Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
13. máj 2009

pepies neboj sa ono to pojde dolu ved maly ma len 8mesiacov,,,a nevyzeras ako robustnica 🙂

erika.30
13. máj 2009

ahojte dlho som tu nebola mala stale chora tak dokola behame po dr ☹

lucxy
13. máj 2009

vcera som si kupila melon ten zlty v lidli a je fajnovy 🙂 mnam mnam

ukana
13. máj 2009

lucxy, ja ten zlty neznasaaaaaam 😝 😝 asi jedine jedlo, co nezjem, zlty melon 😝 😝 moj muz neznasal granadir, ale na vojne sa ho naucil jest 😀 😀 😀 😀

lucxy
13. máj 2009

ahoj erika a co mala tak to je dost na prd ze je stale chora,,,kolko tam uz chodi?myslim do skolky
ukana je sladucky 🙂 ale najviac milujem dynu

erika.30
13. máj 2009

no chodi nechodi od septembra

zuzu13
13. máj 2009

hello
erika, zijes???dlho sme sa nevideli... 😀
idem hodin nove foto...mali sme balonovu party... 😀

erika.30
13. máj 2009

no super tak a teraz musim ist do mesta kupit balon

zuzu13
13. máj 2009

😀 😀 😀

staci do lidla...je ich tam 50 ks za 1 eur. a nejake centy ... 😀 😀 😀

pasoa
13. máj 2009

ahojte dievčence.

Nemáte niektorá požičať (a v prípade spokojnosti predať) elektronickú odsávačku Avent s reguláciou rytmu odsávania MM?
Vopred ďakujem za odpovede na IP.

zuzu13
13. máj 2009

pasoa...rada by som ale nepomozem ti... 😅 nemam...

nicolmt
13. máj 2009

zuzu 😲 akurat som dnes tie baloniky kupila 😅 dokonca aj tie tvarovacie (na tie sa tesim JA)..musia ale vsetky pockat na sarinu oslavu 😎
saskarisko...a ty poslusne kazdodenne hlas stav 😉 inak som sa odhlasila z hudobky, budeme chodit len do konca maja, saru to tam uz nebavi 😕 a 28.5 je este vystupenie deticiek z hudobky 😅 😅 tak budeme mat peknu rozlucku 😅

ikulka
13. máj 2009

ahojte dievčatá tei čo ste spomínali to plávanie detičiek, že už nieje tak dá sa teraz ísť niekde plávať zistili ste niečo?

nicolmt
13. máj 2009

ikulka no zatial moc nezistili 😒 ale keby som nebola skleroticka tak som sa mohla dnes spytat v MC lebo tak nejake mamicky spominali ze idu chodit plavat s detmi na hurbanku na kurz, ale nie cez moko 😒
no a ja mam zatial len tu ideu..v nedelu je hurbanka verejne aj od 14 tak hadam skusim tam..vsak bazenik detsky tam je 🙂

lenkamt
13. máj 2009

Nicol - zajtra zoberiem von tie veci na tortu a callnem ti kde ste, oki?

a idem ti dať do ip recept na piškotu a krém, dám také detské aby mohla papať aj Sárka 😉

lenkamt
13. máj 2009

máš to tam, môžeš zháňať ingrediencie 😀

nicolmt
14. máj 2009

leni dikyyyyy 😅 😅
dnes budeme von od ca 14tej az do umorenia 😝 😀

saskarisko
14. máj 2009

Ahojte,
Nicol - tak sa hlasim. stale v celku 😅 ☹ , uz chcem byt rozdvojena. a tetuska nerobila problemy ?. my sme nestihli ani fotenie, ani vystupenie ☹, no co uz
Lenka - aj ja si prosim recept do IP
Pasoa - ja mam len rucnu medelu, takze nepomozem

pepies
14. máj 2009

ahojte,

ja mam Medela Mini Electric, ale este vecer odsavam na kasicku, tak ju budem predavat neskor ..........

lucxy
14. máj 2009

ahojte,,,no kavu mam pred sebou a saskarisko to ti verim ze uz chces byt rozdvojena,,,,a ja mam tiez rucnu medelu,,, 🙂

lenkamt
14. máj 2009

ahojte 🙂

aj ja už pijem kávu, dnes krpce spali až do 7 🙂

Kati - máš to v ip, tebe už zostávajú iba schody, hore/dole, držím palčoky aby to bolo rýchlo, už chcem vidieť princezničku a hlavne očakávam sms, aby som mohla informovať na koni 😀

ja nemám odsávačku 😅

lenkamt
14. máj 2009

Boc - malá je krásna aj s rozbitým noštekom 😉 a aká zubatá, však má viac zubov ako naše 😀
aj keď my dokopy máme 32 😀

matica2
14. máj 2009

ahojte 🙂 včera po výlete do polska som už nebola schopná ani tuknút do klávesnice 😝 ked sme išli tam sme vystáli peknú kolonu a nakoniec robili most presne pred trhoviskom to na scvoknutie 😒 a niektorí šikovníci si to chceli skrátit cez tu prvú dedinu ale to im trošku nevišlo lebo sa potom aj tak nadpájali do tej istej kolóny z ktorej odišli. ale nakúpili sme vetšinu čo sme chceli a ešte aj tak pojdeme do domu nábytku lebo sme už nestíhali tak sa stavím na trhu zobrat čo sme si ešte doma rozmysleli 😉

pepies
14. máj 2009

babeny, nechcte si dat spravit umelecke fotky VASICH ratolesti?
kamoska je umelecka fotografka a pracuje s detickami - nadherne foti, pride k VAM domov .......... ma bezkonkurencne ceny ......
kukuk, ako nafotila vcera moje neterky, a to mi segra poslala zatial len 2 fotky :

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

matica2
14. máj 2009

pepies tie fotky su fakt pekné 🙂

saskarisko
14. máj 2009

Leni, dakujem za IP. a dam potom vediet

Peppies a za kolko foti ?

pepies
14. máj 2009
lenkamt
14. máj 2009

aj ja chcem vedieť za koľko fotí 🙂 krááááááááááásne 🙂

matamb
14. máj 2009

pepies,mas nadherneho synceka.

saskarisko
14. máj 2009

jj, mne sa tie fotecky tiez pacia. ze by som si urobila pre seba darcek na Riskove 2. narodky ? 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre