Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

adiku
18. nov 2009

leni ake netopiere?? a v bille?? no to som zvedava

adiku
18. nov 2009

zuzu a ty len pekne lezkaj a sa kuriruj nech si rychlo fit fit

lenkamt
18. nov 2009

Adiku:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6524111

a na vianoce, my plastelínovú sadu, také drevené puzzle, upratovaciu sadu, omaľovánky čo sa maľujú len čistou vodou a nabieha farba a ešte také tú sadu playmobil , že veterinárna stanica - domček , zvieratká a ľudia 😉 , ale nato je Natali ešte malá.

na mimibazare, medzi hračkami nájdeš supiš veci aspoň pre inšpiráciu 😉

lenkamt
18. nov 2009

Zuzu - lieč sa 😉

lucxy
18. nov 2009

leni pekne triko teda netopier ci ako to mam nazvat 🙂 kolko ta to vyslo?

lenkamt
18. nov 2009

ja som si kúpila šedé, s 3/4rukávom a normálny okrúhlym výstrihom stálo 7euro 😉 mali kadečo, ešte tam pôjdem na roláky s takými tými svetríkmi krátkymi navrch to stálo 11eur. fest pekné ako z butiku, dokonca na visačke že made in italy 😕 😀

julyb
18. nov 2009

Ja mám tiež také čierne s velkým výstrihom, ale stále mi padá tak mi ho Marek zatrhol 😀

lenkamt
18. nov 2009

no to moje tiež nejako sklza z ramien, ale mužovi to neukážem, hodím bundu a idem 😀

julyb
18. nov 2009

dobre robíš 😀

lucxy
18. nov 2009

to bolo dobre 😀 😀 😀

lenkamt
18. nov 2009

mňa skôr desí tá rifľová minisukňa čo mám k tomu 😀 😀 😀

lucxy
18. nov 2009

fiha no musim si aj ja kupit,,,,,

lenkamt
18. nov 2009

zas pôjdeme na rovnako na záťah 😀 bloncky v akcii, dúfam že sa pridajú aj brunety, prípadne červenovlásky 😉

julyb
18. nov 2009

a este daj vysoké čierne čižmy a zabije ťa 😀 Ja idem na nákup zajtra, len ako mu vysvetlím že také potrebujem do roboty 😀

Elenka, ako?????????Už si doma? Balíte sa už? Držím palce nech ti to tam rýchlo ubehne....máš IP 😉

julyb
18. nov 2009

Ja by som šla na záťah zajtra, v piatok nemôžem, blbý den čo?????????? 😀

lenkamt
18. nov 2009

no veď čierne vysoké 😀 ale nie dávam také tie krátke supermoderné nech mi vidno celé nohy 😀

štvrtok je divný deň na záťah 😀 😀 😀 to príď akurát tak ku nám, dám spať deti a môžme tancovať so slúchatkami na ušiach 😀

julyb
18. nov 2009

dohodnuté 😀

lenkamt
18. nov 2009

super 😀

idem sa vyvaliť k paneláku, dnes mám dosť 😝

ešte hádžem recept na úžasné jablkové palacinky/lievance
3dcl mlieka
3dcl hl. múka
1/2pr. do pečiva
vanilkový a škoricový cukor podľa chuti
nastrúhané jablká 3-5ks /na veľkom strúhadle/
zamiešať, vypražiť, zjesť, mňamka pre deti 😉

lucxy
18. nov 2009

lenka dik za recept

bibinka
18. nov 2009

čaute kočendy 😀 😀 😀
tak leni, vidím, že nebudem sama netopierikom 😀 😀 😀 . ja som zaň "vyvalila" až 3 eurá. Je s krátkym rukávom na na prednom dieli mám motýlika 😀 😀 😀 😀 😀 .Muž to schválil, takže môžem vyraziť na akciu.
Billa- to istí, tam majú teraz celkom pekné veci- napodiv 😅

a s vami sa na dízu pridávam- jasná vec, len miesto nohavíc hodím dáku sukničku. a mám aj nové čižmy pod kolená a hádam budem vyzerať mladšie ako na svoj vek 😝 😝 😝 juchúú 😀 😀

recept na koláč, čo som robila(adiku, nechce sa mi písať ip 😎 ):

piškótový plát: 5 vajec, 250g polohr.múka, 250g práš.ckor, 1 PDP, 1 vanilk.cukor

vymiešané cesto preliať na vymastený a vysypaný hlbší plech, na to naliať horúci uvarený čokoládový puding z litra mlieka a dať piecť. Na upečený vychladnutý koláč naliať pochúťkovú smotanu s cukrom. A navrch posypať mletou škoricou. mňamiky.

idem hodiť sprchu a hajde do hajan....páčko

lenkamt
19. nov 2009

ahojte 🙂

Alžbetke všetko naj k meninám 😵

Bibinkin koláč aj ja zbožňujem, môj najobľúbenejší 🙂

nám idú stoličky 😝 trochu soplíme, tak uvidím ako sa to vyvinie do poobedia, kvôli mc 😔

ellab
19. nov 2009

Ahooojte 😉
julyb - balila som sa až ráno, písala svokrovcom, že kde a kolkej má byť Adam, sa to nezdá, ale má toho chlapec dosť 😉 len neviem, či svokra má v tom jasno 😉 a nemám ani svalovicu, som sa včera ulievala 😀 😀 😀

Baby - nevymýšľajte záťah teraz keď idem preč 🙄 🙄 vari by ste nešli bezo mňa 😀 😀 😀 😀

Beriem si zo sebou aj PC, takže nebudem úplne off, ja závisláčka 😀 😀 vytiahnem počas školenia a budem "pracovať" 😅 😅
papa

adiku
19. nov 2009

ahojte dievcata dakujem za recepty aj rady najma bibi ved ona vie, tie drevene puzzle mame aj my ale pre Danka aj plastelina je tu, ale to nasa nat este nie, no nic ved mame este mesiac hadam daco vymyslim zelam krasny dnik

julyb
19. nov 2009

Ahojte,
Lenka dakujem za recept, palacinky prichystané na spapanie 🙂

Matúš je už OK, ale večer trošku pokašlieva tak ho este nechcem vláčiť kade- tade....

Adiku mne sa malý teraz prebaví najviac s vysávačom Barbie 😀 a s gitarkou 😀

pepies
19. nov 2009

ahojte babenky, tak ja som cely utorok aj stredu stravila v Polsku, minula som vsetky uspory, ale nasla som, co sme potrebovali ............

Neviete dokedy je otvorene MC? Dnes sa konecne chystame .......... A kde to vlastne je? 😀

lenkamt
19. nov 2009

Peti - otvorené je do 18 a je to pri hygiene, ulica kde je čierna pani 😉

pepies
19. nov 2009

diky Leni. hadam to najdeme ............
nechystate sa tam dnes niekto?

lenkamt
19. nov 2009

ja a Nina 😉 okolo 16 sme tam 😉

bocmanka
19. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dnes nám dorazil od kamošky setík, krááásny , sa vytešujeme....aj ja chcem tak vedieť ručné práce a nem viem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre