Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

julyb
28. aug 2009

No zase davová psychóza, ja mám vyriadené,požehlené takmer, opraté a navarené, doobeda bol malý vonku so starkou Amľou a teraz spinká rozmýšlam že pôjdem tiež...
Inak Peti, ja som rozmýšlala nad tou tatralandiou, ísť tam doobeda na desiatu, ponamáčať sa 2 hodky a ísť domov, celý den by sa mi nechcelo... 😝 Inak tá kaderníčka nosí všetky pakšametle so sebou????
Lenke, držíme palce u nás je bratie krvy horor, kedže malému vôbec nevidno žilky ☹

zuzu13
28. aug 2009

fujtajbl....ze 4 lyzicky...ved to uz musi byt lepidlo... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pepies
28. aug 2009

ano ano, vsetko nosi so sebou, len som si sama zmyla farbu .......... ze pakšametle - to je pekny vyraz 😀

July ak chces ist cez tyzden, mozeme ist spolu, len ja to musim tak naplanovat,aby mi maly cestou v aute zaspal, on spava este 2x za den - ak vstane cca o 7, tak o 9,30 uz zase musi ist spinkat....
tak ak by si nemala partakov na macanie sa v bakterialnej vode 😉 , tak sa radi pridame a nejake tie bakterie prinesieme aj do Mikulasa 🙂

Lenka brumikov tiez mozem 🙂

lenkamt
28. aug 2009

July - to ani neviš ako ujdú tie 2hodiny, a kvôli takej chvíľke sa ti neoplatí tam trepať

Ellab - určite pôjdeme aj tam aspoň raz 😉 len som furt rozčarovaná z tých cien 😅

Nicol - sem poďme - http://www.ubytujsa.sk/sk/ubytovanie/besenova/a...
na silvestra 😀

pepies
28. aug 2009

leni nam by takisto stacili len 2 hodiny, samozrejme si zaplatime 3-hodinovy vstup, Jakub by viac vo vode nevydrzal a neviem, co by sme tam potom robili, este je maly, nikde neobsedi-neoblezi, uz ani v kociku moc nechce byt ...............

To ubytko vyzera super!!!!
Radi sa pridame - he he he - som vtierka .......... 🙂

Do Teplic by som mozno tiez isla niekedy, hoci nemam dobre skusenosti, ale Ella hovorila, ze je tam dobre aj pre male deticky, tak mozno sa dam nahovorit niekedy mimo sezony .......

lenkamt
28. aug 2009

to fakt? mne len hodinu trvá kým sa zložíme, všetci vycikáme a ideme 1x do vody 😀

no nič, idem zháňať tie kecky 😝 držte palce aby som svoju pubertálnu dcéru nezabila 😅

pepies
28. aug 2009

lenže VY ste uz veliké všetky, to je jasne, ze by to nestacilo pre VAS, len rocne dieta nevydrzi dlho na jednom mieste ..... a pochybujem, ze tam maju nejaky detsky kutik pre najmensich alebo nieco take aj pre mojho lezuna...
no uz sa tesim, ked bude mat aspon 2 roky....................
urcite tie 3 hodky nam stacia ..... 🙂
ze pubertalna dcera - vsak uz ma nato vek, nie? 😀 😀 😀 😀

julyb
28. aug 2009

my chodíme plávať do Impozantu na hodinu a máme dosť, takže ak by tam boli nejaké atrakcie tak by tie dve hoďky možno vydržal 😀 Teda vy už riešite Silvester 😕 ved je este leto 😀

zuzu13
28. aug 2009

fiha...ze Silvester..nestraste...ved to je este daleko...aj ked ja uz mam aj vianocne darceky pre nasich a svokrovcov 😀

pepies
28. aug 2009

july uz teraz je neskoro riesit silvester, vsetko dobre je uz obsadene ............
my budeme urcite doma ...... teda vyzera to tak.........

July vidis, na ten Impozant som uplne zabudla, minule som tam pisala e-mail ohladom otvaracich hodin a dost ma sklamali, ze sa ani neozvali.................. To by som si ja nedovolila, a tom som robila v trojhviezdickovom hoteli ..... 😨
Paci sa VAM tam? Je tam dobre? aspon by sme sa nemuseli trepat do Ziliny. My chodime do Holiday Inn a ta hodina nam bola tiez dost..... 🙂

saskarisko
28. aug 2009

July - a kolko stoji Impozant ?

julyb
28. aug 2009
pepies
28. aug 2009

to je super cena

nicolmt
28. aug 2009

pepies vsak kubko uz nie je tak malicky 😉 ale je fakt ze kazde dieta nevydrzi tolko vo vode ako poniektore 😝 😀 kto nas zazil v besenovej vie o com hovorim 😀 zas sara by nevydrzala hodinu vo velkom bazene, lebo ona musi SAMA a mat SVOJ priestor..aj vo vode 😎
leni no presne take cosi by som brala..ale aj v lete, pekne na tyzden, si to dakde uloz, pojdeme 😉 lebo celkovo na tej strane a okoli je super vela miest na vylety len je skoda sa vzdy trepat naspat do martina 😒
inak s tym hlasenim co vsetko mas si ma akurat ... ja mam akurat nakup 😝 ale v principe okrem zehlenia ktore este kludne pocka kym bude prsat 😎 aj tak nic netreba 🤐

julyb
28. aug 2009

No vidíš Nina, tak ju treba viesť k plávaniu ked je taký vodný živel, bude druhá Moravcová, alebo kto je dobrý v plávaní, nemám prehlad 😀
My sme zase hudobne založení 😀

nicolmt
28. aug 2009

joj keby bolo v mt take plavanie ako si ja predstavujem hned ju tam hlasim 😅 ale u nas nie je plavanie, ale cvachtanie 😒 kamoskyna mala vie z ich plavania, plavat pod vodou, takze ked skoci z kraja bazena neutopi sa ale kusok preplava pod vodou, jasne ze ju potom treba chytit 😉 alebo sa drzi dosky plavacej a tak plava 😅 keby toto u nas ucili hned idem 😕 ale mozno ich ohovaram a zmenili taktiku 😝 😎

julyb
28. aug 2009

asi by si musela íst do tej vššej skupiny, čvachtanie sa robí na začiatku, ale neviem či to plávanie niekde este je

ellab
28. aug 2009

Ahojte - deti nespia 😝
Nicol - my sme chodili na plávanie do Mt a malý sa tiež naučil plávať pod vodou, aj s doskou, ale nedá sa to za mesiac, treba chodiť dlhšie, záleží to od veku a šikovnosti...

ellab
28. aug 2009

Čo sa chystáte robiť poobede? Ja ako obyčajne tenis pri tulipe 😀 😀 Adam sa ho už asi nevie dočkať, lebo sa teraz s Arturom hrajú tenis v obývačke 😲 😲 😲 😀 😀 😀

nicolmt
28. aug 2009

ellab tak to znie dobre? kde ste chodili na to plavanie, zavolam vyzistim 😉

ellab
28. aug 2009

No my sme chodili od cca 6 mesiacov do 2,5 roka, takže sme skončili pre vyše 1,5 rokom. A nie som si istá, či trénuje tá istá pani, sa mi zdá, že išla na MD a neviem kto ju zastupuje. Ale ja som bola veľmi spokojná.
A máme aj takéto pekné fotky 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

abetka
28. aug 2009

na hurbanke by malo byt nejake plavanie

matja
28. aug 2009

plavanie na hurbanke zacina 3. 9., kuk fitklub.sk, vcera tam bolo stretnutie ohladom toho

ukana
28. aug 2009

http://www.fitklub.sk/ 🙂 🙂

zajtra ma prsat cely den.......ideme asi do kremnice, tak zmokneme
http://www.gagy.eu/index:domaca-stranka

abetka
28. aug 2009

ukana- nasi su dnes v Kremnici a este sa nevratili. Su tam cely den 🙂

lenkamt
28. aug 2009

ahojme 🙂

dnes som stretla Zuzu 😵 že sem dnes asi nepríde lebo idú s Adiku na pivko 😀

pre ostatné - 4.9. to je budúci piatoček mám krásnych 25, takže by ma potešila vaša milá spoločnosť 😵 akože večer stretko bez detí 😀

nicolmt
28. aug 2009

leni som tam 😉 keby si cosi chcela kupit zajtra piiiiiiis

pepies
28. aug 2009

caute, ukana nestras s tym dazdom................
ja som nasla taku predpoved, ze ma prsat v nedelu.................... akurat krajame maso na gulas. 😝

lenkamt
28. aug 2009

ak by boli nejaké fajné capri rifličky pre baby do 300sk tak kúp, číslo 98 😀 nie som náročná že?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre