Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ellab
1. apr 2010

ahojte 🙂
pepies - nikde nejdeme, lebo je obsadene 😝 😝 už som sa začala tešiť 😀 na cvičení bolo super, len som sa potom zase najedla
ak bude celý deň pekne, mohlo by byť v OREI fajn 😉

saskarisko
1. apr 2010

tak potom hodte info, ci sa ide poobede nieco diat, bo my mame volno 😀

pepies
1. apr 2010

caute žienky, tiez rozmyslam, ze ci tam nebude mokro ..................... fakt neviem.

inac v Zaturci je cirkus a kolotoce, su tam aj take atrakcie pre najmensich a videli sme aj poniky v ohrade, nechysta sa niekto do cirkusu?
Myslite, ze Jakub je este moc maly na cirkus? Ja myslim, ze by tam asi este neobsedel.
Pojdeme to dnes omrknut, Jakub skoro vyskocil z kocika, ked to dnes vsetko videl. Uz aj kolotoce fungovali. 😉
Inac cirkus je kazdy den o 17tej 😀

lenkamt
1. apr 2010

ahojte.

ja nejdem, lebo nestíham baliť na zajtra, chystať sa na večer a tak. budeme len tu okolo domu 😉

veselú Veľkú noc 😵

pepies
1. apr 2010

Lenka tak VÁM prajeme super pobyt, užite si to a krásnu Veľkú noc ...... 😀
My vyrážame až pondelok na obed na Liptov .......

ellab
1. apr 2010

no tak to asi vyzerá, že my pôjdeme len niekde na bicykloch 😉 aj keď na našom obľúbenom mieste začali stavať dialnicu 😠 😠

pepies
1. apr 2010

ella takze Orea sa rusi, ok? asi tam bude este mokro ....... Jakub este spi, tak uz pockame na Roberta a nech si ho aj on trosku uzije .............
Ja potrebujem dnes vybehnut na nakup a spravit aspon zemiakovy salat. zajtra mame navstevu.

ellab
1. apr 2010

pepies - OK 😉 pôjdeme, keď bude teplejšie... 😉

pepies
1. apr 2010

ejuš dohodnutô 😉

nicolmt
1. apr 2010

my dnes len ladovenske ihrisko 😉 uz je konecne otvorene 😅

ellab
1. apr 2010

a ako večer?

bocmanka
1. apr 2010

🙂 no čaute,
včera bolo super v harmónii, stretla som aj ellab, s kamoškou-generálom, ale ťa riadne hnala, do cvičenia aj domov, 😀 😀 som sa smiala, že ako môj marko, keď sa s niekým stretnem, už ma ťahá preč..
ale dnes sa už cítim oveľaaa lepšie,
doma mám trojicu detí, ocko prichádza z ba, obkukli sme veľkonočné trhy v meste,
a poobede dáme asi bicykel, ak starká zoberie krpatú..

matica2
2. apr 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Želám Vám veľa smiechu,
na veľkú noc pre potechu,
v pondelok veľký zhon,
a kúpačov plný dom,
veľa vody z potoka,
budete svieže do roka.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lenciatko
2. apr 2010

Tak tu mame volno, manzela doma, ale vonku je hnusne. To fakt nastve...

lucxy
4. apr 2010

dobre ranko 🙂

ikulka
4. apr 2010

ahojky čo porábate? my sme boli včera v cirkuse a dnes sme len doma...už ma to nebaví hruuza stále len doma byť......

lucxy
4. apr 2010

ako bolo v cirkuse? pacilo sa Saške?

matica2
4. apr 2010

ahooojky 🙂
tak ste boli v tom cirkuse a ako bolo?

lenciatko
4. apr 2010

Tak som si povedala, ze pojdeme vonku, ale tam sa zatiahlo. Fuj, aj zima je akasi vacsia zase...
aky je ten cirkus, stoji zato???? MY sme boli akurta na vlaciku na kolotoci tu pri nemocnici, tak tam sa Vike pacilo.CHcela aj na detsku retazovku, ale to som sa bala, podla mna pri jej vecnom kruteni a vrteni by mohla este spadnut. 😅

zuzu13
5. apr 2010

prajem krasne sviatky jari, vela vody nech ste zdrave a krasne cely rok... 😀

matica2
5. apr 2010

ahojte 🙂
my sme už vyprevadili prvých kupačov 😅 normálne som si zaspomínala na léta mládí 😀

zuzu13
5. apr 2010

matica...aj u nas sa spomina.... 😀
okupali nas v chodbe...v kuchyni...a ked odisli, Lucka zahlasila...ked pridu dalsi...idem do vane... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

matica2
5. apr 2010

taak to dooobre vymyslela 🙂 šikulka

zuzu13
5. apr 2010

no to je...ale aj tak sme to nestihli...kuchyna bola pod vodou....xixixi...a my mokre ako mysi... 😀

matica2
5. apr 2010

to máte riadnu divočinu....xixi my decentne už asi piaty parfúmik 😝

matica2
5. apr 2010

no a máme po sviatkoch teraz čo ..... zas ideme čakat na................... 😀 vianoce? xixixi

lucxy
5. apr 2010

teraz ideme cakat na leto 😀 😀 😀

matica2
5. apr 2010

no ak niake leto bude ked je teraz počasie popletené 😉

bibinka
5. apr 2010

čaute,

my nápodobne ako u matici, ja dnes "len" dva parfémiky 😀 😀 😀 😀 , vodu som striktne zakázala a chlopi ma poslúchli..................šak ľúbia mamičku 😀 😀 😀 😀 . v sobotu som mala už predveľkonočnú polievačku, tam si na mne trošku zgustli mužíček, švagor aj svokor, muž mi vylial vodu do tváre zo štamperlíka, popolievali mi hlavu zase inými voňavkami a bola som spokojná 😵
no čo už, teraz vyžieram šunkové a iné rolky, čo mi poslala mama a uvažujem, že kedy už bude streda,aby som to šla zhodiť do harmónie................baby, už idem na 100% a ani choroby mojich detí mi v tom nezabránia 😀 😀 😀 😀

v sobotu sme šli s Alexíkom na pohotovosť, z laryngitídy mu sople "vyrobili" zápal stredného ucha+ nosohltana a tak sme na ATB, našťastie mu ihned zabrali, lebo ich nebral už hádam rok.....teplota už definitívne dala vale, aj sople ustúpili, no ale tých 10 či koľko dní budem tie atb dávať. ale je to fujtajbl, bŕŕ´, ni Alexovi nechutia 😝

muž bol s Filipkom v sobotu na turistike na šútovskom vodopáde, normálne, že to chlapča bežalo celou cestou hore do kopca, muž za ním nestíhal a keď došli hore, chalan začal uvažovať ako vylezie hore na vodopád 😅 😅 😅 😀 a keď došli domov, my že bude spať ako zarezaný, on normálne dobité baterky a fungoval (myslím tým skákal a hopsal po gauči+po celom byte) do 21h 😠 😠 😠.................nechápem kde tie decká berú energy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre