Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
22. aug 2009

ahojte
dakujem...za saty...
lenka, co to????to preto, ze si nepila...a bol piatocek... 😀
bibinka, tak som sa tesila na foto a video z vasho plavania 😅
kukurica???babiky????hahaha...prave varim...ziadne babiky nebudu 😀 😀 😀 😀

expertka8
22. aug 2009

...zuzu...uz ste doma??? 😀
...mas aj nejake foto??? 😀

ikulka
22. aug 2009

ahojky zdravím vás len na chvilu ani neviem čo máte nové, nestíham čítať, práve sa kurírujem mám teplotu a tei rezy sa mi zapaluju a dosť ma to bolí.....lezie mi na nervy že nič nemožem robiť len čo pohnem rukou už ma to riadne pichá asi zošaliem do 3,9....
zuzi si šikovná šaty su krásne to si ty? ak máš na ne strih dáš mi? aj ja by som saške rada také spravila

zuzu13
22. aug 2009

expertka...foto???mam...dve...a potom len video... 😀 😀 😀
ikulka, strih je doma robeny...len tak...od oka... 😀 😀 😀 ...poziciam... 😀

larisa
22. aug 2009

Ahojte,

zuzu šaty su velmi pekne si šikovna 🙂 🙂
lenka pekne fotky 🙂

bibinka
22. aug 2009

zuzu- ty blázniš? fotky z môjho plávania by som tu nikdy nevytrčila 😀 😀

ikulka- pozor pozor,aby sa ti nerozpadli stehy, bo by si mala potom škaredé jjazvy. a koľko si si ich dalal vybrať? 😕

ikulka
22. aug 2009

bibi len 2 mi vybral viac nechcel, že to len 2 robí naraz
no ved hej lenže ked sa zapaluju mali by sa vetrať lenže ked nemám podprsenku tak mi až ruka meravie tak ju musím mať mám to akurát cez ramienko okolo chrbta takže mi to drží pokope lenže sa to potom nevetrá,t akže neviem čo mám skor či tak alebo tak

larisa
22. aug 2009

bibinka krásne fotky, tam je pekne 🙂 🙂

bibinka
22. aug 2009

ikulka- ťažko to je ja viem, ja som mala tiež také podprsenkové znamienko ☹

dala som foto zo šútova, kuk do albumu. 🙂 konečne nebolo veľa rozmazaných a odseknutých objektov fotenia 😀 😀 😀 😀

zuzu13
22. aug 2009

bibinka...super foto...
ikulka, nestras ma...ja mam priamo pod prsiami znamienka na vybratie...a potom brucho-oblast pasa, a chrbat...do kelu, ved ja budem chodit na znamienka ako na klavir....brrrr...

bibinka
22. aug 2009

zuzu- daj si vybrať, v heliose je fajn, neplatila som, vždy jedno za mesiac. chodila som tam ako na klavír aj ja, potom som otehotnela 😅 ,ale zase mi treba ísť. ale neviem ako to teraz bude s platením a ktorá poisťovňa čo prepláca, keďže sa idú vždy po dve poisťovne spojiť 😝 😝

zuzu13
22. aug 2009

jaj,no ja musim najprv ku koznej...toto je len moja dg...takze ak ma uvidi dr. tak to mozno bude na dlhsie...ja som same znamienko... 😒

matica2
22. aug 2009

saskarisko tú tému som minule pozrela trošku zo začiatku a sú tam pekné veci pozrem ju dokonca 😉
bibi pekné fotečky 🙂 🙂
no ja mám tiež pár exemplárov na vybratie aleeee....neviem sa odhodlat

bibinka
22. aug 2009

daj si vybrať tie najakútnejšie....nejaké si nechááááj 😀 😀 😀

matica2
22. aug 2009

mne by asi bolo lepšie dat si vymenit kožu na takú bez znamienok 😀

bibinka
22. aug 2009

ja by som tiež takú brala. 😉

pepies
22. aug 2009

ahojte,
vidim, ze pre mna aktualna tema - znamienka .........
tiez som bola v Heliose pred mesiacom, pytala som sa doktora, ze ktora poistovna preplaca, tak Dovera preplaca 2 znamienka mesacne. Potesila som sa, tak sa chcem dat prepoistit - aspon si nebudem musiet zobrat uver, vyberanie 1 znamienka stoji 35 EUR.....
A ziaden vymenny listok od koznej nepotrebujete ..........

Zuzu aj ja sa chystam ku koznej este, nech mi odporuci, ze ktore ...... mam ich asi milion a stale sa mi tvoria ........ no co uz ...... 😒

Matica2 aj ja som to odkladala, az som si ich asi 10x zatrhla a najnovsie sa mi maly s nimi hral 😉 😉 😉 , tak som si dala vybrat 2 take vacsie.......... znamienka myslim .... 😀

bibinka
22. aug 2009

íha , tak dôvera nesklamala. Ked som si bola vyberať ja, tak preplácala len 1 mesačne. takže takto by som to mala na jednu návštevu 😉

zuzu13
23. aug 2009

dobreeee raaaanko.... 😀
obedik sa vari, Lucka isla s mm do obchodu kupit cerstve rozteky...za chvilku dame kaficko...a krasna nedela moze zacat... 😀 😀 😀

lucxy
23. aug 2009

dobre ranko,,,,zuzu aka plna optimuzmu,,,,ja prave pijem kavu,,,mala budicek 5,30 a ani za svet spat,,,,teraz rata centy na pokladni hihi a predava mi tasky 😀

zuzu13
23. aug 2009

fiha...to je obchodnicka...
ja som vstala 6,30 a Lucka asi 15 min. po mne...ale spala od 18-tej...takze pospala pekne...a ja som odkvecla o 20,30...takze som vyspata aj ja... 😀

lucxy
23. aug 2009

zuzu a co dobre varis?

zuzu13
23. aug 2009

lucxy, hov.pol. s rajbanickou a horcicove brav.platky s tarhonou...

lucxy
23. aug 2009

ozaj a co si bola malej kupovat do skolky?

zuzu13
23. aug 2009

oblecenie, kefku, pastu...no klasika vybava...ale aj tak nejde od sept. ☹ musim sa ist do skolky dohodnut...

ellab
23. aug 2009

Dobré ránko 🙂
zuzu si šikovnoca, ja sa ešte len preberám a ty už varíš 🙂 🙂 moji chalani ešte spia. A dnes to vyzerá na všelijaké počasie, tak ešte neviem, čo budeme robiť.

ellab
23. aug 2009

Bibinka - pekné fotky 😉
A ja som nejaké pridala, zo zoo a z jazierok...

http://picasaweb.google.com/elena.bobocka/ZooZlin#

saskarisko
23. aug 2009

Dobre ranko,
my mame navarene od vcera, a dnes ideme do Bojnic 😉 tak dufam, ze nas pocasie nesklame

Ella - fotky super 😉

matica2
23. aug 2009

helloo ...... 😀
ellab pekné foto ako dlho trvá cesta do tej zoo musím ukecat mm aby sme tam šli
aj ja potrebujem íst na nákup pre baby do školky tak zbehnem tento týžden 🙂

a dnes tu máme oslávenca Filipkovi všetučko najlepšejšie veeeela zdravíčka 🙂 , štastíčka 🙂 , dobrých kamarátov v školke a stále usmiatu maminu Cmuky cmuky 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre