Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
7. okt 2009

ahojte
uz sme doma zo skolky...to ze su v skolke kiahne, to uz viete...a dnes nas vital na dverach oznam...mamicka, pozri mi kazdy den vlasky...v skolke mame vsi... 😀 😀 😀 som teda happy...neviem si predstavit, nepritomnost v praci z dovodu vsi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adiku
7. okt 2009

no zuzu mate to tam veseleeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

adiku
7. okt 2009

pepies a kde sa budete stahovat?? ci to zatial neprezradzas?? a drzime drzime jasne

ikulka
7. okt 2009

ahojkajte dakujeme za gratulácie
nestíham vobec sem chodiť ako pracujem prídem z roboty kým niečo pochystám je večer a ideme spať....
včera sme sašku zobrali do reštiky ked mala sviatok pri ružomberku je salaš so zvieratkami tak sa naša malá vytešila....

bibinka
7. okt 2009

čaute- ikulkinej Sašenke posielame pozdravy k tretím narodeninkám a prajeme vééééľa zdarvíčka a šťastíčka 😉 😉

baby, ja som dnes došla z roboty a doma som našla výbuch...............doslova 😠 😝 😝 😝 😝 ....celá obývačka bola preplnená hračkami, na koberci bolo vysypané zo všetkých prepraviek také kvantum hračiek, že som normálne otvorila hubu, že ich chalani toľko majú 😕 😕 . samozrejme deky z gauča pohúžvané ako krave z papule, veci na oblečenie kade tade..... 😠 tak som najprv zhasila muža že čo to tu vystrájali a on, že kým on na chvíľu zaspal, tak naši fešáci to tam dali do pucu 😅 😅 😅 😅
tak som nariadila za výdatného kriku (aj som zachrípla) aby si to láskavo upratali....všetci traja . trvalo im to as pol hodinu,ale konečne sa tu dá bývať. 😵 😵

inak, decká mi zaspali pri rozprávke už o pol siedmej, jupííí, konečne mám nerušený večer 😵 😵 😵 😀 😀 😀

idem pzrieť večernček, nech som "v obraze" 😀 😀 😀

zuzu13
7. okt 2009

bibinka, nerozculuj sa... 😀 😀 😀 😀
co vravis na vecernicek???ja som dnes nestihla...vegetila som vo vani...Lucka tiez zaspala pred vecernickom... 😀

adiku
7. okt 2009

zuzu ty este nespis?? 😝

zuzu13
7. okt 2009

😀 este nie...ale uz som na ceste....do spalne... 😀

adiku
7. okt 2009

ta cesta je dlhaaaaaaaaaaaaaa xixixixixi 😀

saskarisko
7. okt 2009

Ahojte,
my sme dnes boli v meste, a dostala som sa aj na Urad prace, a vyfasla som papiere na potvrdenie, a mam aj dolozit RL. teda, ako naozaj nechapem naco im je tolko kopii RL 😠

uz mame termin u tety logopedicky, uz len papier od pediatra potrebujem 😢

a my sme dnes stihli az 3 vecernicky, ale nejako sme nestihli posledny vlacik, a bol reeeevvvvvv. od 10.10. by mala ist na stv1 bambulka

adiku
7. okt 2009

a co si to bolo na tom urade vybavovat??? nejako mi to uslo

saskarisko
7. okt 2009

Adiku - rodicovsky prispevok alias almuznu, uz budeme mat narok len na tu ☹ 😢 .

bibinka
7. okt 2009

zuzu- veru som sa rozkokošila, ale hned ma to aj prešo. a večerníček ? už ani neviem čo bolo, lebo som po očku kukala aj na koňa 😀 😀 😀 😀

idem už asi spať, zajtra opäť vstávam pred šiestou a musím byť oddýchnutá, lebo je taký hnusný operačný program ,že ač 😒 , ostali nám tam traja dr, ostatok je v Prahe na žúre 😀 😀 😀 l

adiku
7. okt 2009

ahaaaaaaaaa ty si doteraz mala materske ze?? mi to nejak nedoslo

lucxy
7. okt 2009

ahojte,,,ako sa mate? no ja zijem ale robim takze asi tak,,, teraz som mala ranne takze budicek o 4,20 rano,,,,no a robim v tescu,,,,v priekope,,,,a som unavena tak sa majte krasne 🙂 😵 cmuky cmuk

lucxy
7. okt 2009

nikto nepise tak caute,,,Leni a ty ako?

adiku
8. okt 2009

lucxy robis?? a co si sa tak rozhodla?? to mas brigadu alebo ako to je?? Fu vstavat tak skoro veru zaberacka

my sa mame fajn az na to ze Danko uz druhy tyzden doma ale uz je takmer fit teda na 95% isto trochu vsak prechadla Nat a este aj zacala kaslat takze my si tieto posledne krasne jesenne dni UZIVAME doma

lenkamt
8. okt 2009

no čaute 🙂

mne buď nejde pc alebo net 😝

Lucinka, máme sa dobre, v blave bolo supiš, fotky sú na fb 😉

aj mňa zaujíma čo robíš v tescu 😉

no a chorúšikom skoré uzdravenie 😉

bocmanka
8. okt 2009

🙂 lucxy v tescu?...akože si privyrábaš alebo robíš?
lenka fotosky som videla, ste mali peknú žúrku...
a kto sa staral o detskú posádku v martine?????
🙂
DNES MáME KRáááSNE, ZASE predĺžené leto..to čo sa mi preplo..?

lenkamt
8. okt 2009

Boc - no otecko 😉

dnes to ihrisko pri moskve 😵 😵 😵 po ochladení môžme ísť na koláčik do cukrošky s detským kútikom 😵 mňam 😅

julyb
8. okt 2009

Ahojte 🙂
Lucxy tak ti takto zarezávaš a malá ako v škôlke?
Lenka kedže ta nemám na FB, fotky som nevidela tak daj aspon link som zvedavá 😀
My sme večerníčky zrušili lebo ked skončí tak je taký rev, nejdem mu vysvetliť že další už nebude 😀
Včera som bola cvičiť v Harmonii Bossu a dnes brušné tance vo Vonsovi 😉
Bibinka kedy zavítaš spalovať tuky na Podháj? 🙂

bocmanka
8. okt 2009

🙂 julyb..na bossu sa chystám aj ja...ja som v harmónii fungovala dosť dlho a príchodom rominy sa mi zúžil čas pre mňa, ale už sa to zlepšuje...
akonáhle odložím korčule začínam...
kto robí brušné tance u vonsa?
lenka...tak supeeeeeeer, starostlivý ocko

bocmanka
8. okt 2009

🙂 julyb a ty nie si na fb?

lenkamt
8. okt 2009

http://picasaweb.google.sk/vicenkovci/MaminkaZu...

budúci rok ideme zas 😀 fakt super 😉

kto príde do toho parku?????????????????? zatiaľ ja, nina a elab

bocmanka
8. okt 2009

🙂 o koľkej riešite park?

lenkamt
8. okt 2009

16.00

abetka
8. okt 2009

ja dnes nemam auto, tak park nemozem, aj ked rada by som nech sa deti vyblaznia, no ale treba aj ulohy riesit, takze my sa pridame inokedy 🙂

saskarisko
8. okt 2009

Leni, aj my prideme. prve stretko sme mali doobeda

ellab
8. okt 2009

Ahojte, my sme boli s Arturkom na krvi, tak dnes máme voľno. Musím ho pochváliť, ani nemukol 🙂 teraz sa pekne najedol a ideme do hajan....
do parku prídem trochu neskôr, lebo do 16 hod. má Adam výtvarnú 😉

lenkamt
8. okt 2009

teším sa 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre