Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matja
13. apr 2010

saskarisko 😀 ukazovať lekárke, koľko má dieťa zubov 😀
moja zubárka by malého tiež zobrala, ale ešte také malé deti neošetrovala a mne by sa viac páčilo, keby to bola detská zubárka a mala tak vybavenú aj ambulanciu - s obrázkami, hračkami a tak... Ale asi chcem veľa. Lenka, to mi nenapadlo napísať do ZP, skúsim, dík.

lenkamt
13. apr 2010

Sari - kedže prší tak ideme, zoberiem ti knihu, Nina slniečko a knihu???

ellab
13. apr 2010

aj ja chcem slniečko 😠 😠
boli sme v harley na obede, mňam, mňam 😉
matja - náš zubár má aj nejaké hračky v čakárni, ale hlavne má super prístup k deťom 😉

ellab
13. apr 2010

Ozaj, kedy sa ide wellnesovať do impozantu?????

saskarisko
13. apr 2010

Matja - tak tato teda obrazky v ordinacii nema, len v cakarni ma policku s hrackami, s knizkami a stolikom
Ella - a ty mas koho ?

Leni - tak ja dobehnem

inak vonkajsia Orea este zatial nefunguje

ellab
13. apr 2010

saskarisko - chodíme k dr okuliarovi 😉 ste boli v orei? vsak v takomto pocasi, by tam asi aj tak nikto nesiel
😒

saskarisko
13. apr 2010

Ella - nie, neboli. povodne sme tam mali ist minuly tyzden, ked bolo pekne. takze podla toho viem, ze vonok nefunguje 😉

matica2
14. apr 2010

ahojte máme ale krásne počasíčko 😒
zuzu skoré uzdravenie 😉
saskarisko gratulírujem ku školke ale mali by dieta zobrat aj priebehu roka to čo majú za systém 😲 viem že v priebehu roka nedostávajú za to dieta peniaze iba v septembry a možno aj v oktobry ale aj to sa dá vyriešit a nie sa seknút a deti neberieme

lenciatko
14. apr 2010

Ahojte,
tak my sme dnes boli v Besenovej. Jaaaaj, ale si to Vikina zase uzila.

Idem vas docitat.....

lenciatko
14. apr 2010

K zubarom - kedze sme sa len nedavo spatne nastahovali do Mt, poradite mi nejakeho zubara pre mna???

ellab
15. apr 2010

Dobré ránko 😉
prší a prší 😒
lenciatko - to ti verím, že ste si užili 🙂 čo sa týka zubára, ja som veľmi spokojná u už spomínaného dr Okuliara, len je asi drahší, neviem porovnať, keďže inam nechodím 😉

bocmanka
15. apr 2010

🙂 okuliarovci sú v mt známy
ja chodím do vrútok k jelenčiak-olejárová, sú manželia a ambulujú vo svojom dome, majú tam 2ambulancie
akurát majú už toľko klientov, že nových neberú

😠 počasie čistý otras, ani sa mi nechce veriť, že víkend má byť teplý a ukážkový...

nicolmt
15. apr 2010

v sobotu je klasicka burza MC v knižnici 😉 idete niekto predavať??

matka26
15. apr 2010

ahojte babky 🙂
zdravííííííííííííím po roku 😀 😀 😀

pepies
15. apr 2010

čaute kočky, ja furt nestíham, počasie čistý horor, drže palce, nech je víkend pekný, zajtra padáme do Liptovského Jána na stretko Augustoviek 2008 ....

http://www.melrose.sk/

Takže pekný víkendík všetkým želáme 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bocmanka
15. apr 2010

http://www.rbv.sk/

aj my máme stretko v máji kočky z decembra...

ellab
15. apr 2010

tu sa cestuje vo veľkom 🙂
pepies - užite si to 😉
sestre zajtra zrušili let 😕 😕

bocmanka
15. apr 2010

nad uk je veľký mrak , ide z islandu a severné krajiny maju uzavrety vzdusny priestor, mrak ma 2/3 rozlohy UK a je do vysky 6km, parada, mamka priroda si zasantila
navyše este nevedia vsetka letecka doprava je zrušena od 12tej az dozajtra ránaa potom sa uvidi

aj mne mala letieť kamoška dnes 😝

bocmanka
15. apr 2010

vraj majú na rozbitie oblaku 2-5 dní, lebo sopečná činnosť na islande stále trvá, a stáva sa to raz za 200 rokov...

bocmanka
15. apr 2010

Slovensko je od popola uchránené vďaka prúdeniu vetra. Ten aktuálne prichádza skôr z východu. Sopečný popol prechádza nad Škótskom, severom Anglicka a Škandináviou

bocmanka
15. apr 2010

V roku 1989 Boeing 747 holandských aerolínii KLM vletel do oblaku popola z aljašskej sopky a vypovedali mu všetky motory. Po prudkej strate výšky zo 7500 na 3600 metrov sa podarilo pilotom motory opäť naštartovať a bezpečne pristáť. Podobnú drámu zažili v roku 1982 cestujúci lietadla British Airways počas preletu nad Indonéziou: sopečný popol nakrátko vyradil z činnosti motory a pokryl povrch hlavného okna v kokpite, čím znemožnil pilotom výhľad z kabíny.

som ani netušila, že je to také vážne,
sú odstavené lety až do zajtra rána..

ellab
16. apr 2010

Dobré ránko 😉
boc - všetko je zrušené aj naďalej 😒 segra ide busom, sa asi zblázni 😝
nemalo sa už konenčne vyčasiť 😠

lucxy
17. apr 2010

dobre ranko no konecne sa nam vycasilo,,,,idem upratat ale neviem odkial mam zacat,,,, 😀

lenciatko
17. apr 2010

Ok, dakujem za radu, tak skusim toho Okuliara asi...

No my sme dnes vyuzili slniecka a boli sme predavat na burze. Hura, zase sme par veci predali. 😉

abetka
17. apr 2010

ahojte 🙂
Baby kuk na temu stretnutia, nech sa po dlhej zime stretneme a nove kobylky nech sa tiez pridaju 😉

bibinka
17. apr 2010

abetka- idem kukac 😀 😀 😀

julyb
18. apr 2010

Ahojte,
ja som po týždni doma z BB, konečne som si bola dať vybrať znamienka....
Ja chodím k mladej DR Okuliarovej, je to manželova bývalá spolužiačka, je ich tam viac celá rodina, aj Matúška tam pojdem dat kuknúť...
Nám idú obidve dolné stoličky, mna už z tých zubov porazí, zase máme sople....

adiku
18. apr 2010

tak dievcata napiste svoje navrhy https://www.modrykonik.sk/forum/martin/stretnutie-mamiciek-v-martine-pridate-sa/

dnes sme boli v lese pri skanzeme hmmm to bolo nieco sme sa vytesili s detmi tak ze az...

lenciatko
18. apr 2010

Julca - Zuzka je tiez zubarka???? Vidis, tak to sa potatila. 😀 No pojdem tam aj ja veru pozriet k tym Okuliarovcom. Aj Vikinu by som tam zapisala, aj Davida. Tak.
Inak sople - Vikina je v pohode, len ja obcas mam potrebu smrknut, tak zajtra na anglinu radsej poslem s Vikinou mojho ocina, aby nahodou daco deti odo mna nechytili. 😀

pepies
19. apr 2010

caute holky,

co mate nove? my sme sa vratila zo stretka augustoviek z Liptovskeho Jana, bolo super, deticky boli perfektne, aj sme cosi popili, no proste - bolo fajn......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre