Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
4. feb 2010

ale kľudne zavolaj 😀 😀

bocmanka
4. feb 2010

🙂 ella to si nemohla povedať skôr...
už nám stojí krb na dome...hm...

abetka
5. feb 2010

Ahojte. U nas sa stale teplotuje, as bude treba zmenit ATB ☹
Ella= ale aj predavate krby, vsak?

ellab
5. feb 2010

ahojte 😉
abetka - jasné, všetko sa dá u nás kúpiť 😀 😀

abetka
5. feb 2010

ella , ved ja s tym pocitam 😀 😀

saskarisko
5. feb 2010

Ahojte,
tak pokuta nebola moja 😉

matica2
5. feb 2010

ahojkajte
Veronikám všeeetko najlepšejsie 😀

zuzu13
7. feb 2010

ahojte...
vidim, ze chorob pribuda...my sme chori cela family...a to komplet...teploty, kasel, sople...bolesti celeho tela...takze neviem kto pojde rano skor k doktorovi...
prajem vsetkym vela zdravicka...a chorobka skore vyliecenie... 🙂

lucxy
7. feb 2010

caute,,,tak uz mi ide konecne pocitac,,,,hura,,,,dneska sme sa boli lyzovat na kubinskej hole bolo super

ellab
8. feb 2010

Haloo, ja po 3 dňoch konečne pri počítači 😝 nám robia server, tak počítače mimo prevádzku...ale vidím, že tu nikoho 😕 😕
lucxy - to verím, že ste si užili, cez víkend bolo krásne, my sme nestihli nikam ísť ☹ ☹ pre mňa to bolo utrpenie...
boc - som si kúpila šaty, kde si poradila, ďakujem, aspoň sme po ZA neblúdili 🙂

lucxy
8. feb 2010

no a to co tu nikoho? kde ste? 🙂

bibinka
8. feb 2010

čafte,

ellab- hoď foto šiat 😉 a po plese aj foto z plesu 😉

abetka- ja som ťa dnes skoro pred šestkou nespoznala 😅 😅 😅, až potom mi to došlo. šli sme "zachraňovať " močovod na chiru 🤐 😝

inak, tá zima ma už servítkuje, dnes ráno mi skoro odpadli uši aj líca od mrazu 😅 😠. ale vraj už má byť lepšie, tak sa teším, že sa začne zjarnievať 😉

bibinka
8. feb 2010

........a všetkým chorúšikom prajem skoré uzdravenie 😉

ellab
9. feb 2010

ahojte 🙂
bibinka - možno hodím fotky po plese 😀 😀 v stredu cvičiť nejdem, ideme fotiť krby, tak nebudem stíhať
☹ ☹

julyb
9. feb 2010

Ahojte,
včera sme boli s MM na večeri v Holiday Inn a potom na ospevovaných Lordoch a bolo to fakt pekné.... 🙂
Matúšovi vyšla dalšia stolička, tak aspon viem z čoho bolo to kakanie.... 😝

Pate!

bocmanka
9. feb 2010

🙂 julyb, aj my sme boli v holiday inn, napapkať sa, potom na lordov, a potom sme ešte zapíjali zimu zo štadióna v bare...
juuj ako dobre padla hruškovica...

julyb
9. feb 2010

a ako sa ti páčilo?

adiku
9. feb 2010

ahojte kocky aj my sme boli na lordov supis predstavenie ale ta kosa na stadione mi dala zabrat brrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😒

bocmanka
9. feb 2010

🙂 tak sme tam boli všetky tri a zrejme každá niekde inde...
ja som sedela na šále, aby som neprechladla..
ale bolo to úžasné

lenkamt
10. feb 2010

ahojte.

Ninuš - donesiem do mc 😉 😉 😉

Elab - tak mýto padlo, najnovšia verzia piešťany asi sem: http://www.hotelmaj.sk/pobyty/vikendove-pobyty/... celá rodina na štyri dni za 190e 😕

bocmanka
10. feb 2010

🙂 lenka, hotelík poznám, je celkom fajn..
🙂 🙂

adiku
10. feb 2010

no boc my sme boli v Ecku a ja som sedela pre zmenu na ciapke a dnes ma uz boli hrdlo a aj slabsia teplota tak neviem neviem ci som sa tam nedorazila ☹ ale lordi boli supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

zuzu13
10. feb 2010

no ste zlate...jedna na sale, druha na ciapke...a co tak sadnut mm na kolienko??? 😀

adiku
10. feb 2010

ha aby nic nevidel????

lenkamt
10. feb 2010

čavme 🙂

baby no tak to chce uvariť víno, alebo čo 😀

dnes bolo v mc supeeer.

zajtra čo kto máte na pláne, ja mám totál voľné popoludnie, takže rozmýšľam nad 3 možnosťami:
tulip
mc
niekto k nám príde na návštevu 😀

saskarisko
10. feb 2010

MC - suhlasim, aj u nas tak 😉 a ja uz mam vinko 😅
Leni, u nas MC doobeda, alebo ze by sme dali aj poobede ???? 😀 😀

ad Lordi - teda, to bolo na zimaku ???? predtym to bolo v sportovej hale - akustika hrozna, ale predstavenie bolo pekne. normalne sa mi vtedy ten hlavny predstavitel pacil viac ako Flatley 😅

btw potrebujem dobry tip na hotel v Prahe, nie moc drahy, aby to nezruinovalo nasu 4-clennu rodinku

julyb
11. feb 2010

No my sme sedeli na deke, kedže MM chodí na hokej tak vie čo sa patrí 😀
Kati my sme boli tu :
http://www.arteuz.com/cz/praha/dum-u-krale-jiri...
je to skoro v centre, všade bolo blízko a čo idete na výlet, či pracovne?

ellab
11. feb 2010

Ahoojte 😉
Dnes mám tiež voľno, Adam ešte na lyžiarskom 😀 , tak tiež neviem čo s časom 😝 mne je jedno, či MC alebo Tulip 😉
saskarisko - sestra vždy hľadá ubytko v Prahe cez hotely.cz, bola spokojná, ale konkrétny hotel si nepamätám...
Lenkamt - my asi Piešťany nie, my skôr niekde do hôr, však ešte uvidíme ako bude cez Veľkú noc, či sa bude dať ešte niekde lyžovať...

julyb
11. feb 2010

Inak ja by som zase potrebovala nejaký typ na ubytko v Rakúsku, blízko hraníc kde je niečo aj pre deti, boli sme síce v lete v tom kinderhoteli ale chceme niečo lacnejšie, možno pri Neuseedlerskom jazere.

saskarisko
11. feb 2010

Ahojte,
July - dakujem. len ja mam taky vikend, ze by nas len ubytko vyslo na 10 800 CZK 😕 , co je pre nas vela 😔
asi posuniem vikend v Prahe o jeden tyzden skor, vtedy su este nesezonne ceny. a ideme len tak na vylet 😉

no u mna poobede MC ohrozene, deti v noci zle spali, a ja sa citim KO 😅 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre