Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

mirka_mt
3. okt 2012

@magica78 Mrzí ma to. Kedže uvedené číslo bolo iné ako tvoje, skúsila som, či ti pomôže. Nemala som to ako overiť. Našlo ju aj v Heliose, ale to som si tu prečítala, že tam už nepracuje.

magica78
3. okt 2012

@mirka_mt aj tak dakujem za pomoc 🙂 ved to si nemohla vediet 😉 snahu si cennim

mirka_mt
3. okt 2012

@magica78 😉 Ako si nakoniec vypátrala číslo na ňu?

magica78
3. okt 2012

@mirka_mt kamoska zasla tam do ordinacie 🙂 lebo ja ked som tam bola tak som na to zabudla 😀

larisa
9. okt 2012

mile maminky, neviete mi poradit dobreho zubára pre mojho syna v Martine alebo v okoli .Akosi neviem najst zatial každeho ktoreho som oslovila vraj novych pacientov neberie. Je to vobec možne.

alami
12. okt 2012

Ahojte maminy z Mt, potrebovala by som poradiť - neviete mi povedať, či vo fakultnej nemocnici na detskom majú nejaký nadštandard apartmán? syn je objednaný na vyšetrenia v narkóze, ale dr. mi povedala, vraj s ním nemôžem zostať (má 5 rokov), lebo sa to tam prerába a nemajú pre matky miesto 😕 tak zvažujem možnosti. Ďakujem.

ingmiriama
19. okt 2012

ahojte maminky neviete mi poradiť dobré nové fitness centrum v Martine kde sa budem cítiť super a nie na vyše alebo nejak divne 🙂 ....prisťahovala som sa do MT a ešte tu nepoznám žiadne okrem teda na Hurbanovej ale tam by som sa cítila divne 🙂 vopred ďakujem

majkaa
23. okt 2012

Ahojte mamicky Martincanky. Mam na vas jednu otazku. S manzelom by sme chceli nieco rozbehnut v Martine. Mame 2 moznosti.
1.zalozili by sme take malinke detske centrum v OC Martin - Kosuty aj s kaviarnou. Bolo by to ovela mensie ako v Betty ale tym by aj cena bola ovela lepsie. Co si myslite bolo by zaujem o taketo centrum?
2.rozvoz drogerie az do domu. Vytvorili by sme si letacik, kde by nam potom ludia zavolali co presne potrebuju a my by sme im to doviezli az pred dvere. Pravdaze tym ze by sa obisli maloobchodne obchodiky cena by bola lepsie.
Co si myslite na tieto napady. Alebo co by ste ako mamicky v Martine privitali?

slavkadd
23. okt 2012

@larisa ja chodím s mladším synom (3 r.) sem http://www.estetdent.sk/?pg=0206 - prvýkrát tam bol ako 2ročný, odvtedy chodíme 2 x ročne na fluoridáciu a na preventívku, zobrali nás bez problémov, je tam veľmi milý personál 🙂. Chystám sa tam aj so starším synom (10 r.), ktorý doteraz chodil len k školskej zubárke raz ročne a treba mu zapečatiť zuby 🙂.

mirka_mt
24. okt 2012

Majkaa, napísala som ti názor do IP 😉

willi
25. okt 2012

Ahojte maminky martincanky 🙂 ...chcem Vas poprosit o radu...ktore jaslicky v MT odporucate a ake su mesacne naklady? Dakujem za kazdu informaciu 😉

norcima
25. okt 2012

@ingmiriama co tak napriklad harmonia na podhaji 🙂

majkaa
25. okt 2012

Ahojte martincanky, stale uvazuje a uvazujem a prisla som este na nieco. Kde si chodievate poziciavat kostymi pre drobcekov na karnevale?

ukana
25. okt 2012

@majkaa vyrábame doma, kupujeme v sekáči alebo v hračkárstve 🙂

mirka_mt
26. okt 2012

@willi Pozri IP

@majkaa Podobne ako ukana. Myslím, že väčšina mamičiek si kostýmy bud vyrába sama alebo kupuje v hračkárstvach.

ingmiriama
29. okt 2012

@ukana life club je fajn už som tam bola a veľmi dobre som sa cítila ďakujem za info

ingmiriama
29. okt 2012

ahojte a teraz hľadám niekoho kto by sa pridal ku mne do life club fitness vo Vrútkach samej sa mi moc nechce 😀

jankavrutky
1. nov 2012

@ingmiriama ahoj.ja by som velmi rada. je to vhodne aj pre zaciatocnikov? maly uz ide mat rok a treba mi schudnut :(

ingmiriama
4. nov 2012

@jankavrutky aj ja som začiatočníčka ja som nikdy necvičila vo fitness 🙂 chcem začať

cencula
6. nov 2012

baby nevite mi prosím vás poradiť overené a dobré spoločenské hry pre deti 4 roky a viac a pre 10 ročného chalana? jedná sa mi o hru náučnú, kde sa zabavíme ako je napr.activity - ale tú máme dakujem

saskarisko
8. nov 2012

ahojte
@cencula - pre 4-rocneho na logicke myslenie a kombinatoriku je vyborna Deti z Carcassone. a pre 10-rocneho Carcassone, alebo Osadnici z Katanu

cencula
8. nov 2012

saskarisko dakujem

anaku
8. nov 2012

Dobrý deň. Aj ja sa chcem spýtať na zubára, ktorý berie deti, okrem toho odporúčania od slavkadd, či niekto nevie o ďalších. Ďakujem.

zuzka9449
9. nov 2012

@jankavrutky Ahoj Janka 🙂 aj ja som sa len nedavno pristahovala do Vrutok a poznam tu len par ludi, no kocikovat chodim sama. Mohli by sme sa s mojim anjelikom k vam pridat, ked budete mat zaujem o spolocnost,? Mam 4,5 meas. synceka a ja mam 29.

adrika72
14. nov 2012

@anaku Medima tam berú detičky,ale platí sa tam nemajú zmluvu so žiadnou poisťovnou.Ja tam chodím s deťmi,mala som problém nájsť zubára pre deti vo veku 6 a 3 roky.Buď mi povedali,že deti neberú alebo až od 15 rokov. Aj keď sa tam platí stojí to za tie peniaze,prístup je úžasný,všetci vysmiaty,milí také domáce prostredie,fakt odporúčam...

anaku
14. nov 2012

@adrika72 ahoj. Ďakujem ti za odporúčanie a informácie. Pozrela som ich stránku, vyzerá to tam dobre 🙂 . Ešte raz dík.

cencula
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cairka
11. dec 2012

Ahojte Martinčanky. Neviete niekto poradiť, či sa dá ísť niekde s dieťaťom na sono "na počkanie", hoci aj za poplatok? Sme objednaní do nemocnice, ale až za 6 týždňov a radšej by som vedela či je všetko OK skôr 😅

lamada181
12. dec 2012

a kde si objednana dr zubrikovej ak je to akutne a dr ti da vymenni ona ta vezme urcite nas zobrala bez problemov hned

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre