Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
3. sep 2009

Ellab z Terky je teraz nejaky penzion, je to tam vzadu pri Heliose, tak neviem, ci to je ono................

Saskarisko, skore uzdravenie zelame.................

ellab
3. sep 2009

Saskarisko- držkajte sa, nech vám to čo najskôr prejde!!!
Pepies - neviem, či to k tomu patrí, ale je to pri sebe, ja odborník na ľadoveň 😀 😀 😀

pepies
3. sep 2009

ejus vsak to je vlastne jedno......................
kukni IP, nieco Ti poslem. 😉

ellab
3. sep 2009

Bože, ja som už taká hladná, a to je ešte len 10 hod 😝 😝 už od zúfalstva pijem kávu 😀 😀

abetka
3. sep 2009

saska- skore uzdravenie,moja.
JA mam stiahnuty zaludok, nic nejem, lebo maly v sanatoriu place a hned sa v placi pocikal, tak mu dali plienku, co som ostala ako solny stlp, lebo som im dala veci, ze radsej nech ho prezlecu, len nech mu nedavaju plienku a aj tak si urobili po svojom, ale hned ako som prisla sme ju dali dole adoma sme bez plienky, tak snad to pojde takto 😝

ukana
3. sep 2009

no fuj, ze na druhej strane sme boli 😝 😝
dieta mi vracalo, neviem, ci nervy zo skoly, ci nieco zjedol, ma porazi, ak bude chory 🙄
abetka, pevne nervy 😒

lucxy
3. sep 2009

ukana tak asi bol v strese,,,chudacik,,,, 🙂

ukana
3. sep 2009

lucxy, asi nejaka viroza, aj teplotu ma trochu zvysenu, asi ostane zajtra doma.......Laurika ma ake ucitelky? paci sa jej v skolke? mne je smutno za skolkou ☹ 😀

lucxy
3. sep 2009

dneska nebola lebo som isla ku zubarke,,,do Lubochne az takze isla somnou,,,a zajtra uz ma aj ranajky aj obed tak som zvedava,,,ucitelky ma strasne zlate,,,vidno ze jej sadli a aj mne fakt su mile 🙂

pepies
3. sep 2009

ahojte,
vidím, že už všetci asi buvkajú, ja nahadzujem veci na MMB, nech sa konečne zbavím tých krabíc, čo mám doma, takže "virózam" skoré uzdravenie a nevirózam dobrú nocku a pekné ránko 😉

lenkamt
4. sep 2009

ahojte 🙂

dnes je deň D 😀 😀 😀 len rozmýšľam či stretkooslavu nepreložíme na budúci týždeň, bibi nemôže, Adiku nemôže, už aj Ukana nemôže..... ja som seknutá, na liekoch..... tak sa prosím vyjadrite 😉

čítali ste o tom rodičáku, celkom dobre to vymysleli, akurát že my zas dostaneme prd 😀 😝 do dvoch rokov bude 256e potom do troch len 164 a nezamestnané celé tri roky len 164 😅

no a ideme s Lenkou na imunologiu - naša doktorka ju nechce očkovať živými vakcínami - mumps, osýpky, ružienka kým jej nespravia špeci vyšetrenia, lebo naposledy mala so živej tbc problémy. fest ju mám rada za tento prístup 😵 no a železo zase nížke 😔

lucxy
4. sep 2009

caute,,,ja som od 4tej rana hore,,,mala vracala,,,,ale samozrejme uz vystraja,,,,a ja chcem spat ale Laurinka nie,,,nie ,,,nie,,,,asi zaspim na lavici

ukana
4. sep 2009

lucxy, skore uzdravenie.............Matko je dnes doma, idem ho ospravedlnit do skoly..........no, dlho tam nechodil 😖 😀

lucxy
4. sep 2009

ukana a este vracal?

ukana
4. sep 2009

lucxy, uz nie, len vecer, trochu mal vyssiu teplotu, tak radsej jeden den pockam, nech je doma....mala je v skolke? Vraj je vela crevnych viroz........ 😒 😖 😖

abetka
4. sep 2009

ach jo, chorob cim dalej viac a pocasie strasne.
JA som dnes s malym doma, lebo maluju v sanatoriu, tak dnes su zatvoreni, ale tiez som neni ok, lebo mam z toho vsetkeho zmiesane pocity. Aj sz prvacky a aj z maleho.
Vcera , ked som sa jej pytala co maju robit doma, tak sa nevedela vyjadrit, zabudla si v druzine sveter, lebo vsak a co pani druzinarka, by ju mala na to upozornit, tak zase hodinu som viedla monolog , co je jej povinnostou a na co si ma davat pozor a nie spoliehat sa na druhych, ne zeny moje ide ma drbnuttttt 😠

saskarisko
4. sep 2009

Ahojte,
Leni - vsetko najlepsie k narodeninam 😉

Abetka - no myslim, ze sa ohladom zabudania este navysvetlujes.

chorobkam skore uzdravenie

ukana
4. sep 2009

abetka, no len pevne nervy.......... 😉 ja sa tym ucitelkam ani nedivim, keby ste vcera poculi tie otazky, co je rodicia davali.......... 🙄 🙄 🙄 take debiliny 🙄 🙄 🙄 napr. sa otecko pytal, ze ci ked je druzina do 17.00, ci moze pre dieta prist aj skor.......... 🙄 😀 😀 ...........

ellab
4. sep 2009

Ahojte 😉
Lenka, tak to prelož, aby nás bolo viacej, ja som za 😉 a pravdu povediac som si ani neuvedomila, že už ja piatok 😝
abetka - nič si z toho nerob, ja už mám druháka a tiež je to stále o tom, len ho napomínam a napomínam!
Ukana - so školou to fakt nepreháňate 😀 😀 😀

pepies
4. sep 2009

ahojte,
ja zasa pozeram pocasie, lebo zajtra mame oslavu na chate a moc sa mi to nevidi..............

http://meteo.azet.sk/predpovede/europa/slovensk...

ukana
4. sep 2009

ellab 😀 😀 😀 nic netreba prehanat, pomaly dalej zajdes 😀 😀 😀

nicolmt
4. sep 2009

leni vsetko nááááááááááááááááááááááááááááááááááááj 😅
u mna v pohode buduci tyzden, bo som sa dnes maximalne vyspala 🙄 a este na mna nabehla hnusna nadcha 🙄 krasny vikend pred nami 😎
adiku ako pokracujete v skolke 😕

abetka
4. sep 2009

ukana- aj ja som nad otazkami niektorych rodicov krutila hlavou, ale zase nasa sa neopyta a potom nic nevieme 😝
No to je len zaciatok a dalej ako budem s nou viest rozhovory, tak to bude ina pecka.

lenkamt
4. sep 2009

ahojte 🙂
všetkým ďakujem za priania , tu aj na fb, Adiku za sms 🙂

tak oslava budúci týždeň, aj tak je naprd počasie a nemohla by som si dať štekle 😀

chorúšikom prajeme skoré uzdravenie 😉

bibinka
4. sep 2009

AHOJTE,

ja vás zase len pozdravím, jój, tá robota dá zabrať, hlavne po fyzickej stránke, nohy mám ako z olova 😅 , holt,ale pracovať sa musí...
chorúšikom skoré uzdravenie, naše sople si už dali organizovaný odchod, dúfam, že je to už zažehnané. a že už nikto nebude sopliť a kýchať 😠

ukana- no teda, žeby mal Maťko nervy? ja verím, že jeto tiež jednodňová viróza.

abetka,ukana- rodičia školáčikov sa všeobecne pýtajú na všemožné kraviny,to si zvykneš a nakoniec budete chodiť na rodičko nie fyzicky, ale si radšej zavoláte alebo dáte osobné stretnutie.

ad stretnutie- asi to fakt odložme najskôr o týždeň 😉

lenkamt- tebe prajem k narodeninám len to najlepšie, veľa veľa veľa zdravia, šťastia, lásky a spokojnosti 😉 😉

adiku, lucxy- verím, že sa detičky v škôlke dobre zadaptujú 😉 😉 😉 😉

Náš Fifi chodí prvý do škôlky a už si po tých 3 dňoch zvykol, to som rada, lebo sa každé ráno šprajcuje, že on teda do škôlky nejde!!! 😠, ale muž ho vždy prehovorí 😀 😀 😀

pááá 😉

zuzu13
4. sep 2009

ahojte
bibinka, davam ti za pravdu, aj ja mam nohy ako dva kamene...tazke...a unavena som ako kobyla...uff

lenka vsetko najsamlepsejsie k narodeninam.....

chorobkam rychle uzdravenie...my sme uz OK...Lucka doberie antb. a buduci tyzden ideme do skolky 😀

adiku
4. sep 2009

takze dnes nejdete zurovat??? a to som si myslela ze sa mozno odtrhnem xixixixi

zuzu13
4. sep 2009

xixixi...aj ja som si myslela, ze sa odtrhnem...ale nevadi... 🙂

adiku
4. sep 2009

tak sa asi odtrhneme inokedy xixixi alebo aj dnes

zuzu13
4. sep 2009

alebo..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre