Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
21. jan 2010

ahojte, my sme si vcera fajn zacvicili, uufff.... 😉

adiku
21. jan 2010

leni kludne buduci tyzden dobehni vyskusas a uvidime 😉

lenkamt
21. jan 2010

prídem a hodím si na kľúč aj fotky zo stretiek, ty si myslím najžhavejšia fotografka 😀

ikulka
21. jan 2010

ahojky kočendy ako sa mávate? ja to tu vobec nestíham len sem tam očkom mrknem ideme z choroby do choroby tak je to hruuuza dufam, že aspon vy ste zdravé....musím pokukať albumy čo máte nove....

ukana
21. jan 2010

ahojte 🙂 ...ikulka, gratulujem k buducemu prirastku 🙂 🙂

expertka8
21. jan 2010

..ojojoooooj.....vy zvery....aktivne xudnete....krasne sa rozmnozujete /ikulka-gratulujem/...a podla foto zo stretka zjavne opeknievate 😀

saskarisko
21. jan 2010

Ahojte,
Ikulka - gratulujem 😵 , a hlavne sa vyliecte

bocmanka
21. jan 2010

🙂 ikuuul, super, tak si to tu rozpeckovala hneď v januári s tehu, som
zvedavá, koho stiahneš na svoju stranu..
ja by som tipy mala,
🙂 pomôcka, ja to nie som.....

ellab
22. jan 2010

Ikulka - gratulujem 😉

abetka
22. jan 2010

Ikulka-gratulujem

julyb
22. jan 2010

Gratulka Ikulka 😵

bocmanka
22. jan 2010

baby, aj vám koník blbne????.....či to len môj pc, mi prekladá čudné veci, napísala som kočky-preložilo mi mačky...to čo jeeeeeeeeee?????????
akoby prekladal z češtiny do slovenčiny a ešte iné kraviny

lenkamt
22. jan 2010

ahojte.

Ikulka - gratulka 🙂

Boc - ty máš aký typ???? lebo ja mám dva, a tiež to nie som 😀

mne ide normálne kôň 😉

ikulka
22. jan 2010

jéééj ahojte no dakujem za gratulácie, veru boc mohla by sa ku men niektorá pridať nech tu niesom sama 😀

pepies
22. jan 2010

ikulka blahozelame ..... 🙂

no sem s Vasimi tipmi 😉

aj mne ide normalne kon, skor mi zamrza facebook 😝

bocmanka
22. jan 2010

🙂 už som to vyriešila,
a mám aj vinníka,
keď stráži môj ocino nejaký kus detí, tak si zapne môj pc, ako "podmaz.."
a zapol si zrejme aj translate....hahaha
ikul, zaháj konkurz "na tehu"...
ja idem dnes do za, neznášam toto mensto na nákupy, človek musí byť anorektička, aby sa obliekol na ples...
šibne maaaaaaaaaaaa...!!!!! 😠

lenkamt
22. jan 2010

mne ide pomaly aj aj 😝

ellab
22. jan 2010

Boc - ideš zháňať oblečko na ples??? daj aj mne potom tip, tiež nie som anorektička....
čo idete porábať cez víkend?

bibinka
22. jan 2010

čaute,

ikulka- gratulka k tehu!!! hlavne aby bolo zdravé 😉

teda, ak je niektorá tehu, okamžite sa tu kobylky zbehnú ako šváby na pivo 😀 😀 😀 , že ukana??

ja som dnes po práci vypľuvnutá, ale to je fajn, lebo ja nudu nenávidííím 😅 zajtra ideme vyvenčiť deti ku svokrovcom a nedeľa? hm, ešte neviem, ale určite nejaká prechádzka do prírody a potom relax doma v papučiach

sykorka
23. jan 2010

jeeeeeeej,super ikulka gratulujem 🙂)))))

ja sa teda k tebe a tehulkovaniu nepridam 🙂)))

stacilo...🙂

držim ti palce nech si to užiješ 🙂

sykorka
23. jan 2010

jeej,a musim sa pochvalit koncom juna idem s detmi a tetou na dovolenku do tuniska na 12 dni 🙂)))))))))))))))))))
neviem sa dočkat 🙂))

sykorka
23. jan 2010

ahoj saskarisko 🙂))

a kde je bar museum...???
citala som aj ja niekde v autobuse,ze v nedelu je divadielko... len neviem kde to je... mozno by som s katkou isla 🙂

lenkamt
23. jan 2010

ahojte.

Sykorka - super, tešíme sa s tebou....

ja nemienim ísť v tejto zime nikam 😒 takže ani zajtra plávať, však to je na čistú chorobu toto 😝 teda na moju, ja na mínusové teploty reagujem veľmi zle 😅

zuzu13
23. jan 2010

ahojte...
lenka, aka zima?...kde???
my sme dnes stravili cely den von...boli sme v Jasenskej a bolo supeeeer...co teda ja zimu nemusim vobec...dala som foto na fb...tak kuk... 😀

lenkamt
23. jan 2010

Zuzi - čau, keď si mi prezvonila, tak sme akurát kúpali deti a teraz už večeriame a ideme sa ukladať, zajtra si doma????

31.1. bude v jasenskej nejaké rozprávkovo to chcem ísť, dúfam že sa oteplí 😀

ikulka
23. jan 2010

ahojky ešte raz dakujem pekne za gratulácie 🙂
no sykorka zatial si to moc neužívam je mi skoro stále zle i ked omnoho menej ako pri saške to bol des vtedy....no gratulujem k dovolenke si ju užite a kde do tuniska idete? my sme tam boli a bola tam super dovolenka ale to sme ešte len sami s mužom boli no nám tento rok asi dovolenka nevýjde ☹ nakolko mám termín v auguste a začiatkom leta býva ešte chladno a neskor by som sa už asi bála cestovať.....

zuzu13
23. jan 2010

lenka, zajtra sme doma a 31.1. je PAT a MAT muzikal v jasenskej...ale ja robim... ☹
ikulka, dufam, ze sa zastavis ked pojdes od dr. 😀

lenk30
23. jan 2010

ahojte.
neviete o niečom hudobnom pre deti? môj malý ide mať rok a iný hýrič to zjavne bude 😀 /má byť po kom......./

ikulka, aj ja Ti gratulujem a držím palce! Ja sa normálne už tááááák teším, kedy ja druhééé. ja som prišla už z pôrodnice z nejakým hormonom na vyše 🙂 . Ale určite ešte tak rok - dva počkáme, kým sa dostavia domček

bocmanka
23. jan 2010

🙂 my klasika na martinkách...kto ide zajtra?
kvôli deckám zo ski teamu martinky spúšťajú 6-sedačku už o pol ôsmej...čakáááááááááám vás 😝 😀

lenk30
23. jan 2010

bocmanka, my sa chystáme zajtra lyžovať, len neviem ako by som ťa spoznala........haha. spoznávacie znamenie: lyže a palice? dnes ste boli? bolo veľa ľudí? áut išlo dolu dostatočne......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre