Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lenkamt
28. jan 2010

to kto povedal a ako si sa to dozvedela??????????????
mne hneď povedala že nemám vodiť Verču 😝 tak tá večer plakala 😔

saskarisko
28. jan 2010

Leni, no vsak uzasna pani ucitelka 😠 inak ja uz som vcera postrehla, ze mala na vas narazky, a dnes si odchytila v centre mna. a ked som jej hned po prvej vete povedala, ze Saska tam uz chodit nebude, len vcera som ju nemala, kde nechat tak pokracovala 😠 a nech sa na mna nehneva, este som nevidela hodinu sustredene 2,5 rocne dieta. a ked si aj Risko zoskocil z tej lavicky, tak stale lepil, tak neviem, co mala take sproste reci. neskutocne ma vytocila.
moj nazor, ktory som vyjadrila aj vcera, aj jej dnes je, ze taka krabicka je pre taketo dieta dost narocne. odpovedou mi bolo, ze ked sa mu rodic venuje, tak to zvlada

saskarisko
28. jan 2010

a naozaj nechapem, preco jej tam Verca tak vadila. vsak pomahala dvojickam. tak maju zaobstarat vacsiu miestnost

lenkamt
28. jan 2010

ani naše to nebavilo, akurát patlať to lepidlo 😝 a podľa mňa ste to vy traja zvládali lepšie ako my tri s dvojičkami 😕 no a však ten Peťko sa tam celý čas hral s mobilom a nerobil nič 😨

saskarisko
28. jan 2010

ja viem, ze sa tam fakt Saska mrvila na tych rukach, aj kricala. ale co sa dalo, a co Risko zvladne tak robi. ale ked si povie nie, tak bohuzial toto ovplyvnit v takejto situacii naozaj neviem.
Mam pocit, ze jej vadilo, ze sme tam boli tolki 😠

dnes sme boli na tom Zvieratkove, a to bolo naozaj super. boli tam dve deti a Saska, a vlastne ked Risko alebo ten druhy chlapec povedali, ze nieco robit nebudu, tak ta kocka rovno povedala, nechajte ich, je to prva hodina, nabuduce to budu robit sami a s radostou. a ked sa otrkali tak aj krasne spolupracovali.

lenkamt
28. jan 2010

ale veď to tam bolo úplne v pohode, Saška nikomu nevadila podľa mňa, ja to nechapem ona asi očakáva že to tie malé deti budú robiť ako 10roční žiaci v škole alebo čo 😕

no nakoniec sme sa zapísali do mája a budeme sa vyčiarkovať 😀

saskarisko
28. jan 2010

Leni, ja som to povodne chcela zrusit. a potom som si povedala, ze nie. ak sa to Riskovi bude pacit, tak tam chodit bude, a baba mi moze vyliezt aj na hrb.

lenkamt
28. jan 2010

no však sme tri, tak je to môžme veľmi rýchlo vysvetliť 😠 Nina ma upozorňovala že je pani zásadová, ale nech sa uvedomí že robí s malými deťmi 😝

naše mačky sú už na fb 😉

lenkamt
28. jan 2010

a za tie prachy je tam ona pre nás nie my pre ňu 😝

saskarisko
28. jan 2010

Leni - no toto skonstatoval aj Janik

ellab
28. jan 2010

Baby - však to tam máte normálne teror 😕 nezmýlila si dotyčná povolanie ? 😠

ellab
28. jan 2010

Boc - boli sme vo Welse na kachliarskej výstave 😀 😀

lenkamt
28. jan 2010

že teror 😀

baby ako v sobotu??? bolo by super keby ste niektorá rezervovali nejaky vačší stolík pri parkete 😀

ideme - ja, moje dve kámošky, Bibi, Ellab, Lucxy a asi Maťka 😉 potom sa ide do shangaja 😀

ellab
28. jan 2010

že shangai 😀 😀
skúsim zajtra rezervovať 😉

lenkamt
28. jan 2010

nie skúsim, ale rezervuj 😀 sa mi nechce tlačiť pri tanečkoch na stole s cudzími čúzami 😀

saskarisko
28. jan 2010

Ella - no, tak zle to tam zase nie je 😀
a to kde je ten shangai ?

saskarisko
28. jan 2010

konverzacia medzi rodicmi: Risko je hore. Hm (jeden rodic). a sa tam svieti (to ako v izbe). Hm (druhy rodic). a obaja sa uplne "naraz" hrnieme ho zrusit.

lenkamt
28. jan 2010

Kati - 😀 😀 😀 😀 skoro ako u nás 😀

shangai - vrútocká diskotéka, sobota gayovia z celej sr, vrátane celebrít 😉

saskarisko
28. jan 2010

aha, tak som uz zase troska v obraze 😀

ellab
28. jan 2010

náš Artur tiež ešte vykrikuje z postele 😠 a ráno ho odtiaľ neviem dostať 😕

zuzu13
28. jan 2010

hello...
ste zlate ze vsetky stretka su prave pocas mojho pracovneho vikendu...takze tentokrat nepridem...ani nahodou...mam to od ruky... 😀
ale ked si najdem pracu, kde budem mat volne vikendy, tak sa pridam...

nicolmt
29. jan 2010

caute holky. v ramci velkeho upratovania 😀 predavame garaz v hromadnych garazach na ladovni ... takze ktoremu auticku je zima sup sup sa hlasit 😉
no a nejakym tajnym maminkam pripadne kamoskam buducim maminkam sa zbavujem aj kocikov - hlbokeho 3kombinacie aj športáku. fotky poslem, cenu si vymyslim este, ale lacno 😉
ocakavam ze sa toho rychlo zbavim 😎 😀 😎

ellab
29. jan 2010

Ahoojte 😉
Nicolmt - to by sme mali dosť od veci 😀 😀
vonku je krásne, len sa šoféruje 😝 😝 😝 včera ma riť na aute predbiehala, som rada, že som rada 😅 😅
pekný dník všetkým 😉

lenkamt
29. jan 2010

ahojte.

Ellab - šup šup do kriváňa rezervovať stolček prestri sa 😀

Ninuš - no ty budeš pracháčka, s tebou sa kamarátime 😀

nicolmt
29. jan 2010

leni no to si píš 😉 😝 😀 😀
kociky su na MMB kukajte kdo chcete 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7709049
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7708985

saskarisko
29. jan 2010

Ahojte,
dnesna snaha dostat sa do obchodu a z obchodu trvala min. 45 minut (bezne trva 15 minut). Richard isiel schvalne po zavejoch, a naspat sme isli so Samkom, takze som mala predstavenie Pata a Mata v priamom prenose (ani do Jasenskej chodit nemusime, ked sa oni dvaja postavia vedla seba 😀 😀 )
A aby vydrzala Saska na sankach, tak to je pomaly nemozne. dnes som zistila, ze potrebujem min. dva popruhy, lebo odtial vyskoci

a teraz potrebujem info, kde je na Podhaji resp. na Stranach kopec, kde sa chodia deti sankovat ???? dufam, ze poradite

julyb
29. jan 2010

no to by aj mna zaujímalo, deti sa sánkujú na tom kopci ked ideš od Kossonovej do tej slepej uličky a dalej do zadu, je tam nejaká firma... u nás pred domom len rovina a snehuliak bez hlavy... 😀

ellab
29. jan 2010

lenkamt - ešteže si mi pripomenula 😅

saskarisko
29. jan 2010

July - dik, takze mame prvu alternativu. len, co som tak deti sledovala, oni chodili so sankami este povyse nas 😕 , len netusim kde 😅

julyb
29. jan 2010

potom je este úplne hore, volá sa to že NA Vladárkach ( podla Vladárovej ) ale neviem kde to presne je, tam chodil este Marek ked bol malý, ale to by ste mali daleko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre