Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

sykorka
16. jan 2010

no baby,tu to bezi naplno... 🙂))
a s cvicenim chcem aj ja zacat.. chcela som skocit ku vonsovi na nejake hodiny,u neho je step aerobik od 19-20h,ale mozno pridem k martinkovej 🙂

zuzu13
17. jan 2010

Dobré ránko,
včera v Jakubovi parádna zábava...tancovalo sa ... jedlo .... pilo... a zabudlo sa na čas...takže som dorazila s adiku domov po 01,00 a ráno budíček 5,30 do práce...takže dnes to bude pre mňa dlhý deň...
takto to dopadne, ked sa neplánovane rozhodnete zúčastniť ..... 😀

bibinka
17. jan 2010

ahojte, tak v impozante bolo super, voda teplá preteplá, presne taká akú mám rada 😉 . Boli sme s Filipkom, bola tam aj Julyb a bolo ozaj fajn. Baby, pridajte sa nabudúce!!!

V Jakubovi vám teda bolo perfektne, aj trochu závidím, ale nebola by som to zvládla, tak snáď nabudúce.... 😉

zuzu- ty sa dneska nepredri, dúfam, že ti v robote dajú aspoň málinko roboty 🙂 🙂 🙂

ellab
17. jan 2010

Ahojte 😉
Bibinka, super, že ste sa vykúpali 😉 mrzí ma, že som nakoniec nebola, ale až teraz sme sa vrátili z jasenskej, takže by som to určite nestihla, ale určite sa niekedy pridáme, my tiež máme radi teplú vodu 😉 😉

julyb
17. jan 2010

Ahojte,
super Bibi že sa vám páčilo, Filipko je zlatučký 😵
My ideme teraz este na návštevu k susedom a včera som bola obzerať 2 mesačné miminko, júj len tak mi srdce zapištalo 😀

papa

bibinka
17. jan 2010

julyb- hej je zlatý, ale ked ho tá "zlatosť"prejde, je z neho riadny čertík 😀 😀 😀 .veľmi sa mu páčilo a hneď mi aj zahlásil, že nabudúce ide znovu 😀 😀 Aj matúško je krásny chlapček, tie očiská, juj, a teda pekne rozpráva 😉

ellab- to ste si fajn zalyžovali, tak kedy bude to nabudúce?? 😅 😅 😅 😅

muž mi práve nafarbil vlasy, tak som znovu trochu počlovečená 😀 😀 😀 , akurát idem dať deti do hajan, ale podľa kriku v izbe, no neviem neviem 😅 😝

ellab
18. jan 2010

Dobré ránko 🙂 ranný frmol úspešne za mnou 😉 Artur išiel na lyžiarsky do jasenskej, tak dúfam, že sa mu bude páčiť.
Bibinka - nabudúce by mohol byť ďalší víkend, s deťmi, či bez detí???? ja by som prijala aj s deťmi, ja by som si zobrala aj au pair 😉

abetka
18. jan 2010

ahojte. JA rychlo z prace, prajem vam pekny den

lenkamt
18. jan 2010

ahojte.

ja sa hlásim o nejakej 14.30 na plávanie s deťmi, tiež beriem aupair 😀

zajtra mc , tak ako minule 😉

saskarisko
18. jan 2010

ahojte,
o kolkej je zajtra mc ?

ellab
18. jan 2010

saskarisko - o 16 hod

bocmanka
18. jan 2010

🙂 a ako bolo kočky na stretku, dáko ništ, iba zuzu napísala , že boli tanečky na stoloch...

zuzu13
18. jan 2010

boc. nie...na stoloch nie...na parkete...xixixi...stoly boli uzke a nevyzerali dost pevno... 😀

saskarisko
18. jan 2010

Ahojte,
vsetky asi cvicite, ze ???? 😉
zajtra sa budeme snazit dostavit aj my, len prideme mozno trosku neskor, bo pojdeme autobusom 😉

adiku
18. jan 2010

kuk na FB dala som foto zo zurky 😀

bibinka
18. jan 2010

čaute, hlásim sa len na chvíľku lebo pôjdem spať. celý deň ma morila migréna a až večer som už musela dať brufen. ani neviem ako som ustála v robote pri tých stoloch 😀 😀

nabudúce ten bazén platí, pokiaľ nepríde mrcha 😅 , ale ja by som šla len s jedným dieťaťom, lebo aupair nemám akú, ledažeby sa niektorá z vás ponúkla 😀 😀 😀 .

abetka-ako sa ti páči v práci? dnes som ťa vyzerala či nejdeš do práce pred siedmou 😉

abetka
19. jan 2010

ahojte.
Bibinka celkom fajn, len ja nestiham chodit pre maleho kedze koncim, ked aj v sanatoru, tak to budem musiet nejako poriesit, dohodou s vrchnostou 😉

zuzu13
19. jan 2010

Hello
Sárinke všetko naj k meninám 🙂

abetka
19. jan 2010

Ozaj, Sarke vsetko najlepsie 😵

nicolmt
19. jan 2010

diky 😵 😵
dnes meating v MC plati 😉 urobime detsku party 😀 😀 😀 a konecne uvidime sasku po dlhoooom case 😉

saskarisko
19. jan 2010

Ahojte,
aj my Sarke prajeme vsetko naj k meninam 😵

btw v bare museum v mt je v nedelu babkove predstavenie, vstupne je 2.50 eura/osobu (predpredaj), alebo 3 eura (na mieste). hra sa o 16.00 a o 17.30
prida sa niekto ???

julyb
19. jan 2010

Ahojte,
Sárke všetko naj 😵
mne sa tak strašne páči toto: 😀
http://www.traileraddict.com/trailer/babies/tra...

ellab
19. jan 2010

Hello, ste dnes na stretku? ja som dnes bola s Arturom domka, lebo ho ráno prehnalo a čakala som, či z toho niečo bude a našťastie nič, ale radšej som neriskovala, aby sme niekoho nenakazili 🤐
užite si to
papa
Julyb- dobré video 😉
Saskarisko - to divadlo som pozerala aj ja, ale nebude to už vypredané?

saskarisko
19. jan 2010

Ahojte,
my sme boli 😉 , a pacilo sa nam 😵 len to obuvanie a vyzuvanie je pre nas troska adrenalinovy sport 😅

Ella - o 14.00 bolo na 16.00 volnych cca 60 miest, ja si idem rezervovat listky cez ticketportal. jedine, co ma zaraza je rovnake vstupne aj za dieta. ale skusime, prinajhorsom odtial odideme z vreskom 😅

saskarisko
19. jan 2010

jaj, a dufam, ze som tam pri odchode nedala niekomu z taskou po hlave. bo to by ma velmi mrzelo 😖

Lenka - ako babulky, uz su OK ?

saskarisko
19. jan 2010

a Sarka a Matusko su uz riadny velkaci 😉

julyb
19. jan 2010

Kati náhodou to zvládaš super, ked si odchádzala pripomenula si mi vianočný stromček 😵 Ja mať tolko energie ako ty už mám minimálne 4 deti 😀
a Sárka bola tradične rozkošná a dobrunká, neviem čo to tá jej mama splieta o neposlušnosti 😀

lenkamt
19. jan 2010

ahojte.

my sme ok, len nám idú stoličky, tak im trochen tečú sople, nič hrozné, len som nechcela aby nejaké "cudzie" mamičky na nás zazerali 😅

Sárka je nezbednica iba s dvojičkami, Ellab potvrdí 😀

pepies
19. jan 2010

ahojte nezbednice,

my sme dnes boli kupovat lyze, tak som nestihala to MC 😢

zajtra kto ide cvicit do Harmonie? Elab, July, Bibinka a ????? 🙂

Ja som bola aj pondelok na tom stepe a nestihala som, odchadzala som odtial poriadne ohucana, ta Kika ma strasne nahlas tu hudbu, no co uz, asi starnem....... 😉

saskarisko
19. jan 2010

Leni, jaj tak preto. btw ide na to divadlo ?

a nech baby zoberu do partie aj toho mojho Richardina, nech sa troska otrka 😅

Peppies - ja som zacala cvicit doma. a ked chytim kondicku nastupuje este squash

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre