Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
24. aug 2009

zuzu13 - to je fakt blbé... ale aj ten systém, že dieťa musí nastúpiť do 15.9., kde je nejaká flexibilita, však všetci rodičia nemusia nastúpiť do práce len v septembri. Artur začal chodiť do škôlky v marci, keď dovŕšil 3 roky.

zuzu13
24. aug 2009

no ved lucia nema 3 roky...az v novembri...aj januarove deti idu do skolky...to maminky prichadzaju o nenormalne peniaze...

zuzu13
24. aug 2009

no ale uz hadam prejdime na inu temu ... 😀 😀 😀
co varite??? 😀

lenkamt
24. aug 2009

čaute.

žijem.

Adiku - ty tajnostkárka, to si mala len vyvolený počet kamarátiek ktorým si to prezradila, boli ste krásni, škoda že som vás nevidela naživo. gratulka 🙂

Zuzi - s ľadovňou je to ťažko príliš veľa detí, takže sa striktne držia toho čo majú predpísané, mala by si sa ísť spýtať do jahodník - tam nie je zriaďovateľ mesto , oni majú vlastnú právnu subjektivitu a myslím že nerobia problémy 😉
ja som tentokrát strašne rada že sa mi deti narodili v auguste, lebo zákony tohto štátu celkom dobre nechápem, ja ani tým 300ečkam od januára neverím, podľa mňa dajú skôr dôchodcom, lebo mladé rodiny ho napriek tomuto krásnemu predvolebnému gestu nepôjdu voliť /aspoň teda čo sa mňa týka, mne by mohol dať aj 1000e a nevolím ho/ a už sa teším na ten počet romčat ak bude rodičák taký vysoký 😝

lenkamt
24. aug 2009

ja mám segedín od včera a kedźe toto , kapustnicu a strukoviny viem navariť iba v 5 a viac litrových hrncoch, bude aj na zajtra 😅

zuzu13
24. aug 2009

lenka ahooooj...tak ako? uz je ti lepsie???
no je to tak so skolkami...ale uz maju aj tak vsade plno... 🙂

lenkamt
24. aug 2009

s mojou grcačkou je to asti tak že :
1. som mala z očú, lebo sme v piatok mali to stretko a všetci po nás čumeli
2. v štvrtok som začínala nové balenie antibaby a to mi niekedy býva zle - proste organizmus si myslí že som tehu a ja vtedy vraciam 😝

najlepšie boli baby ako sa celý deň hrali na grcanie, stáli nad weckom a napodobňovali, aj večer v postieľke 😅

a kúpili sme v diechmane krásne tenisky za 10,90e, mali po viac kusov v jednej veľkosti 😕 🙂 tak už vedia povedať tenisky 🙂 🙂 🙂

zuzu13
24. aug 2009

no super...si si uzila...a baby naju skolu zivota 😀 😀 😀

adiku
24. aug 2009

takze kocky tu som pre Vas vybrala vsetky foto co za nieco stali http://picasaweb.google.com/adka.novotna

zuzu13
24. aug 2009

krasne...

adiku
24. aug 2009

Leni nevedel to ani nik z rodiny len nasi aj to vikend pred svadbou islo o mini akciu proste vsetci sa to dozvedia az ked je po...

adiku
24. aug 2009

no zuzu nie su profesionalne ale vysli celkom fajn tak som rada

lenkamt
24. aug 2009

veď jasné, super ste to spravili, fotky som ukazovala aj ivke - strašne sa jej páčili tvoje šaty a účes 😉

ellab
24. aug 2009

Adiku -fotky krásne 🙂

ellab
24. aug 2009

Čo naplánujeme na tento týždeň?
plánujete tú bešeňovú?

adiku
24. aug 2009

dakujem dakujem dobre sa to pocuva
uces robeny v tescu a saty z Maxu zo ziliny

lenkamt
24. aug 2009

Ellab - predbežne vo štvrtok 😉

deti sú už hore tak idem niečo robiť 🙄

matja
24. aug 2009

pepies, pecka, nie je potrebné oznámiť vopred pediatričke, že ste si ju vybrali. Stačí, že ju nahlásite v pôrodnici a ona vás musí prijať. Iné to je, ak už chodíte k niekomu inému a chcete prestúpiť. Vtedy vás nemusí zobrať, ak má plný stav (alebo z nejakých iných dôvodov).

bocmanka
24. aug 2009

🙂 🙂 🙂 🙂
adiku....gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem, ani som netušila, že nie si teta mangelová, super ti to seklo aj bez priezviska, ale teraz s detičkami na svadbe, no úplná pecka!!!! 🙂 🙂

adiku
24. aug 2009

dakujem boc a aj vsetkym Vam 😉

bibinka
24. aug 2009

ahojte,

ďakujem všetkým za Filipka 😉

adiku- všetko najlepšie a najkrajšie v manželstve,aby ste sa mali radi a aby ste prežli krásny a sladký život 😉 😉 😉

krásna nevesta si bola, naozaj.................ty tajnostkárka 🙂 🙂 🙂

zuzu- to s tou škôlkou je ale riadne pritiahnuté za vlasy, takže škôlka je len pre ideálne rodiny s ideálnym zamestnaním s ideálnym príjmom. A pokiaľ nespadáš do tej tabuľky, tak nemáš zhola nič.............. 😠 😠 ☹ ☹ ☹
Takže zháňaš asi robotu, čo? 😔

lenkamt- dnes za nami pribehla tvoja Verča, boli sme s krpcami na prechádzke 😉 a dali sme ťa pozdraviť 😀 😀

lucxy
25. aug 2009

dobre rankoo 🙂

zuzu13
25. aug 2009

dobre rano... 😀

pepies
25. aug 2009

dobreeeeeeeeeee

lucxy
25. aug 2009

co robkate? 😀

zuzu13
25. aug 2009

popijam kaficko a pozerame safari na stv1 😀

pepies
25. aug 2009

my sme papali a ideme na postu a k segre 🙂

jeej, safari, to je nostalgia 😀

nicolmt
25. aug 2009

safari je aj u nas top 😝 ja si to ale vobec nepamatam 😕 sara poctivo pozera a hlasi mi ake zvieratka tak vidi..ja pomedzi to robim ranajky a zuslachtujem seba sa 😀
caka ma zehlenie 😝 svokrus prisla vyzdvihnut saru a sli do skolky 😀 na navstevu samozrejme 😉
vcera sme boli v meste pozriet zaciatok scenickej zatvy, jarmok aj dake vystupenia nech sa dieta aj kus kultorne vzdelava 😀 stretli sme abetku aj sari 😉

gerci90
25. aug 2009

ahojte aj ja som s martina....a somv 20tt...januari2010...cakame nasu malu bublinku🙂

pepies
25. aug 2009

ahoj gerci, vitaj a blahozelame k malej bublinke ...........

to ja som mala asi 10 dievcenskych mien a chlapcenske ani jedno, lebo som dufala, ze to bude bublinka a je to bubliniak 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre