila, len som chcela nadhodit aj druhy pohlad 😀 😀 😀
bibinka, ak ideš autom, tak by si mohla zobrať aj mňa 😉 minule som išla busom, a stačilo mi 😝
julyB - tak ja som včera stratila USB 🙄 no neviem neviem.... 😀 😀 na toho mikuláša by sme išli pozrieť aj my, by sme sa mohli nejako v meste stretnúť 😉
lenkamt - vari nás nenecháš v meste len tak!, donesiem ti boby 😀 😀 😀 😀

lenkamt
26. nov 2009

nie, nenechám, kto chce môže ísť so mnou do šanghaja 😀

ellab
26. nov 2009

lenka - máš riadne herečky 😉 peknééééé

lenkamt
27. nov 2009

dobré ráno,

no kde ste všecky??????? 😀

larisa
27. nov 2009

ahojte,

ozaj a kde ste to už všetky chodite do roboty ved nemám čo čitat 😀 😀 😀

chcem aj ja napisat včerajšej teme ja tiež mám zlu skusenost podnikatelom ☹ žial je to tak....

ellab
27. nov 2009

Ahojte 😉
kde ste kto?????????????
takto pred ôsmymi rokmi som rodila 😝 do 16 hod 😀

lenkamt
27. nov 2009

no tak to gratulujeme 😵

zajtra náležite oslávime 😀

saskarisko
27. nov 2009

Ahojte,
Adamkovi - vsetko najlepsie k narodeninam 😵

My sme boli doobeda von, Saska kempi vonku este teraz, Risko uz tiez spi 😕 , tak pojdem zehlit

a potesili ma z babatkova, som tam reklamovala potah na stolicku (inak 4.12. stolicke konci zaruka), a ze mi posielaju uplne novy potah. no som stastna ako blcha 😀 😵

pepies
27. nov 2009

ahojte,

Ejus, vsetko naj k Adamkovym narodkam !!! Zajtra dobre oslavte a doneste kusok z torty - mnam 😀

Citala som tie prispevky o "sukromnikoch", myslim, ze teraz je velka vacsina firiem sukromnych, je jednoduchsie zamestnat sa ako podnikat. Dnes je moznosti vela, hoci je tazka doba, tiez sa zastavam podnikatelov........ Sama som podnikala a mala som problem zohnat dobru barmanku, tak som robila 7 dni v tyzdni ja sama !!!! bolo to o hubu. a nemala som ani sebe na vyplatu, vsetky peniaze sa otacali dookola na tovar.........

Takze je to chulostiva tema .... Zohnat dobru robotu nie je len o konexiach, je to hlavne o stasti ........... verte !!!!!!!! 😀

lenkamt
27. nov 2009

Peti - veď sme to písali že je súkromník a súkromník. vieš keby nemal peniaze tak nepoviem ani mäkké f, ale tam kde robí Zuzu je peňazí dosť a tam kde som robila ja sa chodilo niekoľkokrát do roka na dovolenky, lyžovačky..... len na stravné lístky nebolo 😀
môj ocino mal tiež firmu a bol to super zamestnávateľ, škoda že nie sú všetci takí 🤐
ja pôjdem kľudne robiť opäť do súkromnej firmy, ale do takej kde si človeka aspoň trochu vážia 😔

a kto vlastne zajtra ide?????????????? lebo zase ticho okolo toho a nakoniec sa stretneme 4kusy 😠

pepies
27. nov 2009

ved Leni v pohode, ja som to nemyslela v zlom, len som tym chcela povedat, ze ja som sa radsej zamestnala ako by som mala podnikat a teraz zasa rozmyslam o podnikani .............. dnesna doba je tazka, ja sa nikoho nezastavam, je to svinstvo, treba nato nejako poukazat - preboha ako nemoze zamestnavatel nedavat stravne listky??????? je to smutne ............ neda sa to nejako riesit?
ved ja vlastne ani neviem, kde kto robi............. nepoznam firmy v MT ....................
a chcela som poukazat aj nato, ze nie je vsetko o znamostiach .......

tak zajtra mate stretko, tak sa zabavte aj za mna .

lenkamt
27. nov 2009

Peti - no udaš ho a on ťa vyhodí, to je o tom že kto je aký charakter.

len podnikaj, ja ti pôjdem robiť sekretárku 😀

pepies
27. nov 2009

Leni ja ho udam, da sa to? opytam sa fotra, co sa s tym da robit 😀 napis do IP, aka je to firma 🙂

Velmi rada Ta zamestnam, ale to nebude take velke podnikanie -teda ak nieco bude ........ 😀

Uz sme hore, maly ma tak uhryzol do bradavky, ze som sa tak trhla, az reval................
Boze preco su chlapci take mamine cecky? 😝

lucxy
27. nov 2009

caute,,,krasky lasky,,,,no podavam hlasenie uz som konecne doma,,,kava spravena 😀 jedlo predo mnou,,,,dieta pije caj 😀
a adamkovi velkemu 8rocnemu prajeme vsetko najsamplepsie,,,a posielame mu pusu 😵 takze cmuk

lucxy
27. nov 2009

no mna to tak sere, ze zajtra nemozem sa ist zrelaxovat svami ☹ fnuk no co uz

julyb
27. nov 2009

Adamkovi všetko naj aj od nás 😵 🙂 😵

Lucka aj mna to štve už som ťa dávno nevidela ☹

abetka
27. nov 2009

cafte fesandy
Adamkovi zo srdiecka len to najlepsie a nech ho maminka pocuva 😀 😵
Zeny - aj ja by som sla, ale vobec sa mi teraz nedaaaaaa. Ale na toho mikulasa, by som aj ja chcela prist, tak sa snad postretavama, vsak Julyb?? 😀

julyb
27. nov 2009

jasnééééé 😀 len aby sme už nechodili o paličke s vnúčatami 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre