Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
29. mar 2010

ahojte zienky,

nam maly spadol z postele prvy krat u svokrovcov na chate, tak strasne plakal, ze som nevedela, co robit, strasne sme sa zlakli ....... parkrat nam padol aj doma, tak dufam, ze nebudu nejake nasledky .................

My sme tiez ten casovy posun nejako nezaregistrovali, ja sa este riadim starym casom prip. malym, ze ako je unaveny......

to detske ihrisko na tej ladovni ako vyzera? bude to uz aj pre Jakuba? bo v parku pri Moskve ho tam velke deti vytlacali z toho tunela, to je asi jedina atrakcia, ktore tam bola pre neho ................... tiez by som uvitala nejake stretko na ihrisku ......

Ela dakujeme za super sobotnajsiu party, tak som sa nazrala, ze az ......................... cely vecer ma sušilo - neviem, ci po tom vine alebo po tych olivach a syre 🙂 Arturko mal krasnu tortu ....................... Ako dopadla oslava v nedelu?

ellab
29. mar 2010

pepies - oslava bola super 😉 deti sa vyšantili 😀 😀
ad stretko - ja utorok nemôžem, ideme fotiť k zákazníkovi, ale štvrtok mám celý voľný, keďže sú prázdniny, musíme aj na vtedy niečo vymyslieť 😀 😀 😀

pepies
29. mar 2010

Ejus tak to je super 😀 torta bola chutná? 😎
stredu ideme cvicit? 😉

matica2
29. mar 2010

ja sa naučím aj na obed spávat 😀 tak som si fajne schrupla 😀

bocmanka
29. mar 2010

😀 schrupla?
to asi ten posun času..
zuzu už pracuješ??

zuzu13
29. mar 2010

ahojte
posun casu sme nezaregistrovali, len sme boli viac happy, ze je dlho vidno...xixixi...a Lucka nechapala, preco je uz v telke vecernicek, ked von svieti slnko....
boc. pracujem doma...mam home office stale...takze si to uzivam...ale uz po velkej noci hadam pojdem aspon prach oprasit ko kancelarie...😀

lenciatko
29. mar 2010

No vidite, mna este len caka vymyslat, kde pojdem pracovat. este mam teda pol roka do skoncenia materskej, ale stale neviem, kde sa zamestnam. Predtym som ucila anglinu, ale uz ma to do skolstva velmi nelaka.... Neviete o nejakej praci???? 😅

saskarisko
29. mar 2010

Ahojte,
to len ja som objavila v MT Ameriku, ze tu mame mliecny automat ??? 😕 😅 alebo o tom aj niekto vedel ??

lenkamt
29. mar 2010

ja som to niekde zhliadla - jrd dražkovce myslím že to zorganizovalo 😀

Peti - kedže aj môj muž je vojak tak som nad tebou rozmýšľala - vy predsa 2pilier nemáte a tretí si platíš sama alebo určitú časť zamestnávateľ - a tí by mali tú časť platiť celú dobu kým si zamestnaná 😉

zajtra - kde o koľkej???? streda kde o koľkej??? štvrtok kde o koľkej??? 😀 😀 😀

pepies
29. mar 2010

Saska je tu mliecny automat, moja mama chytila maniu na mlieko a chodila tam kazdy druhy den .......... Viem, ze nedavno nefungoval, uz je opraveny? 🙂

Lenka a co tak nejake stretko v Orei tento tyzden?

petka035
29. mar 2010

lenka dakujem za info 😉 dôchodkové poistenie je vlastne ten druhý pilier? 😅

adiku
29. mar 2010

lenka nevidela sme sa dnes??? teda neviem ci si to nahodou nebola ty s malym ked ja s detmi sme kracali hore po schodikoch ku jednote, bolo to niekedy okolo 10.30 plus minus a ty si potom sla teda ta pani do stanku.... bola si to ty ci nie??

adiku
29. mar 2010

sorry to mal byt prispevok pre Petku035

zuzu13
29. mar 2010

saskarisko...my sme o tom vedeli...ale chodime kupovat na druzstvo do zabokriek....tam maju aj syry a udene vseho druhu....

stretko? no ja idem zajtra s detmi na preventivnu k zubarke...a poobede by sa dalo...

ladovenske ihrisko je stale zatvorene....

adiku...ty uz zavislacis...???...este mi povedz, ze mas deti v posteli a som KO....

nasa Lucia tyra svojho brata a nejako sa nezda, zeby chcela spat...ale ja uz chcem...takze to idem riesit....xixixi

dobru....

petka035
29. mar 2010

adiku asi nie,v stánku som žiadnom nebola 😕 mám taký tyrkysový kočík teraz,tak akby .. 😅

saskarisko
29. mar 2010

Peppies - ano, funguje

Zuzu - dik za info, my sme taketo produkty kupovali pri Ruzomberku. aj kozie syry tam maju ??? 😕

adiku
29. mar 2010

no vidis petka este ze som sa neozvala bola by som za blbu, ale zuzu neboj danko siel len pred par minutami sem som napisala pretym ako sme zacali pozerat krtka 😀

petka035
29. mar 2010

adiku 😀 tak snad nabudúce,len ja by som sa asi tvárila nechápavo,musím si naštudovať vaše fotky 😉

bibinka
29. mar 2010

čaute,

zajtra stretko beriem, teda ak mi do toho , klasika, niečo nevlezie 😝 , už strááášne dlho sa snažím stretnúť s jednou mojou býv.spolužiačkou z mgr. mali sme sa scuknúť dnes, ale ochorelo jej bejby, tak asi na eviemkoľko % to bude zajtra. Ale neva, však aj iné dni bude svietiť slniečko. ...................no keby čosi, tak ma môžete očakávať 😀 😀 😀

lenkamt- všeobecné info, po 16h niekde na ľadovni, najlepšie keby ol v blízkosti výčap 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu- ty koki, si trafila dobrú robotku, že home office, super 😉 😉 😉

inak, ten posun času + zajtrajší spln mesiaca= moje deti sú ako odtrhnuté z reťaze 😠 😠 😠
sme dnes boli kúpiť stavebnicu, prešli sme tesco, draka aj tulip a kúpili sme veľké h...o,ale decká pobehali okolo turca, pohádzali do rieky pár kameňov, slniečko ešte trochu svietilo, tak bolo fajn. a kua potom nie a nie zaspať, zadrichmali o 22h 😠 😠 😠 .ale boli zlatí, chuchrinky moje malé, tak lietali ako batmani avôôôôbec nás s mužom neposlúchali 😀 😀 😔

lenkamt
30. mar 2010

dobré ránko 😵

Peti - áno vy máte špeci dôchodkový systém takže s tvojím dôchodkom nemá "naša" sociálka nič. podľa mňa sa tebe rodičovská dovolenka normálne ráta do výsluhy a tým pádok to máš ako roky z ktorých ti budú počítať dôchodok, ale to si radšej zisti - inak v téme môj muž /priateľ vojak je baba ktorá by ti vedela poradiť 😉

tak neviem kam dnes ideme 😅 lebo výčapy ešte nie sú otvorené 😅

Pepies - Orea by mohla byť v stredu ak bude teplo 😉 ibaže to chodíte cvičiť 😠 😀

petka035
30. mar 2010

lenka no do výsluhy sa mi to neráta(len MD)ved si vezmi,že by som mala 3deti a bola 9rokov na RD,to by som sa rýchlo dopracovala k vysluhovému dochodku 😵 😀 Kuknem do tej témy 🙂
Fúha baby ja by som tak išla von 😅 no teda nie len na prechádzku s malou,ale nato si budem musieť asi ešte pár rokov počkať 😝

lenkamt
30. mar 2010

to fakt??? no sila, tak to sa nedivím že všetky vojačky idú po md do roboty 🙄

petka035
30. mar 2010

no veru ano,čiže nič moc a to som zvedavá,že kto bude za mna platiť zdr.poistenie,ale mám silného tušáka, že ja sama 😠 ja by som tiež išla možno do práce,keby som robila tu a nie v NR 🙄

ellab
30. mar 2010

Ahojte 😉
v stredu by orea vyhovovala aj mne, však cvičiť nemusíme ísť, však pepies 😀 😀 😀
dnes ideme s Arturom na očkovanie 😝 😝 už ráno mi chudák plakal, som mu to radšej nemala hovoriť, lebo bude mať celý deň nanič ☹ ☹

lenciatko
30. mar 2010

Taaaak, konecne som dnes zaniesla prihlasku do skolky. ....

Uz sme doma a varim narychlko obed a Vikina pojeda Brumika - zase nebude jest obed urcite. No nic, bude teda dnes dake stretko?Ci az zajtra?Ci ako?

zuzu13
30. mar 2010

ahojte
bibinka, never lenke...vycap "A-cko" je otvoreny...xixixi...
my sme dnes boli u zubarky...Lucka to zvladla na jednotku...takze mame preventivnu za sebou... 😎

takze dnes planujete ladovenske stretko? no hadam sa niekde stretneme... 🙂

saskarisko
30. mar 2010

Ahojte,
my dneska stretko asi nie, ideme do ZA. ale zajtra Orea, to sa asi pridame 😉

btw Petka nebola si dnes v meste cca o 11.00 v blizkosti divadla ?

petka035
30. mar 2010

saskarisko asi ano,bola som v meste v rozmedzí od desiatej do dvanastej 🙂 ale nepostrehla som ťa,kedže ani neviem ako vyzeráš 😕 bola som na socialke si pre rozhodnutie o RD, som celý kočík vynášala po schodoch, riadny systém tam majú 😠 ,potom na pošte,tam zas milon ludí,hlavne našich ctených spoluobčanov 😝

pepies
30. mar 2010

Lenka tiez si myslim, ze nemusime ist cvicit, takze v stredu kludne moze byt, len aby bolo teplo.
Prisla mi aj kamoska s UK, ma take stare dievcatko, ako Jakub, tak skusim vytiahnut aj ju ................ Takze predbezne plati streda? /zas budu vycitky, ze cvicenie sa nekona/ 😝

saskarisko
30. mar 2010

Petka - ja by som sa ti aj prihovorila, ale mala som tam maminu. a k tebe tiez pristupovala nejaka pani myslim

inak 30.4. ma byt v MT Particka, a listky na obe predstavenia su uz vypredane 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre