Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

nicolmt
18. aug 2009

ja som fotak nevyberala ked som videla ze tam su dve fotografky 😉 aj bibinka fotila

lenkamt
18. aug 2009

vôbec mi to nejde otvoriť kočko 😅

nicolmt
18. aug 2009

chybicka se vloudila, uz to mas v IP opravene 😉

zuzu13
18. aug 2009

fiiiha...no pekne ste sa stretli...my sme dnes nakupovali....do skolky...a este potrebujem absolvovat celodenny maraton na nakup do skoly...a okrem ineho som prave dozavarala a rano idem sterilizovat a pokracovat v zavarani... 😝

lenkamt
18. aug 2009

tak som to hodila k sebe, lebo ty to tam máš roztriedené a mne sa to nechce, takže fotky z návštevy u Saskarisko + dnešné:
http://picasaweb.google.sk/vicenkovci/Stretka#

lenkamt
18. aug 2009

Zuzu a čo dobré zaváraš??? Lucinka už je ok???

adiku
18. aug 2009

kocky foto su super krasne stretko ste mali

zuzu13
18. aug 2009

jej...perfektne foto...
lenka...klasika..uhorky uz si 5-ty krat a stale je malo...no a zajtra rano idem zavarat baranie rohy... 😀

adiku
18. aug 2009

takze makas zuzu makas

zuzu13
18. aug 2009

uz nie...Lucka dopozerala Pan Tau ... ja som povesala pradlo...a ideme haji...

adiku
18. aug 2009

bru noc

bibinka
18. aug 2009

čaute,
stretko super, my sme sa ešte stavili v lidli pre rožky a mlieko a ked sme prišli domov, draci boli v ráži, tak pozreli krtka a zalo sa mi, že budú soať.................omyl, šálili ešte do 21h, Fifko vytuhol, ale Alexík mi tu ešte vykrikuje spoza dverí 😠

fotečky super, ja to ešte musím tam nahodiť, ale dnes to už asi nezvládnem 😅 . idem uspať moje druhé bejby a ešte sa snád dostanem na koňa.........

expertka8
18. aug 2009

...caute babule....hlasim 65 poharov leca...uuuuf.....mam dost...ale to zradlo stalo za to 😅

zuzu13
19. aug 2009

dobre ranko...exp. veru stoju to za to ... len sa clovek namaka... 😀 😀 😀

lucxy
19. aug 2009

dobre ranko,,,,ja som bola vcera smalou na kupku bolo super dokopy az 20 ludi 🙂

ellab
19. aug 2009

Dobré ránko 🙂
My sa dnes chystáme do aquaparku do Teplíc...
Stretko bolo super 😉 Teším sa na ďalšie 🙂

lenkamt
19. aug 2009

Ellab - tak to tam obzri či budem mať kde strčiť aj dvojičky, keby sme sa vybrali 😉 myslím tým bazén po kolená 😀

inak dobré ráno, my sme vstali o 8.15, im tieto stretká neskutočne pomáhajú a mne tiež 😀

dnes my ideme do rk na stretko 😀 ale na zajtra očakávam nejaké kreatívne návrhy 😉

Luci - super vám nakoniec vyšlo počko 🙂

pepies
19. aug 2009

ahojte,
tak ja som nakoniec nevedela, ze je to stretko, lebo som bola u nasich a nemala som pocitac...... tak som od nasich isla domov......

lucxy
19. aug 2009

caute,,,no tak kupko sa nekona,,,utekala som smalou na chirurgiu,,,viete co spravila? vopchala si malicek do pantov z vnutra skrine a nesiel jej vonku tak cely nechet ma prec,,,boze ja som myslela ze skolabujem,,,tak teraz to ma obviazane a v piatok na kontrolu

zuzu13
19. aug 2009

lucxy...no moja zlata...je asi po tebe...ty si si tiez privrzla malicek do auta...
posielam je boztek na nostek...

ellab
19. aug 2009

lucxy - hrôza, to si neviem ani predstaviť 😢
lenka - dnes tam bolo neskutočne veľa ľudí 😒 ráno ešte ako tak, ale k obedu 😖 ale inak super! stretli sme tam aj Verčinu kamošku, čo bola včera v Orei 😉

ukana
19. aug 2009

lucxy, Laurinke skore uzdravenie ☹ ☹ to su take kolapsove stavy, ked ma dieta uraz ☹ 😔 ..............
my sme uz na urazovke boli vela krat 😖 😖 , tak dufam, ze tak skoro zasa nepojdeme 😖 🙄

lucxy
19. aug 2009

baby no teraz ked si nato spomeniem tak mi je do placu,,,,a to som jej hovorila ze nech prestane robit zle lebo sa jej nieco stane ale nie musi po svojom vsetko skusit ,,no ved ako dieta,,,ale vsak aj horsie veci sa stavaju
inak teraz tu v priekope zomrel 16mes chlapcek,,,velmi smutne 😔

ukana
19. aug 2009

lucxy, videla som parte toho maleho 😢 😢 😢 vypadol z balkona, chudiatko 😢 😢 ......rano som bola z toho uplne hotova 😒

nicolmt
19. aug 2009

toto je akcia so sari spominala 😉
http://www.kamsdetmi.info/hradne-dni-strecno-zi...
my teda ideme v sobotu na Sklabinsky hrad..hadam tam nestratim dieta medzi tolkymi ludmi 😝

matica2
19. aug 2009

pepies nešla si náhodou cez mesto okolo pol piatej? ani som nestihla reagovat ak si to bola ty lebo ma to napadlo až neskoro na koho sa mi podobáš 😉
aj my sa chystáme na sklabinu tak uvidím či nám to vínde 🙂

zuzu13
19. aug 2009

nicol...my sme boli raz na tych hrad.slavnostiach...ale tuto sobotu mame ovela krajsi plan ... 😀 😀 😀 😀 😀
lucxy, zle sa rychlo stane...

bocmanka
19. aug 2009

🙂 ellab, aj my sme boli v aquaparku v t.tepliciach, ale mali sme checking 11-14h, ty si bola asi neskôr a asi by som ťa ani nespoznala....
ale bolo super....
ak bude počko, tak zbehneme asi aj zajtra, ak ukeciam niekoho ako aupair, lebo dnes bol s nami manžel, ale zajtra nemôže...a sama s tromi deťmi , to by som si netrúfla....
a zuzu čo plánuješ na krajší sobotný plán???...prezraď....
my máme akcošku v sobotu večer na pešej, tak ak plánujete dáke stretko tak si cingneme pohárikmi....

ellab
19. aug 2009

bocmanka - boli sme tam naraz, my sme boli do 13:30, aj som ťa videla, ale nebola som si istá, či si to ty 😅

lenkamt
19. aug 2009

no čaute, baby ne sa dnes zase kofy pokakali na stretku 🤐 zase okolo 18.15 😅 na koňa už nepíšem že sme bez plienok 😅

Laurike posielame fúkance na boľačku 😉

no ako v tých tepliciach je tam niečo aj pre minideti? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre