Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenciatko
3. jún 2010

Barboriena - zohrata partia - no, ja som tu asi tak mesiac, mozno ani to nie, nielenze si este pletiem prezyvky, ale takmer nikoho osobne nepoznam. Ale vobec ma to netrapi, baby su tu fajn. VItaj! 😉
A kedy uz dame dake to stretko????

matica2
3. jún 2010

hello 😎
barboriena vitaj v klube 🙂
cencula ked pojdeš smerom na prefu(na podhradie alebo štiavničku) tak je tam velká tabula to by si nemala minút

bocmanka
3. jún 2010

🙂 lenciatko
jasné, že katka koščová vystúpila, veď som tam osobne medzi 20tkou ľudí bola..
no trapaaaaas

lenciatko
3. jún 2010

boc - joooooj. chudatko, no tak to bola fakt ze komorna atmosfera. 😅

zuzu13
3. jún 2010

lucxy, .. hladam sposob ako už konečne niekam íst...ale vzhladom na to že strávim denne max, 1,5 hod. so svojimi detmi...nehovoriac že manžel ich od bud. týždna nebude vidiet vobec....mi je prednejšia rodina...
a šturovo...ideme na 3 dni na chatu...takže tento piatok určite by som nemenila... 🙂 ....
no a dnes som malu ani nevidela...nedávno som príšla z BA... takže asi takto fungujeme... 😝
pekne to zajtra roztočte...

ukana
4. jún 2010

@zuzu13 , uzite si Sturovo, my sa chystame v lete 😉 .............a nabuduce zasa na semaforoch v autach dame stretko 😀 😀

zuzu13
4. jún 2010

ukana, jasne...som čumela ako puk kto na mna máva...xixixi 😀

barboriena
4. jún 2010

ahojte, Lenciatko,tak ani ty tu nie si dlho 😉 Odkial si, priamo z MT? Baby vy ked sa stretavate, tak asi bez deti, vsak? Vsetky uz robite, ci je tu este niekto na MD?

matja
4. jún 2010

barboriena, ja som na RD 🙂
Ty máš aké veľké dieťatko/deti?

lenciatko
5. jún 2010

Brboriena - Ja som priamo z MT a este neceleho pol roka budem na materskej.

Baby, dnes by sme sli na ten ranc do Sucian - tam su tiez dake atrakcie pre deti?Vsetci to tu chvalite....

lenciatko
5. jún 2010

Aha, uz vidim na obrazkoch na ich strankach....ok, tak to si Vikina zase uzije. 😉

barboriena
5. jún 2010

Ja, teda my mame jedneho synceka - Gašpara a teraz 13.6. bude mat 7 mesiacov. Lenciatko a kde potom nastupujes do robotky?Maleho ides dat do skolky, ci budu fungovat nejake starke 😉 Vsetkym prajem pekny vikend

ellab
6. jún 2010

Ahooojte 😉
už sme domka, mali sme sa super, máme kopec zážitkov, každý večer sme spali v inom prístave, počasie bolo tiež kadejaké, aj more sme zažili aj kľudné, aj rozbúrené,morskú chorobu nemal nik, len raz nám bolo kadejako, dokonca aj psovi b 😝 ola to dosť intenzívna dovolenka 😀 😀 😀 idem konenčne oddychovať 😎 😎
vítam nové tváre 😉

lenkamt
6. jún 2010

no konečneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

zajtra orea? alebo tá stará teheľňa???????????????????? 😕

cencula
6. jún 2010

my sme boli dnes na starej tehelni a zdá sa mi to lepšie ako v orei, aj ked v orei je to super

matica2
6. jún 2010

ahojkajte
ako je krásne som si myslela ža sa slnka už nedožijem hihi 😎
zajtra máme siedme výročie svadby no to to ale ušlo 😀
cencula no my tam chodíme ale aj do orei ale v zime na pizzu tak neviem posúdit ako je tam pre deti 😉

ellab
6. jún 2010

@lenkamt - zajtra môže byť, teda podľa počasia 😉

julyb
6. jún 2010

Ahojte,
Ella vitáj doma, ja som bola celý týžden v BB tak som sa nehlásila, zajtra by sme mohli niekam 😉

saskarisko
6. jún 2010

Ahojte,
predbezne sa pridavame. 😉
btw kto z novych babeniek sa prida ??

lenciatko
6. jún 2010

Barboriena - este neviem, co budem robit, pred materskou som ucila anglinu este v Cesku. Byvala som tam 3 roky, ale uz od Vianoc byvame s manzeloma malou tu v Martine - DOMA!!!!!!! Tak prave zvazujem, ci sa vratit do skolstva - to ma ale velmi nelaka, alebo vymysliet nieco ine. Tak uvidim.....

No a zajtra si to ako predstavujete tu Oreu?O kolkej?My ideme totiz rano o 9 na anglinu, ale potom od tej 10 +- sme uz volne. 😉 Pripadne by sme si tam mohli dat aj obed. Alebo chcete skor poobede, ze len tak na kofcu? 😀

lenciatko
6. jún 2010

Aha ozaj, aspon daku fotku vam hodim z vikendu - boli sme v tej tehelni pozriet. Bolo dobre, Vikine sa pacilo, potom sedela na strome, tak som ju odfotila.....

lenkamt
7. jún 2010

dobré ránko.

Vikinka je zlatučká 😵

dnes o 16.00 v orei 😵 😵 😵 mňam SEDMIČKA 😀 😀 😀

saskarisko
7. jún 2010

Ahojte,
tak sa hadam pridame 😉 . btw fotak neberiem, lietam za Saskou 😉

Lenciatko - Vikinka je podarena 😉

lenkamt
7. jún 2010

ok foťák beriem ja 😀

ellab
7. jún 2010

takže dne orea, tešííím sa 😵
nejaké fotky 😉

ellab
7. jún 2010

videli sme aj delfínov 😀 😀 😀 😀 ten malý fliačik 😀 😀 😀

saskarisko
7. jún 2010

Ella - pekne fotecky, aj tie ostatne, co su na fb. muselo vam byt vyborne. a Adamko sa na chvilu zmenil na dievcatko ? 😉

blovitc120
7. jún 2010

Ahojte baby, ak nevadí, na chvíľu sa vám sem votriem, písala som do témy škôlky v MT, ale tam je nejako mŕtvo, tak sa opýtam tu, isto mi niektorá poradíte.

Viete mi prosím niektorá poradiť, či sa v niektorej MT škôlke naozaj (aspoň z väčšej časti) dodržuje pravidlo, že do škôlky patria zdravé deti, a nie ako vidím pri našom dome vždy polovicu kašlať ako o život a zelené sviečky pod nosom, sklené oči, je mi ich naozaj ľúto. Je mi jedno, či to bude súkromná alebo mestská. Samozrejme že sa chorobám nevyhneme, ale ide mi o to, aby dieťa chodilo väčšinu času do škôlky a ja do práce, lebo 3 dni do mesiaca v škôlke a zvyšok doma nie je zrovna to, čo považujem za skvelé. Ďakujem vopred.

saskarisko
7. jún 2010

blovitc - v datelinke na Podhaji sa musi doniest potvrdenie, ze je dieta zdrave (po chorobe). a ucitelka ma narok vratit chore dieta rodicom a neprevziat ho

blovitc120
7. jún 2010

Saskarisko ďakujem za informáciu, má nárok znamená, že ho naozaj aj vráti? Lebo na papieri to majú vycapené vo všetkých škôlkach, ale nerobia to...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre