Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
1. feb 2010

🙂 aké krásne masky ex...

nicolmt
2. feb 2010

ahojte holky, dnes meating MC 😉 ja dorazim ca po 16tej este mam predtym cosi tak uvidim ako budem stihat 😝 leni beriem ti aj tie mikiny tak sa pripomen 😉
no a samozrejme ze kdo ide??

lenkamt
2. feb 2010

no my nie, ja som zas prevracala celú noc, neviem či z migrény, či nejaká viroza, tak nejdem riskovať nakaziť vám deti 😔

Ex - navrhujem v družine zahájiť výrobu a my si s radosťou budeme požičiavať 😀

julyb
2. feb 2010

ahojte,
ani my sme nešli, my sme naštastie OK, ale zvyšok rodiny vracia a hnačkuje, tak aby sme niečo nerozšírili alebo nenachytali 😝

bibinka
2. feb 2010

čaves, teda tu je akási samá choroba, blé, všetkým skoré uzdravenie 😉

my sme zdraví, Alexík má už "iba" sople, ale hlavne, že teplotu nemá, Fifi, ten je OK, tak sa vytešujem 😉

a díky za tipy na karneval, čo ste tu spomínali, ale ja aj tak mám dilemu, že "čo" Filipko bude 😖 bo on chce byť každú chvíľu niečo iné 😅

lenkamt- včera som ťa zahliadla na ľadovni, si šla s deťuchmi v aute, ja som šla akurát domov s Alexom 😉

nicolmt- teba som človeče už dlho nevidela 😀 😀

sykorka
2. feb 2010

ahojte baby,
nemate niektora na predaj opierku na sane...????
dakujem

ellab
3. feb 2010

Dobré ránko 😉
ale nám dnes snežíííííííííí 😝
ako bola včera v mc? my sme neboli, Adam robí projekt do školy a tak nestíhame, on je ako spomalený film 😅 😅
dnes sa ide cvičiť 😀 😀 😀

nicolmt
3. feb 2010

vcera sme po porade nesli 😉 ale ideme dnes...teda aspon ja a katka 🙂 lenka uvidime...inak leni ty uz nechod do sangahaja bo potom vzdy grcas 😝 😎 a mohlo by uz prestat kydat, fest sa mi chce este aj pred robotou odhrnat auto 😝

lenkamt
3. feb 2010

poradím sa s Ivkou a tiež by sme šli, ibaže nejde orange, tak jej nemám ako zavolať 😀

ellab
3. feb 2010

A ja, že čo nezvonia telefóny 😀 😀 😀

nicolmt
3. feb 2010

uz zvonia 😉 inak leni pripomenim mi ze heslo rekreacia 😝 😀

lenkamt
3. feb 2010

no Ninuš asi ti nič nepripomeniem, bo ja v tomto počasí nikam nejdem, obháňať tri deti + odpratávať 2xsneh z auta sa mi fakt nechce 😝 a zase ma bolí hlava 😝
ja som tento týždeň fakt nejaká vyfľusnutá a skôr to tipujem na nejakú vírozu ako shangaj 😝 😀

saskarisko
3. feb 2010

Ahojte,
Ninus - nezabijaj ma, ale neviem, ci sa tam ukazeme. vsetko totizto zavisi od Sasky, bo sme boli von dve hodiny, a ona potvorka si tam asi na hodinku zdriemla, takze som zvedava, co bude teraz

saskarisko
3. feb 2010

Leni, a uz ma tu knizku Hostitel 😉

matica2
3. feb 2010

ahojte dnes ideme na zápis do prvej triedy 🙂 teda už sa ideme obliekat 😅

julyb
3. feb 2010

To už máš velkú slečnu Matica, my sme doobeda povysávali, poprali, všetkým hračkám odsali sople, čítali knižky, počúvali CD a poobede chcem íst von tak nech už NEKYDÁ 😝 😝 😝

matica2
3. feb 2010

taaak ideme do školy 🙂

ukana
3. feb 2010

matica 🙂 andrejke gratulujeme 😵 uz je skoro školačka 🙂 ...a maminka moze zacat setrit na skolske pomocky 😀

matica2
3. feb 2010

ukana dík ale mám s toho strach ako to bude ale aspon sa doučím čo som sa nestihla xixi

bibinka
3. feb 2010

čaute,

matica- bože, že zápis do školy, tak strašne rýchlo to uteká a Andrejka už bude školáčka, gratulka!!! 😉 😉 😉 popíš ako prebiehal zápis 😉

inak, aj mňa ten sneh "dostal" na kolená 😝 , už som si myslela, že bude celú zimu "suchá zima" 😅 😅 😅

saskarisko
4. feb 2010

Ahojte,
Matica - gratulko, tak budes mat doma velku skolacku 😵

inak, ak by sa dnes planovalo MC tak nejdeme. Risko zacal soplit, predpokladam ze len z tlaciacej sa stolicky. ale pre istotu

abetka
4. feb 2010

ahojte
TAk ja som vcera s malzm utekala na pohotovost, lebo nic len vzsoke teploty a ma hnisavu anginu ☹
Sestra a mama opatruju, tak je to na nervy

ellab
4. feb 2010

Ahojte 🙂
abetka - to je nepríjemné 😢 skoré vyzdravenie prajem 😉
my sme mali v pondelok malý úraz, ale vyzeral dosť desne, Artur si rozbil hlavu, nič vážne, ale v prvom momente ho zaliala krv, tak to bol dosť veľký stres 😢 😢

vonku je krááásne, vedela by som si predstaviť byť skôr na martinkách ako v robote 😀 😀

bocmanka
4. feb 2010

🙂 ellab a čo ty vlastne robíš, ak to nie je tajné? 😀 😀 😀
ja to mc nestíham nikdy, my sme stále medzi svahom a bytom, dnes som aspoň nakúpila, lebo zase majú chalani tréning v jasenskej, manželík dôjsť nestihne, tak musím ja obuť lyže, lebo marko mi furt mraučí, že sa stratí, keď je tma...
ellab, ako idete v sobotu na martinky?...ja potrebujem niekoho, kto mi nahodí reťaze, už odšoférujem aj sama, aj keď smrť v očiach....
musím poriešiť tú 4x4 lebo toto mi fakt lezie na nervy..

julyb
4. feb 2010

Ahojte,
Abetka malému skoré uzdravenie, neboj so starkou a tetou mu je určite fajn 🙂
Ella no ja by som asi dostala infarkt, dúfam že už je v pohode 🙂
Ja idem zajtra do roboty, normálne sa teším že na cvílu vypadnem, lebo sme s Matúšom ako siamského dvojčatá stále nalepení na sebe 😀

saskarisko
4. feb 2010

Ahojte,
nas tata ide zajtra na policiu kvoli nejakemu priestupku, a mame ticheho tusaka, ze ten priestupok som urobila asi ja 😅. ale neviem, co to moze byt, vsak to teraz idu riesit september 😅
Abetka - skore uzdravenie, hnisaky su hnusne 😖
Ella - a coze Arturko robil ??

a to tu idete akoze byt vsetky uz pracujuce ??? 😕

lenkamt
4. feb 2010

ahojte.

Ellab - kedy môžem dôjsť pre prilbičku???

chorobáčikom a zranencom skoré vyliečenie 😉

Kati - ja sa ešte dlho nechystám 😀

ellab
4. feb 2010

Boc - tajné to nie je 😉 staviame pekné krby, takže keď budete potrebovať, ohlás sa 😉 ja som marketingový manager 😀 😀 ako pekne to znie 😉 V sobotu neviem, či budú martinky, lebo mm má nejakú prácu, takže ak tak, až pred obedom a to vy ste už v plnom nasadení 😉 na reťaze si ani ja netrúfam 😝 popros uja na rampe 😀 😀 😀 čo sa počasia týka, mali sme tam byť dnes!!!!
saskarisko - tak držím palce na polícii 😉 Artur sa potkol a hlavou narazil na stoličku, nebola som pri tom, takže neviem podrobnosti...
Lenkamt - prilbu asi až v sobotu, cestou na gin 😀 😀 😀 možno pôjdeme lyžovať, tak by som ti ju buď doniesla v sobotu, ak si ju ešte chcete vyskúšať alebo potom v nedeľu pred školou....

lenkamt
4. feb 2010

tak potom v nedeľu pred školou, a nebudete ju potrebovať??? lebo ak hej požičiam, totižto nemáme palice tak musím ísť požičiať 😅 zajtra ti volám keď pôjdem do vrútok 😀

ellab
4. feb 2010

lenkamt - v pohode nepotrebujeme, cez týždeň nepôjdeme lyžovať 🙂 ináč my tiež nemáme palice, Adam nechce lyžovať s palicami 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre