Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
13. aug 2009

aj ty zuzu slusne 😀

zuzu13
13. aug 2009

jasne...ved v jasene sa inak neda... 😀 😀 😀

lucxy
13. aug 2009

no ja neviem tam som nebola

lenkamt
13. aug 2009

neboj, niekedy pôjdeme 😀

Nicol - a to bude akože čo??? ten hugo chavez orchestra - to mi znie ako džes a ďakujem hlava ma bolela dnes 😀

zuzu13
13. aug 2009

😀 😀 😀
no bude nas tam cca 30 ludi...takze sa to strati... 😀

lucxy
13. aug 2009

😀 😀 😀 no orchester mam kazdy den doma

lenkamt
13. aug 2009

😀 😀 😀 no vidím že sme žhavé na kultúru 😀 😀 😀

lucxy
13. aug 2009

my im tam mozme zatancovat 😀 😀 😀

zuzu13
13. aug 2009

no tak ja neviem...chodte sa pekne zabavit do kozla...ved po tom aj tak tuzite... 😀 😀 😀

lenkamt
13. aug 2009

no však aj pôjdeme, a čo je na tom smiešne 😅 😨
terku a tancovanie na stole mi zrušili tak sa musím inde bujačiť 😀

lenkamt
13. aug 2009

no tak sa dohodneme klasika 20.05 piatok 😀

zuzu13
13. aug 2009

lenka, nic...len co sa tyka vasi akcii aj tak vsetky koncia v kozli... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
13. aug 2009

dobre zajtra napisem takze na 85 percent idemmmm 😀

zuzu13
13. aug 2009

ok...tak este raz pekne sa zabavte a ja uz du...pa pa...ozvem sa ked pridem...ale neviem kedy to bude... 😀

nicolmt
13. aug 2009

zuzu co kecas, ktore vsetky 😉 o pol noci ako popolusky doma nie 😎

zuzu13
13. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
13. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
13. aug 2009

🙂 tak ja som sa zobudila, zaspala som s dieťaťom už o pol deviatej, tak to sa mi už dáááávno nestalo...
a v piatok do mesta sa chystám aj ja s kamoškou, keď vás uvidím tancovať na stole, tak sa pridávam...
😀

ukana
14. aug 2009

ahojte, este dnes nik??? 😕 😕 ..............idem sa naobedovat..... 🙂

ellab
14. aug 2009

Ahooojte 🙂 My sme sa dnes bicyklikovali po Vrutekoch 😀 stretli sme aj bibinku 😉
Večer neviem, či sa pridám, mangel išiel na Liptovskú maru na plachetnicu a neviem kedy sa vráti 😠
A kam sa chystáte?

lenkamt
14. aug 2009

tak baby akože čo bude???

ja s Ninou ideme o 20.30 z ľadovne do mesta a tam sa uvidí, kto sa pridá???

ellab - píšem ti ip s číslom keby si sa rozhodla prísť 😉

ellab
14. aug 2009

Ja dnes ostávam domka, pripojím sa nabudúce 😉 😉

klamolienka
14. aug 2009

Ahojte baby,aky ste mali dnik??Dnes bolo celkom fajn.Chcela by som sa opytat este jednu vec.Vedeli by ste mi povedat co to znamena ked mam protilatky negativne???Lebo moja doktorka mi k tomu povedala,ze to nebudeme riesit teraz a tak neviem co sa deje???

bibinka
14. aug 2009

babuľky žúrovačky, ja by som rada šla, lenže moji krpci dnes bojkotovali spanie a momentálne sú s mužom vonku a neviem ako zaľahnú do hajan. ale ak bude priaznivá domáca situácia, tak volám lenkamt a skočím za vami 😉

klamolienka- skús trochu viac "nastíniť" situáciu. píšeš záhadne a my nič o tebe nevieme.
ak máš protilátky negatívne, tzn, že si sa s chorobou ešte nestretla, ale treba viac informácií

matica2
14. aug 2009

ahojte no dnes som mala veeelmi naprd den ☹
dačoho si ulejem a kuknem angeliku lebo ine nič nieje

klamolienka
14. aug 2009

Brali mi krv a z vysledkov mi vyslo vsetko ok az na tie protilatky a neviem ci to dako moze ublizit miminku ktore cakam.Neviem ako to este viac mam priblizit.:(

matica2
14. aug 2009

🙂 keby to bolo niečo vážne by to doktorka riešila hned tak sa nestresuj a užívaj si tehulkovanie 🙂 🙂

saskarisko
14. aug 2009

Ahojte,
ja mam dnes naprd den, ale to je o inom ☹ 😖

Klamolienka - hlavu hore. nic sa nedeje. ty budes viac sledovana pocas celeho tehotenstva. 3x ti budu brat krv, aby zistili, ci nevytvaras protilatky. ak by si podstupila amnio, alebo by bol potrebny nejaky zakrok napr. podsitie (co sa predpoklada, ze nie),tak Ti pichnu injekciu rhegy. to iste plati, ak po porode bude mat babatko rh pozitiv krvnu skupinu. ja mam rh negativ. Rhegu mi pichli az pri druhom tehu po amnio, a potom po porode, pretoze Saska ma rh pozitiv krvnu skupinu.

saskarisko
14. aug 2009

Klamolienka - v ktorom si vlastne tt ? a ak su tie protilatky negativne, tak je to v poho. skor by mal byt problem, keby vysli pozitivne

bibinka
14. aug 2009

klamolienka- chcela som napísať aj o tých krvných skupinách, saskarisko ma predbehla(deti mi vypli PC 😅 a potom sa nedalo). Nerob si zatiaľ žiadne stresy a na budúcej poradni sa neponáhľaj a poriadne sa povypytuj doktorky.

ja mám tiež inkompatibilitu v krvných skupinách, ja mám rh - a muž + a deti rh+, takže mne pichali rhegu po obidvoch pôrodoch.

ja som mala tiež naprd deň, krpci poobede nespali a večer zadrichmali až po 21h 😝 😝 😝 , som vypľuvnutá jak neviem čo, uf boli to galeje, tie deti sú ako robocopy 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre