Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bocmanka
13. sep 2009

🙂 myslela som si.....

😀 baby, ktoré ste chceli budem dávať na mmb vecičky po romy na 12-18mes., tie ktoré ste chceli, nina vie, ostatné cez ip info..

pepies
13. sep 2009

inac sa serka pocasie, neviem, ci nebude prsta a fuka silny vietor......................... ☹

julyb
13. sep 2009

a zase nič 😠

julyb
13. sep 2009

konečne 😀

pepies
13. sep 2009

july mam to aj na maile - krasna fotka 😉
vidis a si sa bala a ako krasne Matko spolupracoval. super.
tie nase deti su proste nevyspytatelne !!!!! 😉 😉 😉 😉
som zvedava aj na tie dalsie.

a nelakali ho ani tie kable? nas maly, ked ich videl, bol ako odtrhnuty z retaze 😎

pepies
13. sep 2009

myslela som dalsie fotky 😉

julyb
13. sep 2009

😀 ona mala len foták a jedno svetlo, lebo sme behali z jednej izby do druhej, v detkej bolo najlepšie svetlo....Matúš si to vyslovene užíval, dokonca aj tancoval pred nou, no herec 😀 Tie deti sú úžasne prirodzené, ja vizerám na fotkách otrasne....vôbec sa neviem tváriť....

pepies
13. sep 2009

urcite budes aj Ty pekna................... vsak nejde o to - ide o to, ze budete mat krasnu pamiatku.
inac vyretusovane fotky vyzeraju uplne inac ..........................
aj muzicek sa fotil s VAMI, alebo sa len prizeral??????

pepies
13. sep 2009

tehulky kamoska predava kocik, keby ste chceli:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6580448

julyb
13. sep 2009

fotili sme hkavne malého, samozrejme ja som ho zabávala a Marek tiež 🙂

bibinka
13. sep 2009

no čaute kočandy 😀 😀 😀 😀
konečne som sa prebojovala k PC 😖

v prvom rade chválim stretko 🙂 , bolo super a teším sa už na ďalšie. môj tolerantný manžel mi schválil aj všetky ďalšie stretnutia, lebo vidí, že som konečne kľudná a milá osôbka a že už doma nejačím po všetkom živom 😀 😀 , no prospieva mi to. Takže kedy a kde? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pepies- ty máš problém s odstavením? ja som mala presne tú istú situáciu ako ty,až som sa rozhodla k radikálnemu riešeniu-odísť z domu na deň a decko bolo odstavené.Mne šlo prso rozdrapiť(bo som kojila len z jedného),ale brala som tie homeopatiká a pila šalviový čaj a fakt to pomohlo. po troche som si aj odstriekavala, lebo by mi to explodovalo a mm sa toho prsníka normálne zľakol 😅 😅.ale za pár dní to už bolo v pohode. Malý odvtedy mlieko nevypil,jedine ak mu urobím ražno-čakankovú kávu alebo kakao a pije zásadne z hrnčeka. fľašku nechce ani vidieť. Papká aj 3 jogurty denne+syry, takže mlieka má dosť, hoci v inej forme. Ty skús aj mliečne polievky a pod.Držím ti palce,aby ste to ty aj Jakubko zvládli 😉

abetka
13. sep 2009

pepies, ten kocik je uzasny, len este ho nepotrebujem, ale velmi sa mi paci 😵

pepies
13. sep 2009

bibinka diky za povzbudenie, vcera bol maly bez prsnika 16 hodin - boze ratam to ako chora, a dnes vydrzal 7 hodin, avsak nehrozi zaspavanie v postielke, tak ho muz uspava v kociku, lebo v postielke mi zaspal asi po 5. kojeni. Spavam v obyvacke, tak sa nocne kojenie zuzilo len na 2x /neuveritelny uspech, kedze som kojila niekedy aj 10x/.
Muz si teraz "vychutnava" nocne vstavanie k malemu - no vsak ja som k nemu vstavala rok, tak nech sa zapaja aj manzel 🙂

ja sa bojim hlavne toho, aby nemal nedostatok tekutin, dnes zjedol celeho pribinaka, ale vodu a nic ine nechce, ani lyzickou potvoriak jeden ☹

bibinka
13. sep 2009

pepies- len kľud, zatiaľ to zvládaš dobre ty aj malý(nič nejde bez boja🙂) skús podtrčiť malému pred oči nejakú vodu-bud fľašku, pohárik alebo nejaký džúsik so slamkou- proste ho skús nejako nalákať.on ked bude smädný, tak sa napije, neboj, že by umrel od smädu. nato je dosť chytrý. Len pokračuj, držím palce 😉

pepies
13. sep 2009

dik bibi, skusam vsetko mozne.....................................
len mam tak naliate prsia, ze az .....
asi skusim tiez tu salviu a homeopatika, len nechcem stratit mliecko hned................ nechavam si rezervu 🙂

ellab
13. sep 2009

pepies - držíme palce!!!
My sme dnes boli ráno na tenise a potom len doma, ja som sa bola trošku bicyklovať a teraz ideme písať úlohy 😝 😝 dúfam, že to zvládnem bez kriku 😀 😀

lenkamt
13. sep 2009

ahojte.

Bibi - no o dva týždne 😉 😀

Ellab - dnes Veronička prepisovala úlohu 4x a aj 4x tam mala chyby 😝 a vyzerá to aj tak hnusne lebo to ešte aj oslzila, takže je to rozpité 😝 😀

July - krásna fotka 😵 my čakáme na lístie a pôjdeme von s tým naším kámošom 🙂

ja predávam postieľku+zdarma ikeácka stolička 😉

lenkamt
13. sep 2009

Ellab - akože som z tých pokynov debil, majú byť pred školou o 8.15, lebo vtedy príde autobus, alebo má ísť normálne do školy a budú mať k tomu ešte nejaký bezpečnostný pokec v triedach??? a to si má so sebou všade ťahať tú kolobežku???? no chúdence deti s bicyklami 😝 😝 😝

a bola si v tej blave??? som v piatok celý čas myslela na to že sa večer dohodneme na tých boboch a potom som zabudla 😀

ellab
13. sep 2009

lenkamt - vychovávateľka mi povedala, že máme prísť na 9 hod. do Košťian, keďže máme bike, takže vlastná doprava 😝 😝 budem hľadať v Košťanoch letisko 😎 😎
Do Blavy ideme neskôr, ale neviem kedy, tak potom dám info a dohodneme sa, či to bude ešte aktuálne...... 😉

ellab
13. sep 2009

Lenkamt - čítala som si tie pokyny, tak asi 8.15 pre školou 😕

pepies
13. sep 2009

ajojte,

tak sme dnes nakoniec boli len na pieskovisku a na pivku na Podhaji.
Maly mi zasa zaspal na prsniku, tak ja uz neviem ........... Nedokazem pocuvat ten plac.
Asi budem musiet odist na noc z domu............
ach jaj....
Zajtra ideme do Trencianskych Teplic, mozno aj do BA, tak sa Ejus mozno niekde stretneme........... My dame max. Avion + Ikea al. Kika 😉

idem pozerat superstar.

dobruuuuuu

lenkamt
14. sep 2009

ahojte 🙂

Ellab tak nakoniec som ju tam zaviezla 7.30, klub fungoval, kolobežky a korčule sústreďovali pri jankovej drevárni, že ich janko odvezie auto 🙂 takže dobre, a super počasie im vyšlo 😵

lucxy
14. sep 2009

dobre ranko,,,,no prave ranajkujem,,,a idem upratat
leni a co to maju teda verca za den? vcera mi mala vysvetlila, ze kadial sa ide na ladoven som sa smiala,,,,ze autobusom rovno a doprava 😀

lenkamt
14. sep 2009

to majú v košťanoch na letisku také preteky na bicykloch, kolobežkách, korčuliach......

tá má orientačný zmysel ako ja 😀 + aj doprava doľava jej ide ako mne 😀

lenkamt
14. sep 2009

baby nechce nietko toho macka puka, lebo mi zostali aj namiešané farby a je to škoda vyhodiť 😉

idem upratať a umyť aspoň jedno okno 😅 ocko hrá tenis 😝 akože začínam mať nervy asi ho tu nechám zo dva dni samého a potom keď prídem, tak bude stále niekam chodiť bez neho a detí 😠 😀

ellab
14. sep 2009

Ahojte 🙂
Lenkamt - som stretla Verču na letisku 🙂 a ti verím, že máš na mužíka nervy, keď toto spraví môj, tiež ma ide rozhodiť 😠 😠 😠
Čo spáchame tento týždeň, napr. OREA????

saskarisko
14. sep 2009

Ahojte,
neviete, ci su uz rozlozene kolotoce v meste ?

a kedy sa ide do Sucian ?

julyb
14. sep 2009

Ahojte,
my sme dnes boli na angličtine, malému sa páčilo, dokonca si v aute potom spieval 🙂
Leni, moj muž má povolené hrávať tenis večer o ôsmej ked malý zaspí 😉
Kedy Sučany???Možno by sme došli, už ani neviem ako vyzeráte 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre