Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matica2
23. feb 2009

ja nemusim ist pozerat masky stači ked kuknem do zrkadla 😀 😀 😀

adiku
23. feb 2009

no ja do mesta isto nepojdem Danko zase trochu prechladnuty teda sopliky a kasel a to pocasie von je sice supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ale nie na kocik a dieta takze popozerajte a uzite si aj za nas 😀

matka26
23. feb 2009

ahojte,
no tentokrat som trosku ochorela ja, takze to nie je bohvieco ☹
ked uz je konecne mala v poho, ze by sme mohli ist von, tak zase ja som na tom tak, ze nevladzem nic a som rada, ze zvladam malu, ale hadam to rychlo prejde, ja som bola naposledy chora pred troma rokmi, tak mozno preto, to takto zle zvladam ☹ ☹ ☹
a tak som sa tesila na stredu, ze pojdem cvicit a pred 😠

adiku
23. feb 2009

skore uzdravenie Mati a neboj este pocvicis.... 😀

abetka
23. feb 2009

matka aj ja som nejaka prechladnuta, len deti dopujem, nech to nechytia, co sa mi dufam podari 😉

lucxy
24. feb 2009

dobre ranko 🙂

pepies
24. feb 2009

ahojte,uz som tu, diky za tipy na kadernika........

ja som bola 2x po sebe u kadernicky pri Urade prace v tej bytovke, zda sa mi dost draha, platila som 40 EUR za farbu a strihanie, a to mam pomerne kratke vlasy, zda sa mi to vela.........
do Tulipu som chodila predtym, ten chalan ma este ako-tak ostrihal, ale tie baby su tam nemozne, raz mi jedna nechala 15 min. ucinkovat farbu, asi po 2 umytiach som bola presne ako predtym.........

abetka
24. feb 2009

dobre ranko a pekny den 🙂

zuzu13
24. feb 2009

dobré ránko...
chorôbky liečte sa... 😉

pasoa
24. feb 2009

Čaute žienky, čo ste z Ľadovne, onehdá ste mi tu radili jednu pediatričku v zdrav. centre na Ľadovni, ale som zabudla odvtedy, ako sa volá.
Dáte mi ten tip prosím ešte raz? (iba do IP, lebo do túto tému nesledujem)
Ďakujem pekne.

zuzu13
24. feb 2009

pasoa máš IP...a pekné od teba, že túto tému nesleduješ 😅

lucxy
24. feb 2009

no pasoa ,,,to ako ze sem neprides pokecat, ha? 🙂 uz sa ti to krati 😵
zuzu cauuuu 🙂

martina7905
24. feb 2009

ahojte babenky tak aj my sme chori ale uz je to lepsie sme na atb tak zaberaju a zajtra na kontrolu ideme 😉

matica2
24. feb 2009

ahojte nám ocko aspon postavil snehuliaka ked nemožme von a baby nan čumia z okna 🙂 ale som ich obliekla a sme sa pri nom pofotili . to je na nervy ked je snehu by sa vybláznili ale musíme byt doma a ked budú zdravé tak nebude sheh 😒

sorciera24
24. feb 2009

ahojte martinske maminy, trosku vam sem vpadnem, lebo este nie som mamina 😉ale coskoro 🙂 ak by ste mi vedeli niektora poradit, ked ste boli tehu, kde v MT sa daju kupit klasicke tehu nohavice, nie rifle, a za dobru cenu?....mozno mi poradite, dakujem 🙂

lenkamt
24. feb 2009

Sorciera - ja som si kupovala nohavice pri sociálke v tom obchode , ale vôbec netuším či to tam ešte je. a jedny som kúpila na www.ma-ma.sk. no a potom som už mala len rifle 😉

ako bolo v meste na maskách?????????????????

pepies
24. feb 2009

sorciera, radsej objednaj cez net, cez mimibazar, tam mas tehu oblecenia od vymyslu sveta ............
ja som akurat teraz predala dvojo tehu rifli, ak by si chcela, mam este cierne elasticke tehu nohavice c. 38 z CA a jedny 3/4 pekne biele nohavice c. 38 na jar a leto tiez z CA........ obidvojo sme kupovali v BA, su v super stave, moc som ich nenosila, cele tehu som chodila totizto v teplakoch .....
akurat sa ich chystam predat cez mimibazar......... tak ak by si mala zaujem, napis cez IP .... 🙂

lucxy
24. feb 2009

ja som kupovala rifle hore v priore ale netusim ci to tam este je,,,,no a vlete som nosila saty a sukne 🙂

lucxy
24. feb 2009

co ste vsetky zaspali? 🙂

anculka
25. feb 2009

Ahojte, akosi nemam teraz moc casu na internet! Dietatko nam rastie a vyzaduje si aj viac pozornosti 😉 .
Tak Vas aspon vsetky zdravym a hadam stihnem poprecitovat, co ste porecnili. 🙂

zuzu13
25. feb 2009

dobré ránko...
lucxy nezaspali 😀
anculka veru rastú deti.... 😉

zuzu13
25. feb 2009

lenka na maskách som nebola...prisla som o 17=tej domov z práce, potom s Luckou do obchodu...no a bolo 18 hod. šup za hrnce navariť a o 19,45 som padla do perín s Luckou ako zhnitá hruška 😝
😀 😀 😀

adiku
25. feb 2009

zelame aj my dobre ranko mame prvy zub a dalsi na ceste takze si to pekne uzivame 😝

bocmanka
25. feb 2009

😵 adiku tak šup kúpiť nové šaty za prvý zúbok...

pepies
25. feb 2009

ahojte, manzel minuly tyzden objavil prvy zubok a uz mame aj druhy, su poriadne ostre tak Adiku, bacha na zubanov 🙂

pepies
25. feb 2009

ozaj, idete dnes niekto na ten aerobic?

adiku
25. feb 2009

ostry je riadne to ano ale sa tesim lebo budeme moct papkat aj ine fajnotky, inac tie zubky preziva dost zle takze v noci mame veselo

sorciera24
25. feb 2009

dakujem baby za rady,...pepies...IP 😉

pepies
25. feb 2009

sorciera IP 🙂

pepies
25. feb 2009

adiku mne to znasal nastastie dobre, len bol trosku nervozny, slintal a cele paste si pchal do ustociek, az ho natahovalo, ale nastastie ziadne teploty ani nic podobne ............... natieram mu dasienka Calgelom, len kym stihnem natriet, vsetkom mi zje, velmi mu to chuti, ten gel, boze, ten by zjedol uz hadam aj slaninu, hlados jeden 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre