Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

bibinka
17. aug 2009

zuzu- čóóóó´????? fujtajbl aj s chorobami 😠 😠 😠 😠 idem ešte nakúpiť nejaké mňamky a zobudím prdlochy....pááá, ,mm už došiel z robotky 😉

bocmanka
17. aug 2009

☹ zuzu to čo s tou teplotou???...
kamoška má odvčera syna v nemocnici, mal furt teploty a má podozrenie na mononukleózu.....
a druhá mala zajtra odlietať so synmi do usa a ten mladší dostal tiež teploty, skončil na jis-ke, a to má iba 2 roky..
spýtaj sa dr. čo s tými teplotami.....

bocmanka
17. aug 2009

😵 nicol..si sa mi zdala dnes na ihrisku dáka smutná..??? alebo naštvaná??????

zuzu13
17. aug 2009

boc. ona bola doobeda ok..ved sme boli na prehliadke...a vsetko bolo ok...aj teraz sa poriadne najedla...len sa mi zdala nejaka teplejsia...no a nic ju neboli...Vito ked bol maly tak mal jednodnove virozy s teplotami...tak si myslim, ze to bude nieco take

zuzu13
17. aug 2009

halooo...ako ste sa dohrali na stretku??? 😀
Lucka nema teplotu, pekne sa navecerala a ide haji...dufam, ze noc bude mat bezproblemovu... 🙂

ukana
17. aug 2009

zuzu, dufam, ze to Lucke tak rychlo prejde, ako to rychlo prislo 🙂 🙂

zuzu13
17. aug 2009

ukana, to verim aj ja...ze to bola jednodnova viroza... 🙂

lenkamt
17. aug 2009

ahojte 🙂

Zuzi dúfam, že už je Lucka ok 😉

stretko tradične super, aj mne sa Nina dnes zdala nejaká smutná či čo 😕 dúfam , že pôjdeme aj zajtra do tých sučian 🙂

julyb
17. aug 2009

Ahojte, tak som premeškala stretko, lebo som nemala zapnuté PC, do kelu ☹ ☹
No teda krásne tričká dostali kočky od tetušky Ninušky, kočice, len ten nápis by viac sedel nejakému chalošovi 🙂
Kde sa chystáme zajtra? My určite ráno na neurologiu a ak to prežijeme tak už pôjdem hocikde.....najlepšie niekde na Podháj na pivo aby som nemusela šoférovať.....
Zuzu, možno bola len prehriata, ja som dnes tiež merala Maťkovi 3 x teplotu sa mi nezdal ale bol len horúci....

nicolmt
17. aug 2009

baby nevyspata..nevyspata som 😝 a ani to slnko uz poobede nesvietilo ze by to kryli okuliare 😎
no a "trosku" mi chyba dovolenka co sme presvihli kvoli kiahnam 😒
leni no uzasne su 😅 ani im to nie je az tak brutal velke ako som sa bala 😉
zajtra planujeme Oreu 😉 teda ak nebude prsat bo predpoved pocasia som presvihla 😎

lenkamt
17. aug 2009

tak sa už dospi, aby si nepôsobila smutne 😉

ak nie orea kvôli dažďu, tak tulip 😉 😀

zuzu13
17. aug 2009

ahojte
nicol, erfis darcek... 😉
Lucka uz nemala teplotu, tak uvidime co v noci a zajtra...

lenkamt
17. aug 2009

super že Lucka už nehorúčkuje.

zajtra má byť takto:
pravdepodobnosť zrážok: 10%, relatívna vlhkosť: 63%, intenzita UV žiarenia: vysoká (6/12), západoseverozápadný vietor 18 km/h

Ráno a cez deň: Hlavne slnečno. Najvyššia teplota 25°C. Západoseverozápadný vietor 15 až 25 km/h.
Večer a v noci: Prevažne jasné nebo. Najnižšia teplota 14°C. Severný vietor 8 až 15 km/h.

takže môžem ísť spať, papa

bibinka
17. aug 2009

ja som pozerala na počasie na stv a na strednom slovensku má byť viac zrážok a búrok 😝 a má sa ochladiť. no tak si vyberme, že? idem pozrieť na zozname.sk, tam bývajú najpresnejšie správy.

tričenká úžasné 😉 😉

bibinka
17. aug 2009

takže: malá oblačnosť 29 st.

každý predpovedač počasia si hovorí to čo mu vyhovuje 😠 😠 😠 asi sa tým prestanem riadiť 😝

expertka8
17. aug 2009

...cauteeeeeeeeeeee zenyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵
...len som vas xcela pozdraviiiiiit....a este raz podakovat za plaxty..... 😵
...dnes sme robili 1. batiku...a sme nadsene 😵

...bibinka...tie Tvoje plaxty su nadherne...lanove...to je hriex farbit 😅

lucxy
18. aug 2009

dobre ranko,,,,ja som uz vcera potom nebola na pc,,,,no a boli sme prec a viete co som si spravila ja sikovna? mala som otvorene predne dvere na aute a vtom som isla malu davat do auta,,,,a ani neviem ako tie jedny dvere sa mi tam zavreli same a malicek mi tam ostal...takze si viete predstavit tu bolest
tricka krasne 🙂

lucxy
18. aug 2009

ja planujem ist smalou na kupko do vrutok,,,,

zuzu13
18. aug 2009

dobre ranko...no vyzera, ze ide prsat...Lucka je OK...prave doranajkovala a uz vykrikuje, ze chce ist von 😀 😀 😀

lucxy
18. aug 2009

a nebola vcera rozhorucena ked spala? myslim Lucku
podla mna bude pekne

lenkamt
18. aug 2009

čafte, no tak predpoveď vyšla asi Bibinke, na jasno to nevyzerá 😝

Luci - ☹ to ti nezávidím, no ale na kupko to tiež nevyzerá 🤐

takže sa uvidí poobede 😀

zuzu13
18. aug 2009

lucxy....nie...bolo celkom chladno v byte...a spala hola...takze rozhorucena urcite nie...a von sme boli rano od 7-mej takze este teplo nebolo

ukana
18. aug 2009

ahojte................dnes to na kupko nevyzera...........pojdeme sa asi prejst do Gadera..................... 😵

lenkamt
18. aug 2009

už svítí 😀

takže sa prebúdzam a idem niečo robiť 😀

zuzu13
18. aug 2009

a my ideme von...aspon na chviku...a potom az zacnem nieco robit 😀 😀 😀

saskarisko
18. aug 2009

Ahojte,
deti si o 4.00 urobili zurku 😖 spustil to Risko a zobudil aj Sasku. a teraz Saska tahala do 8.10, a Risko do 8.45

Inak ja som vcera poobede tiez Riskovi merala teplotu, lebo sa mi zdal horuci. ale nemal (nastastie)

Zuzu - tak Lucke skore uzdravenie (my sme tiez nieco obdobne zazili. doobeda u doktorky nic, a poobede po spanku teplota)

a dnes je stretko ? 😕

bibinka
18. aug 2009

čaute-

expertka..............moja starká si dala záležať 😀 😀 😀 😀 .ale kľudne ich použi, ja vyhrabem ešte nejké a tie si necháš na pamiatku 😀 😀 😀 😀

ja som už rozprestrela slnečník na balkóne,aj bazén ,ale vidím to tak, že deti ma ukecali na rozprávku, tak im idem pustiť nejakého Nema..........k pc sa asi dlho nedostanem 😅 , ale platí to poobedie okolo 16-16.30 ...idem len napíšte že či platí tá orea

ukana- šak aj ty pod s nami, budeš mať auto, no néééé? 😀

zuzu- no vidíš, Lucinka mala asi jednodňovku 😀

baby, nevuiete či Režňáková nemá zajtra dovolenku?

ellab
18. aug 2009

Ahojte 🙂
hláásim sa z robotky 😉 my dnes na stretko nedojdeme, lebo Adam hrá pri Tulipe tenis, ale teoreticky by som ho tam mohla nechať a dojsť, má až dve hodiny, tak by som to možno stihla obehnúť 😉 ešte uvidím...

pepies
18. aug 2009

caute baby, no davno som nebola, nestiham....................................
maly si vyzaduje taku pozornost, ze ma nenecha ani ist na WC.
to aj VY ste tak mali?

a co to stretko? uz som rozpravala s July, ze pojdeme niekam ................

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre