Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
3. máj 2009

čaute, idem vás len pozdraviť a popriať krásnu nedeľu.
My sme boli doobedu v Jedľovinách aj na Karvaša, pochodili sme po hore, chaloši sa vybehali, maminka spadla do blata( 😝 😅 ) ,upiekli sme si pizzu a teraz banda spí a ja sa zberám čo to upratať...pááá

lucxy
3. máj 2009

caute aj ja vas zdravim 😵

lenkamt
3. máj 2009

ahojte 🙂
Veronika ďakuje za gratulácie 😵

torty - tá v druhom albume je potiahnutá tou hmotou z marsmalow cukríkov a tie k 9rokom sú potiahnuté marcipánom K2 , objednané z www.peceniehrou.sk, tam som kúpila aj tú jedlú oblátku 😉

zuzu13
3. máj 2009

dobry vecer...
ikulka aj my prajeme malemu alexovi vela zdravicka 😉
my sme si dnes s detmi spravili mensi vylet...peso z ladovne do kosut na zahradku 😀 😀 😀 deti znicene...Lucka zaspala o 19-tej...a ja som sa prave vratila z pivka 😀 dali sme si s adiku 😀 😀 😀

saskarisko
4. máj 2009

Dobre ranko,
ja mam tuto noc za sebou minimum spanku, ale doobedie pofungujeme s Riskom v meste, a potom pojdem oddychovat 😝

Matica, Zuzu - pekne fotecky 😉

saskarisko
4. máj 2009

A ako som Vam tu opisovala nase problemy s Riskovou novou postelou, tak je uz asi zobrata na milost 😅 . dokonca z nej nechce rano vychadzat, a mlieko pije uz len v nej. akurat pri poobednom a vecernom zaspavani niekto musi byt pri nom. 😉

zuzu13
4. máj 2009

dobreee raaaanko 😀

kaficko vypite, idem obliect Lucku a sup von

saskarisko, dakujem 😉 ...to je super, ze to risko takto zvladol...sikulka 😉

zuzu13
4. máj 2009

lucxy...kde si???ved ty nas vzdy rano privitas.... 😕 ...co vam nejde net? 😀 😀 😀

bocmanka
4. máj 2009

tak my sme späť, boli sme v ostrave u manželovej sestry, je tam vydatá a šoky, lebo sme neboli absolútne v žiadnom obchode, čo ma aj dosť mrzí, lebo v čechách rada nakupujem...
ale zase sme si užili prírodu, lebo je tam krásne, bývajú v poruby , ale od ostravy 20min autom majú víkendový dom..
mne perie tretia práčka, večer som stihla po výlete len jednu a sa teším, lebo ako som začala používať tekuté prášky, vyperie mi úplne všetko , pri tých mojich troch prasiatkach parádička...
som zistila, že romy si po výlete doniesla zopár modrín na nožičkách, je to normálne, ani neviem kde sa kedy buchla či popadala....???? 😖
idem si dačo spraviť s vlasmi, sa mi zdá že som nimi grilovala či čo a smrdiaaaaaaaaa.....fujky...
no romy spala v čechách každý deň dvakrát po 20min a teraz nabehla zase na starý dobrý režim, spinká...
dnes ideme do divadla, máme veľkú slávnosť, volá sa to "noc víťazov", budú dávať ceny detičkám zo súkromnej zuš-ky, a moje dieťa vyhralo v maľovaní hneď dve medzinárodné ceny.... 🙂 🙂 ja viem nakresliť len geometrické tvary, tak po mne to nemá...
😵
čo je novéééé???
žiadna tehuľka a ani nový prírastok...?...zuzu čo??? nič????

pepies
4. máj 2009

ahojte,
my sme boli cely vikend u svagrinej v Ziari, riadne sme sa vyblazneli s detmi, grilovali sme a vegetili..........
skoda, ze takychto predlzenych vikendov nie je v kalendari viac - min. kazdy druhy ....... 😉 😉 😉

lucxy
4. máj 2009

caute,,,zuzu vies preco som ta neprivitala? lebo mi 2krat nezobralo prispevok,,,takze som sa nato potom vybodla 🤐
boc a co si ides spravit s vlasmi? 🙂
no a pekne sa tu stretavate na pivkach ani ozvat sa neviete 🙂

zuzu13
4. máj 2009

hello
Lucka spi od 11,3O...ja som poriadila, pozotierala podlahy....idem este synovu izbu dat do poriadku...ale sem tam kuknem na vas...

lucxy, ospravedlnenka sa prijima 😀 😀 😀

pepies, boc...super vikendik...a vlasy? poviem ti co mi povie moj mangel, vzdy ked mam nejaky "problem" s vlasmi...:daj sa uz konecne ostrihat na jezka, nech vyzeras ako zena 😀 😀 😀 😀 ...nema to logiku.,..ale aspon sa zasmejem...totiz on rad striha strojcekom...a bolo by pre neho velkym potesenim nam ostrihat s Luckou vlasy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale tu radost mu nespravime 😀 😀 😀

lucxy
4. máj 2009

zuzu tak to bolo dobre ze na jezka 😀 😀 😀 ja som sa akurat napapala a mala akurat konecne zaspala,,,,tiez mam v plane zmyt dlazku 🙂

zuzu13
4. máj 2009

hotovo...dorobene...takze uz si mozem spokojne cvalat na koni 😀 😀 😀
ale skor nez si sadnem...idem si spravit kafe...da si niekto? 😀

pepies
4. máj 2009

zuzu13 nahodou, na jezka som uz bola a je to velmi praktisch ... 😀

ja idem v stredu ku kadernicke do ZA, dlho som po nej patrala, zevraj je super, tak uvidime, ci aj podla mojich predstav........
v MT vysolim 40 EUR a nakoniec zistim, ze mam jednu stranu kratsiu ako druhu. Da sa to reklamovat????? 😉

zuzu13
4. máj 2009

pepies...da sa to reklamovat...potom ti to bude zostrihavat....kym to nebude vsetko rovnakej dlzky...no a skoncis znovu na jezka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucxy
4. máj 2009

no pepies musis to dat reklamovat hned na mieste ked zbadas,,,,zuzu si sikulka,,,tak ja som sa naliala vodou a teraz idem zmyt tu dlazku a potom si spravim kafco 🙂

matica2
4. máj 2009

ahojkajte 🙂

zuzu13
4. máj 2009

matica ahoj...aj ty uz mas vsetko hotovo?

lucxy
4. máj 2009

zuzu sa mi paci tvoj vyraz ze vsetko hotovo 😀
matica cau 🙂

zuzu13
4. máj 2009

no a ako mam napisat? 😀 😀 😀 hotovo a basta fidli 😀 😀 😀

matica2
4. máj 2009

ja si dam teraz kavičku a idem dačo vymysliet pre baby na poobedie lebo ocko ma poobedku 😒

lucxy
4. máj 2009

oki tak hotovo a basta fidli 😀 😀 😀 hihi

lucxy
4. máj 2009

no idem si ja zacvicit tak sa lucim na chvilku 🙂

lucxy
4. máj 2009

zuzu no mala je zlata,,,,riadna pani ucitelka znej 😵 a ake ma vlasky dlheeeeeeeeeeee 😉

zuzu13
4. máj 2009

ja som si uz zacvicila...peso som sla na sever...z ladovne 😀 😀 😀 rychla chodza....

zuzu13
4. máj 2009

lucxy...no....dlhe vlasky ma...a aj ucitelka by z nej bola dobra 🙂

lucxy
4. máj 2009

zuzu no ja som bola vo vrutkach,,oki padam este sa stavim 🙂

matica2
4. máj 2009

zuzu malá je ako zlatovláska a chce sa dat česat?

zuzu13
4. máj 2009

matica, rada sa cese...ale najradsej ma aj tak, ked si sama da 25 sponiek do vlaskov 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre