Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
26. jún 2009

pepies to ja mávam cestovnú horúčku vždy ked ideme niekde 😒

pepies
26. jún 2009

matica2 uz asi aj ja......... 😉

ikulka
26. jún 2009

ahojky zdravím vás od mopu a kýblov s farbou 😀
dovolenkárkam prajem krásnu dovolenku ale už asi odišli však?
no dufam že sa aj ja tej našej dožijem ak prežijem toto malovanie
ja sa priznám ja neviem baliť balím všeeeetko čo máme doma preto som uprednostinila radšej auto pred lietadlom lebo som nevedela 2 zbaliť nieto ešte 3
😉 🙂

bibinka
26. jún 2009

bocmanka- všetko najlepšie k meninám 😉

pepies, ellab- štťastnú cestu a príjemnú dovolenku 😉 😉 😉 😉 ........a vráťte sa zdraví a oddýchnutí

inak pepies, je to podozrivé, nie ste už štyria???? 😀 😀 😀 😀 😀

som dnes akási uváchaná, zajtra máme rodinnú oslavu, piekla som torty ,ešte dopilovať detaily a môžeme oslavovať.

To bola zleva, čo? taká letná búrka už dávno nebola, mi zlialo kvety na balkóne, chúdence ,úplne plávajú v tých kvetináčoch ☹ a neviete aké má byť počasie v budúcom týždni? ja už nemám odvahu niečo pozerať, lebo vlastne vždy prší 😠 😠 😠

lucxy
26. jún 2009

no bibi riadne prsalo,,,tak nech zajtra dopadne dobre oslava,,,my ideme na gulas 🙂

lucxy
26. jún 2009

no mne sa zda, ci pepies nelapla tu super virozu 😖

bibinka
26. jún 2009

lucxy- si uži guľáš, hádam bbude pekne, alebo aspoň keby nepršalo.

lucxy
27. jún 2009

dobre ranko,,,mne sa chce spat,,,,mala mi vcera zaspala skoro o 10tej a o 6tej uz hore,,,,no a samozrejme ja som sla spat neskor a teraz vyzivujem,,,,ale uz sa mi robi kava

lucxy
27. jún 2009

😕

nicolmt
27. jún 2009

ahojtee

lenka pozdravuje z plaze, maju sa skvele, baby su samozrejme za hviezdy a cestu zvladli vyborne 😅 tot uz len zavidime 😉

my sme dnes boli v meste, daco pokupit aj na burzu MC pozriet, a trosku na namesti programom sa pokochat 🙂 sara ale urobila na namesti vlastny program ked som ju musela prebalit 🤐 tak vrestala ze ani hercov pocut nebolo 😠 skvela reklama skvelej mame 😎 no ale teraz aspon vsetci vedia ze sme tam boli 😝

zuzu13
27. jún 2009

ahojte, vidim, ze sa tu gulasuje, oslavuje a samozrejme dovolenkuje...len ikulka pracuje 😀 😀 😀
nicol, dakujeme za pozdrav...nech si uziju aj za nas... 😀 😀 😀
pepies, dufam ze je ti lepsie a cestu ste zvladli bez komplikacii 😉
ja som sama doma, Lucka spinka, mangel isiel do prace a syn von...ale poobede pojdem k nasim, tak mi cas rychlejsie ujde...

lucxy
27. jún 2009

tak Lenke ticho zavidime samozrejme v dobrom,,,dufam, ze aj baby dobre dosli,,,, 🙂

ikulka
27. jún 2009

zuzi pracujem ale aj ja budem dovolenkovaaaaaaaaaaaať sa neviem dočkať no veru ani ja nepozreám radšej predpoved by načo aj tak stále prší

julyb
27. jún 2009

Ahojte ja som už doma zo svadby, Matúš vydržal dokonca hodinu v kostole, potom si to vynahradil a ričal celúcestu z Vrútok, ale našťastie zaspal v kočiari, som rada že to máme za sebou....

bocmanka
27. jún 2009

🙂 🙂
nicol a zabudla si podotknúť, že sme sa v meste stretli...xixix, ja zábudlivec som zabudla cvaknúť tei naše dve palculienky spolu....a si zrazu zmizla....sorry, sme chvíľu kecali s majkom labudom, to je manžel mojej naj kamošky, spolužiačky z gympla...
🙂
juuuuuuj, tak pepies a lenka už dovolenkujú, lenka je v tom turecku? a pepies v italy, že?
a kto pôjde po nich..?
my v júli chorvátiš....

matica2
27. jún 2009

ahojte 🙂
ikulka len aby ta od tolkého upratovania nenaložili do auta celú vyčerpanú a potom len pláskly na pláž 😀 😀 😀
julyb ja že budete celú noc svadbovat 😉

matica2
27. jún 2009

julyb som kuk fotky malý bol fešááák 😉

julyb
27. jún 2009

Matúško dakuje 🙂

matica2
28. jún 2009

dobré ránko aj ked upršané 🙂

lucxy
28. jún 2009

dobre ranko skarede pocasie 😠

zuzu13
28. jún 2009

...breee raanko...je hrozne...bleee...normalne som ako mechom bachnuta...mangel isiel do prace a ja idem byt do vecera s detmi doma...na zblaznenie...a to som si vcera navarila, porobila aby sme dnes mohli niekam vypadnut...mozeme tak kysnut doma.... 😔

lucxy
28. jún 2009

neboj zuzu vycasi sa este 🙂

zuzu13
28. jún 2009

ja viem lucxy...v stredu... 😀 😀 😀

lucxy
28. jún 2009

ale zuzu nebud 🙂

zuzu13
28. jún 2009
zuzu13
28. jún 2009

http://www.travel.sk/pocasie/europa/slovensko/m...
aj ked tu to vyzera az na piatok... 😀

bocmanka
28. jún 2009

🙂 🙂 🙂
ako to kysnúť, zuzu...my sme boli vyše hodinky na pešej, pekne čižmičky, pršiplášte..akurát pridávam fotosky...
🙂
13.30 je na pešej /zrejme v pasáži../ predstavenie červená čiapočka aj s tvorivými dielničkami vo foajé divadla...a potom hneď o 15h princ bajaja...
takže šup šup von....

bocmanka
28. jún 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inšpirácie pre vás, čo sa boja dažďa...ja ho náhodou môžem...xixixi, ale max.dva dni po sebe...

zuzu13
28. jún 2009

boc. nebojime sa dazda...my sme kaluzovy, takze ked prsi je najlepsie von...a tym kysnut doma som myslela, ze len tu...nikde inde...chcela som ist s detmi do hory na huby...ale kym by sme tam dosli....sme po usi mokri a mala zacala soplit, takze si to nemozem dovolit... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre