Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
19. jan 2010

Saskarisko to je super !!! aj my sa chystame chodit na Squash. Aj bez kondicky.... No hadam to zvladnem. 😕

lenkamt
19. jan 2010

moja kondička - nedeľa 20x brušák,pondelok 20x brušák, dnes svalovica a pol plechu koláču v sebe 😀 😝

na divadlo nejdeme, ked dosoplíme, dáme stretko nech pokazia aj Riška 😀

ja som chcela ísť zajtra do škôlky pozrieť pani riaditeľku , ale ešte počkám kým dosoplia 😝

pepies
19. jan 2010

Lenka vykaslat sa na kondicku, mat Tvoju postavu, serkam na kondicku ...... 😀

bibinka
19. jan 2010

cvičiť idem, aspoň to mám v pláne, dúfam, že sa tam dotrepem 😅 .prídem asi tak nachlp podľa toho ako budem stíhať

dnes sme boli s Fifkom na imunologii a idú mu robiť kožné testy. chúďa, tak sa bál, že ho tam budú pichať a ked sme odtiaľ vyšli, bol až taký spokojný, bubík môj 😎

fíha pepies, ty si vzala ten pohyb útokom 😀 😀 , len tak ďalej, ale pozor, je to fakt silne návykové 😎

lenkamt
19. jan 2010

Peti - si ma dávno nevidela 😀

pepies
19. jan 2010

bibi tak ste to super zvladli 🙂 tak zajtra sa vidime - ano, vstupila som si konecne do svedomia 😉

my sme boli dnes u rehabilitacnej doktorky, kvoli chodeniu, ale vsetko je ok. Jakub si myslel, ze je v detskom kutiku, nechcel odtial odist 😉 strasne sa predvadzal, co on nezvykne a doktorka, ze ake mame zive dieta 😀
ideme mu kupit fit loptu a asi zacneme chodit aj na plavanie, uvidime ......

baby neviete, ci nebyva niekde nejake cvicenie pre take male deticky? 😉

nicolmt
19. jan 2010

nooo sara je chrumkava iba na verejnosti 😉 lenka s luckou su uz ako rodina tam uz neriesi image 😝 😀
sari no kedykolvek dame aj mensie stretko, pokazit riska bude najmenej 😀 😀
baby s cvicenim ma neone, aj tak nejdem 🤐
ale rozmyslam nad tym Impozantom v nedelu 😉 o kolkej chcete ist? ja by som brala dieta a mozno aj ocka ak teda este daky budu 😝
u nas babkove divadlo este nie, ale v sobotu pojdeme asi na podkovu http://www.turcianskeklacany.sk/aktualna-podkova 😅

nicolmt
19. jan 2010

pepies v MC je cvicenie na fitloptach, pozri na stranku je tam kedy 😉 www.mrc.sk

pepies
19. jan 2010

nicol diky moc, kuknem to ...... 😀

a chodite niekto na plavanie na Hurbanku? nie je tam moc studena voda? 😉

saskarisko
19. jan 2010

😅 Peppies - a co mas cvicit na fit lopte ? bo ja mam s Riskom cvicit zabu, a vselijake natahovacky a cvicili sme az 3x

pepies
19. jan 2010

take cviky na posilnenie chrbtoveho svalstva, aby ziskal vacsiu stabilitu pri chodeni, zacali sme chodit iba pred 2 tyzdnami - akurat ked sme sa objednali k doktorke, pustil sa sam chodit - chvalabohu lenivec jeden lenivy 😀

ellab
20. jan 2010

Dobré ránko 🙂))))
nicol, lenkamt - keby som mala vašu postavu, tiež sa na cvičenie 😝 😝 😝 , kombinácia sárka & dvojičky stojí za to 😀 😀 😀
Artur dnes išiel do škôlky, tak bude hádam OK, lebo išli lyžovať, tak dufám, že sa tam neposerinkááá 😝
Ja by som išla v nedelu do Impozantu, v komplet zostave 😀 😀 nejaká poobedná hodina vyhovuje 😉

nicolmt
20. jan 2010

ja som tiez za komplet zostavu 😝 Impozant nedela, u nas tak ca 15.30 by to bolo bezstresove 😉
inak ella, sara od vtedy co sme sli s vami v aute iba artura spomina 😀 😀 ale ma to svoju vyhodu, ked nieco nechce urobit poviem ze artur to ale robi a hned je klud 😀 😀

ellab
20. jan 2010

nicolmt - 😀 😀 😀 😀

pepies
20. jan 2010

ahojte,
tak kto ide dnes cvicit? hura hor sa do Harmonie o 17,30 ......

my sme sa dnes prihlasili na to plavanie na Hurbanke, kurz zacina 2.2.

a vdaka Nicol budeme od aprila chodit asi aj na tie fitlopty, lebo tento kurz, co uz bezi, nestihame...........

lenkamt
20. jan 2010

čavme 😀

mňa napadlo že v sobotu dostanem návštevu, takže v nedeľu asi nejdem plávať 😝

inak baby už nesoplia 😕 trochu som im ráno vysala a odvtedy nič 😕

nicolmt
20. jan 2010

leni my ideme dnes von trochu snehu si uzit a potom neviem ci dnes ci zajtra nam dojde kamoska, keby nie zavolam a mozeme dat meating donesiem ti balicek 😉

lenkamt
20. jan 2010

ok, my dnes pôjdeme tiež na chvíľu von 😉 tak si zavoláme 🙂

ellab
20. jan 2010

pepies - ja idem, zastavím sa po teba?
Julyb -ideš???
bola som na masáži, skoro som zaspala a teraz nie som na tom lepšie 😝

adiku
20. jan 2010

leni kukni si album natalka od roka som ti tam hodila tie saty aj pre ostatne predavam tie saty co tam vidite cervene su next este aj s vysackou velkost cca 36 az 38 aj tie druhe tie som mala asi raz, uz sa bohuzial do nich nevojdem

lenkamt
20. jan 2010

Adi - tie prvé sa mi páčia, ibaže ja potrebujem podprdu a bez toho jedného ramena, no neviem 😅

adiku
20. jan 2010

no ved ti ich donesiem skusit
a ved podprdy su aj s priesvitnymi ramienkami alebo bez ramienok, mam ti ich doniest??

pepies
20. jan 2010

ellab stretneme sa pred Harmoniou, idem na aute, slubila som kamoske, ze ju vyzdvihnem na Ladovni .... akurat som Ti sla volat, ze nemusis pre mna chodit ......

Lenka zhanas nejake saty? ja mam na predaj cierne, krasne velkost 38, uplne jednoduche, este s visackou, len ich nemam este nafotene ............ 😉 chcela som si ich obliect nasim na sestdesiatku, ale mi akosi vykuklo brusko ..... 😉

abetka
20. jan 2010

pepies vyfot tie saty 😉

saskarisko
20. jan 2010

Abetka - kosulu si nechaj, ja uz taku velkost nepotrebujem 😅 a ak bola Tomaskovi dobra, tak sa vam este mozno zide

btw Abetka, ides davat prihlasku na Gorkeho ?

lenkamt
20. jan 2010

Adiku dones 😉 alebo si prídem zobrať, budúci týždeň bude chlap skoro stále doma, tak sa odtrhnem od detí a prídem na čaj 😀

ja nezháňam šaty ale pekné spoločenské sa doma predsa vždy zídu, hlavne keď sú skoro zadara 😀

sykorka
21. jan 2010

ahooojte...
joooj,aj ja som zacala cvicit.. v pondelok som bola u vonsa na step aerobiku a vcera na tae be,bolo fakt super 🙂))))))))

saskarisko,na squash chcem chodit aj ja... ale este musim najst partacku 🙂 a niekoho ku detom 🙂

pepies,ano.. v matersko centre su fitlopty.. aj ja som chodila s katkou.. super,pačilo sa 🙂))
a vcera bola katka v kamarate prvy krat.. aj tam sa robia take cvicenia pre deticky..

ellab
21. jan 2010

Helloooooooo 😉
takže tu sa cvičí jedna radosť 😀 😀 😀

abetka
21. jan 2010

saska= ja idem davat prihlasku na Bernolacku, lebo mi tam chodi aj Alzbetka do skoly 😉

bocmanka
21. jan 2010

squash?...jujha, to sme chodili s mužíčkom ku viktórii hrať, keď sme mali 2ks detí, ale
teraz sa dá menej, aj času je menej..
a tie fitlopty v materskom centre zaujímajú aj mňa, dajte link kde kedy a ako????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre