Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matja
5. júl 2009

ahojte dievčatá, odkiaľ ste kupovali mäso na príkrmy pre detičky? Ja by som chcela nejaké zdravé mäsko, nemusí byť bio, ale aspoň nech je to zviera chované normálnym krmivom, žiadnymi antibiotikami alebo hormónmi. Viete na niekoho kontakt, kto by predával takéto kurence, morky alebo králiky?

bibinka
5. júl 2009

matja- pred Prievidzou je agrofarma na hydinovú zver. Nemôžeš to minúť, je to odbočka z hlavne cesty, myslím, že pred Nedožermi-Brezanmi. Videla som to cestou do Prievidze. O inej biofarme v MT neviem, ale tam to funguje 😉

zuzu- dúfam, že tvoj Viko sa už cíti ako dospelák, občianku mu už za chvíľu dajú.... 😉 😉 😉 😉 inak pekné foto z Jasenskej, aj my sme chceli ísť, ale deti prootestovali a nemohli sme ich vyhnať z domu, tak sme kukali rozprávky celý deň. 😔

bibinka
5. júl 2009

matica- no hej, záber to bude 😀 😀 😀 😀

matja
6. júl 2009

bibi, náhodou telefon na nich nemas?

matica2
6. júl 2009

dobré ránko každé ránko 🙂

terqa
autor
6. júl 2009

dobre ranko vam prajeme... sme sa dlho neozvali... akurat v piatok, sa dcerka vysypala. takze mame kiahne a musime sediet doma, tak teraz tu budeme castejsie sondovat...

abetka
6. júl 2009

ahojte
MAtja/ ja som morky kupovala od pana z Kostian a boli uzasne. Stale si tam objednavam , ale on to nosi pred vianocami a velkou nocou.
A potom som mala od rodicov, co oni vychovali, tak to je uplne bio 😀
terqa/ no vitaj
Ja tiez cakam, ci budeme mat kiahne, lebo ksna ich ma a som zvedava ako dopadnu moje deti, ked boli s nim akurat v tom infekcnom obdobi, len robenia sa pupencov, co sme este netusili, ze to ma kiahne, ale ze ho nieco postipalo, az kym sa cely nevysypal 😝

matja
6. júl 2009

abetka, ano, od toho pana sme brali morky aj my.

zuzu13
6. júl 2009

ahojte
fiha...tu sa nakupuje...ja som nikdy nekupovala inde ako v obchode...aj ked ked bola Lucka malinka, tak mi svagrina nosila zajace od susedy...ale ine masko sme mali z obchodu...ale nie z tesca ani z inych obchodov...klasika masiaren...a ked som povedala, ze pre mimco, tak mi aj krasne kusky vybrali, alebo odporucili prist v iny den 😉 pre istotu...

anculka
6. júl 2009

Ahojte maminy!
Expertka, mas IP.

Ako sa Tu zije, ja tiez akosi nestiham. Tento vikend sme oslavali mali sme krstini a zajtra mame rok tak sme to dali spolu. Pocasie nam v sobotu vyslo a bolo super. Booooze ako to leti ze ROK. Ked maminy vravievali Boze ako to leti ako rychlo vyrastli ale az teraz som pochopila o com tocili!!!
Zopar fotiek som hodila na facebook, tak kto chcete si pozritehttp://www.facebook.com/album.php?aid=28432&id=...

martina7905
6. júl 2009

anculka velmi pekne fotky a tie skoky do bazena velmi vydarene 😉

martina7905
6. júl 2009

a malicka je velmi zlatucka taky maly anjelik

anculka
6. júl 2009

Dik 😉

ukana
6. júl 2009

ancul, mala je kraaaaasna. tie rucicky by som jej vybozkavala, take tucnucke, krasne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to ste mali na zahrade u vas??? 😎

ukana
6. júl 2009

ozaj a vsetko najlepsie laurinke k zajrajsim narodeninam 😉

anculka
6. júl 2009

na Zahrade u mojho otca! DAkujem odkazem 😉 😵

matica2
6. júl 2009

ančulka tak malááá je nádherná 😉 a všetko naj......

bibinka
6. júl 2009

ančulka- všetučko naj naj naj Laurinke k prvému rôčiku, božinku, tá je cukríčková, cmuk cmuk 😉 😉 😉 😉

to máte super záhradu, taká dovolenková náladička tam panuje 😉

matja- telefón na nich nemám, ale možno sa to dá vygoogliť 😉

zuzu13
6. júl 2009

terqa, kiahne...no super...v tomto teple...udrzat deti doma...no co uz...hlavne ze potom budes mat pokoj... 😉
anculka...super foto...perfektne to tam vyzeralo...hostina...bazeny...preliezky...no super...

abetka
6. júl 2009

ancul/ malej vsetko len to najlepsie. Je uz velka slecna a v tych satockach na spapanie 😵 . MAli ste to krasne

ellab
6. júl 2009

Ahojte, hlásim návrat z dovolenky 🙂 bolo super 😉
Anculka - krááásne fotky, malá je úúžasnááá 🙂 🙂 a všetko naj naj!
U vás na dvore to tiež vyzerá super, už chápem, prečo A. chcel pozvať všetkých spolužiakov ku nemu na dvor 😉

ellab
6. júl 2009

Terqa - my sme si tiež kiahne odkrútili v lete, najprv chytil Adam, po dvoch týždňoch Artur, sme celý mesiac boli doma 😖

zuzu13
6. júl 2009

ellab...vitaj z dovolenky...dufam, ze si oddychnuta a plna elanu 😉

lucxy
6. júl 2009

cau zuzu co ste dneska robili?

zuzu13
6. júl 2009

ahoj lucxy...doobeda sme kreslili na chodnik kriedou...a poobede sme zobrali Adiku malu Natalku, lebo Danko je chory, tak sme cele poobedie kocikovali a nahanali Natalku...bolo super...a vy ste co robili???

lucxy
6. júl 2009

ja som bola smalou na kupalisku 🙂

lucxy
6. júl 2009

no a mala cely den hore ,,,,tak som ju ulozila teraz

zuzu13
6. júl 2009

boze...kupalisko...jaaaaj...no ja by som sa do plaviek nedala ani za peniaze...a v Martine duplom...tak sturovo...dunaj...to ano...ale tu...mam zo seba depku...bleee 😝
aj my ideme spinkat... 🙂

ikulka
6. júl 2009

ahoooojky
aj od nás oslávencom všetučko naaaaj...hlavne sťastíčka a zdravíčka
akosi nestíham čítať balím na dovolenku aby som niečo nezabudla...
ella no som rada že ste sa mali super aké bolo péočasie my ideme teraz v piatok tak snád bude dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre