Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
11. feb 2010

Ja by som do MC šla, asi aj pojdem poobede ked malý vstane, už sme tam dávno neboli 😉

lenkamt
11. feb 2010

ahojte.

kto dnes ide poobede do mc????

abetka
11. feb 2010

Ahojte. Ako sa mate?
Ja vsetko len precovne, v behu riesim domacnost a deti alebo ani neriesim 😀
Ja to do MC nestiham 😒 Nejako sa mi nedari stretnut sa s vami a detmi. Snad ked bude teplejsie sa stretneme 😵
Prajem krasny den

ellab
11. feb 2010

lenkamt, julyb - aj ja by som prišla 😉
julyb - bola si včera cvičiť?

lenkamt
11. feb 2010

tak poďmeeeeeeeee 😀

julyb
11. feb 2010

Ella nebola, svokru mám v nemocnici, absolútne sa od malého nedostanem....

ellab
11. feb 2010

julyb - dúfam, že nič vážne ☹

lenkamt - o koľkej???????????????????

lenkamt
11. feb 2010

15.30-16.00 sme tam 😵

ellab
11. feb 2010

OK 😉

zuzu13
11. feb 2010

stretnite sa aj za nas...xixixi..my sme stale chora cela family...takze moja pracovna necinnost sa predlzuje na dalsich 10 dni...takze skoro cely februar som doma...no parada... 😠

lenkamt
11. feb 2010

no nič moc 😖

lenkamt
11. feb 2010

donesiem ti zajtra tie dvd???

lenkamt
11. feb 2010

Julyb píšem ti to aj sem lebo v ip mi to nejako rozhodilo
http://www.ruefa.sk/?content=TOURINFOKATALOG&np...

a veľlá noc sem:
www.hotel-myto.sk

lenkamt
11. feb 2010

nejde, nejde musíš si to skopčiť alebo www.ruefa.sk zakyntos hotel eleon grand 😉

lenkamt
11. feb 2010

Sari ty mi hoď prosím link na ten ošon, kedže Nina si vyvaľuje šunky na wellnese 😀

saskarisko
11. feb 2010

Ahojte,
kebyze nas tato neprisiel domov o 16.15, tak by sme sa do centra dovalila. vzhladom na to, ze mal kocik v aute, nebolo cesty.

Leni - kuk tu
http://www.auchanbielskobiala.pl/
najdes ho jednoducho, je hned na zaciatku Bielska po pravej strane
a tu kupuje Ninus tapety
http://www.leroymerlin.pl/sklepy/bielsko-biala,...

a este chodime tu
http://www.sfera.com.pl/
ale to je tak na den, potraviny blbe. to je centrum hlavne na oblecenie

no, a potom je kusok od auchanu Tesco (napis je na komine) - ja som v nom este nebola, a kusok od neho je dalsie centrum Sarni Stock (tam som bola akurat v Carrefoure, a v CA)

ellab
12. feb 2010

Ahojte 😉

dnes som úplne od veci, stááášne sa mi chce spať 😝

Lenkamt - chystáte sa shopping?

Zuzu - skoré uzdravenie 😉

lenkamt
12. feb 2010

ahojte.

mne sa tiež strašne chce spať, ráno som na 7 utekala ku kožnej na krv kvôli tomu helicobacterovi 😝 a teraz mi normálne chýba tých 30minút spánku 😀

shoping bude niekedy v marci - jarné zaobutie a letne zaoblečenie 🙂

pepies
12. feb 2010

ahojte, po dlhom case nakukam.........
my sa zotavujeme doma z nemocnice, tak dufam, ze bude Kubko ok ......

Do Bielsko Biala chodime aj my, ale len do Auchanu kvoli plienkam a drobnostiam pre maleho............. Ale chystame sa aj do tej Sfery a do centra ................. a do Mebliku - tam chceme objednat malemu detsku izbu, len dufam, ze to najdeme ..........
Ten Auchan je inac o nicom na handry, tam su super len potraviny a inac nic moc .............

Tak si to uzite v MC aj za nas, ked sa zotavime, radi sa pridame. Uz sme 3 tyzdne nikde neboli ☹ ☹ ☹

julyb
12. feb 2010

Lenka, Ella asi sme chytili predčasnú jarnú únavu, ja som tiež jak vygrcnutý rezanec 😀

lenkamt
12. feb 2010

to čo bol za čaj včera? 😀

Elab - mňa ide inak seknúť 😝 a volala som práve s deckom tak vyrážajú 😉

Peti - vitaj, dúfam že už budete ok 😉

saskarisko
12. feb 2010

Ahojte,
my sme boli u doktorky, bo Saska sopli uz asi tyzden (ale len voda), a uz netusim, ci jej to zastavit, tak nech poradia. Este dnes rano sa mi "napichla" jednou dierkou na physiomer, tak este jej aj krv z nosteka tecie 😔 . ale uz som radu dostala, tak hadam uz to bude OK. a dala som jej ten zly nurofen, ma skoro svaclo, hlavne, ze som doma kontrolovala sarze, a tato krabicka neviem, kde bola zasita 😠 Risko dostal od tetuse doktorky martafon, tak furt s nim chodil 😀 a lahol si len pod vyhrazkou vratenia martafonu tete doktorke 😅

a pridavam sa do klubu predcasne jarno unavenych 😝 , ja by som stale spala, keby som mohla 😔

Peti - a co vam bolo ?

ellab
12. feb 2010

Tak deti sa vrátili z lyžiarskeho zdravé a celé, Adam dokonca s medailov, tak super 😀 😀 😀

lenkamt
12. feb 2010

my bez medaily zato s papierom z chirurgie 😀 ale tiež žijeme 😀

bibinka
12. feb 2010

čaute,

ellab- gratulka Adamkovi za medailu, určite bol jednička 😉

lenkamt- a čože sa stalo Verči? dúfam, že nebude mať žiadne následky 😕

pepies- verím, že vás už budú všetky zdravotné problémy obchádzať

inak, aj na mňa akosi dolieha jarná únava, či čo...mám akúsi depku...a tiež som ako vygrcnutý rezanec 😝 😀

bibinka
12. feb 2010

ozi, ideme na zápis do škôlky s Alexíkom.ešte neviem ,v ktorý deň, lebo je to od 15.2 do 15.3., ale chcem ísť v tých prvých termínoch, aby nebolo nebodaj obsadené 😕 . a berú deti od dvoch rokov.len musia sa pýtať na wecko a to to moje nemehielko nevie 😅

saskarisko
12. feb 2010

Ahojte,
Leni - a coze sa Verci stalo ?

Bibinka - ktoraze je to skolka ?? 😕

ellab
13. feb 2010

Sobota ráno a ja nemôžem spať 😝 😝 asi stres 😀 😀 😀
Lenkamt - a čo je Verči??? chúďatko ☹

lenkamt
13. feb 2010

ahojte.

Ellab no ty to ale prežívaš 😀

Verča na tých posledných pretekoch spadla tak že sa jej nejako vyvrtla noha, ale ona to skôr herečkuje ako by jej niečo bolo, mala naprd lyže a lyžiarky, nabudúce už musíme zainvestovať 🙄 tento rok ešte pôjde aspoň raz so ségriným frajerom tak že si požičia a ak ju to teda ide baviť tak jej na budúci rok kúpime.

dovolenka nakoniec 12.6. takže Verča nepôjde ani do školy v prírode 😅

no a Elenka riadne si pozri tú prilbu, lebo ak jej fakt niečo je tak kúpime novú a túto si zoberieme, neboj sa povedať 😉

lucxy
13. feb 2010

dobre ranko,,,prave dopijam kafco a idem upratovat,,,,no ved klasika nie i ked najradsej by som tiez spala
celkom vonku dost fuci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre