Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

deninka27
16. mar 2012

@ilona3 Ahoj no momentalne odvtedy ako sme odisli z tej hnusnej jesienky sme doma, lebo nebolo volne miesto ani v jednej skolke a teraz cakame ako sa nam zase vyjadria na Letrichovej, alebo Simkovej:/No hadam, uz pojde do skolky🙂a vy sa ako mate????ako v skolke????🙂

hmka
16. mar 2012

baby nemáte skúsenosť s bytovým dizajnérom, ak máte niekoho dajte tip. Potrebujem poradiť 🙂

slniecko2
16. mar 2012

@deninka27 ahoj- ja sa chcem spytat na tu Jesienku-preco sa ti zda hnusna? lebo ja rozmyslam kde dam maleho najstarsieho a mam to blizko aj do jesienky,ale ako citam nie je nieco v poriadku... podelis sa o skusenosti? vdaka

ilona3
17. mar 2012

@deninka27 pisala som ti vcera IP len mi potom vypadol internet tak neviem ci to mas 🙂

deninka27
20. mar 2012

@slniecko2 Ahoj napisem ti na IP nechcem to tu zase vesat, lebo vzdy ked si nato pomyslim trasie ma od zlosti a mam strasne vycitky kvoli mojmu malemu:((((takze ak chces mozme popisat ale medzi styrmi ocami:D

deninka27
20. mar 2012

@ilona3 Mam to som ti napisala:D

lelask
22. apr 2012

@hmka no ja som sa sem az teraz dostala. No a to uz mame teda po zime 😀 . Urcite chceme pekne fotky. Dohodneme sa za mesiac? Mam teraz frmol so statnicami. Dakujem

hmka
22. apr 2012

Lela aj som nedávno na vás myslela 😉 ... až budete mať čas môžeme vybehnúť. Ja teraz najbližšie dva týždne určite nie, som po chrípke, úplne vyšťavená, takže sa zviecham 😉

majkotanicka
21. máj 2012

Zdravím maminy._) Nejaká mamina zo Záturčia, na spoločné kočíkovanie a tak ?

ete
22. máj 2012

Ahojte najdem nejaku maminku zo Sučian ?

medi
25. máj 2012

ahojte baby, prosim o akukolvek radu k dileme: STATNA SKOLKA HVIEZDOSLAVOVA (pri urade prace) vs. SUKROMNA NA MUDRONKE, dakujem moc! 😉

petka035
25. máj 2012

@medi súkromnú máš na mysli tú novú biblickú čo otvárajú?

medi
25. máj 2012

nie, nie.. sukromnu skolku na mudronovej. je to pri byvalom slovane. nejako na tieto dve skolky nemozem zohnat referencie a presne do tych dvoch sme prijate 😒

petka035
25. máj 2012

@medi tak tá súkromná neviem,ale ta hviezdoslavova je ževraj celkom fajn 🙂

zuzanockamt
26. máj 2012

Ahojte ... poznate nejaku spolahlivu detsku opatrovatelku, najlepsie na zivnost?

mirka_mt
14. jún 2012

Ale to tu riadne viazne 😒 Ktorú reštiku s detským kútikom odporúčate? Tie, kde chodievam, nemajú detský kútik, napadá ma len Frito, ale chcela by som takú normálnu reštauráciu (dúfam, že rozumiete, čo myslím). Máte nejaký iný tip? (poprosím odpovedať len dnes)

matja
14. jún 2012

@mirka_mt - považuješ pizzériu za reštiku? Tak potom Venezia. Nie je tam detský kútik, ale ihrisko. O ďalšej viem až v Sučanoch. Tiež ma zaujímajú nejaké ďalšie tipy 🙂 Potom viem ešte o čajovni a cukrárni, ale to ťa asi nezaujíma.

renab
14. jún 2012

@mirka_mt v Sučanoch Pizza Pub Orea (či ako sa to volá) - nemá chybu. teda keď je pekné počasie, lebo detský kútik tam nie je, ale ihrisko je tam parádne aj s trampolínami. Ešte aj Ranč Stará Teheleň v Sučanoch je celkom OK, ale tiež len s ihriskom.

mirka_mt
14. jún 2012

@renab Ved to, že dnes ešte nie je veľmi pekné počasie. Chcela som niečo v meste, ale aj tak vdaka za tip, využijem nabudúce 😉 Dcéra už bola na ranči v Sučanoch a mala veľký zážitok zo zvieratiek.

@matja Vdaka 😉 Vidíš, Venezia ma nenapadla, hoci sme tam už boli. Tožvie, ako bude na ihrisku po tých daždoch. Povedz aj cukráreň s čajovňou, ked vieš 😉

Teraz ma napadlo, že aj pri penzione Ladoveň je malé ihrisko s drevenou preliezkou pre deti.

renab
14. jún 2012

@mirka_mt cukráreň s herňou bola v meste pri obchode s detským oblečením Nikolka - poniže okresnej knižnice. bola na dvoch poschodiach a na tom hornom bola malá herňa. a kolegyňa mi práve hovorí, že v pizzerii na stráňach je dnu detský kútik.

matja
14. jún 2012

@mirka_mt - cukráreň je trochu ďalej od Turčianskej knižnice, je tam aj jeden detský obchod, určite budeš vedieť kde. A čajovňa zase v jednej pasáži, kde bolo kedysi BaB štúdio.

mirka_mt
14. jún 2012

@matja tá cukráreň ju už vari zrušená ako píše aj @renab . Kde bolo BaB štúdio? Priblíž trošku viac, v ktorej pasáži 😕
@renab Ano, máš pravdu, raz sme boli aj v pizzerii na Stráňach s detským kútikom.

matja
14. jún 2012

@mirka_mt - my sme boli v tej cukrárni pred 2 mesiacmi a fungovala 😕
Čajovňa je pri O2, tam blízko je jedna pasáž a zozadu ju nájdeš

mirka_mt
14. jún 2012

OK @matja @renab ešte raz vám ďakujem za tipy, uvidím, kde sa napokon rozhodneme ísť

renab
14. jún 2012

@mirka_mt nemáš za čo, OC Tulip to istí.....

mirka_mt
14. jún 2012

@renab aj tak môže byť 😵

lelask
16. jún 2012

Ahojte prosim vas zhanam nejaku ochotnu mamicku, ktora bola vcera na spievankove v Tepliciach a natacali video, alebo fotili, ci by mi neposkytli nejake fotky alebo video= moja mala bola na podiu v druhom kole ( spievali stonozku a ide ide slon atd.) Moji kameramani zlyhali a prave v tom case, ked bola mala hore sa rozhodli, ze sa radsej pojdu niekde posadit na lavicku - takze ani oni nic nevideli. Som z toho trochu smutna, lebo mala stale pyta spievankovo tam kde aj ona tancuje 😅 .
Ak by si vedela o niekom kto natacal, bola by som strasne vdacna za pomoc . Dakujem

mirka_mt
18. jún 2012

@ renab @matja Nakoniec sme vo štvrtok boli vo Venezii v meste a bolo super. Mne s manželom chutilo jedlo a Linda sa riadne vyšantila na ihrisku.

@lelask Do Teplíc som chcela ísť, ale nakoniec sme neboli. Boli sme pozrieť program v Martine a dcéra mala zážitok z kúzelníka. Držím palce, nech sa ti niekto ozve 😉

felinka
25. jún 2012

Caute dievcata, onedlho budem mamickou, som z MT, tak by som sa vas chcela spytat - viete mi odporucit dobreho pediatra v MT?
Dakujem vam!

martincankasr
12. júl 2012

@felinka ahoj ja som velmi spokojna s musr.sudickou v zaturci.bola som u nej aj ja ked som bola decko a mam u nej teraz od marca aj malinku...dala mi sukr.mobil keby cosi volat...je spolahliva a hlavne nepcha do dietata hned antibiotika snazi sa njviac poradit a vysvetlit...mala som nahlasenu pediatricku thuharsku ale ta ma rakovinu tak nerobi je to znama..ale so sudickou nemam problem byvala som v zaturci tak som to mala na skok teraz byvam na podhaji ale tiez to nemam daleko ale chvalia si aj kosonovu mladsiu neviem ja som tam bola dost krat ked zastupovala sudicku ale nemam s nou dobru skusenost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre