Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
8. júl 2009

lenka...ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj...super foto...ale nepozrela som ich vsetky, lebo idem na pivo s adiku...pridas sa???telefon na mna mas...kdyby neco 😉
my uz spime...takze mam doma las vegas...t.j. idem na orosene...pekny vecer... 😉

ikulka
8. júl 2009

ahojky tak už mám zbalené, až na najeké drobnosti a potraviny všetko boože nechápem ako som sa kedysi mohla zbaliť do lietadla ked teraz mám toho taaaak vela...naš passat sa asi otrasie v základoch 😀 ho otestujememe akuzaťaž vydrží 😀 no ale v it hlásia blbé počasie len tak 25stupnov a dážd tak som zvedavá či si z tej dovolenky vobec niečo užijem..... ☹

lucxy
8. júl 2009

ikulka a kedy idete?

ikulka
8. júl 2009

do talianska

julyb
8. júl 2009

Ahojte kočky,
ja som bola v BB tak nebol veľmi čas na MK, ale už som trochu počítala ako sa máte....
Ikulka peknú dovolenku...
Lenka vitááááj, mali ste sa teda super 😉 a máte zase na čo celý rok spomínať, my sa chystáme začiatkom augusta, už sa tešíííím 😀
A my máme novinku

MATÚŠKO CHODÍ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

včera prešiel sám krížom obyvačku a dnes večer už chodil z izby do izby a ani velmi nepadal, celkom pevne šiel chlapček môj 🙂

pepies
8. júl 2009

julyb to je super, tesim sa s Tebou 🙂

lenkamt
8. júl 2009

Julyb - gratulka, pridte sa predviest na ladoven

Zuzu s Adiku som stretla, ale nevladala som sa pridat 😀

Boc - cez medinu 😉

stretko bez deti beriem, buduci tyzden v piatok 😀

a Nicol zije, nestiha a robi zo seba fesandu, normalne novy look, a kedze ide mat meniny tak MUSI byt stretko 😉

lucxy
8. júl 2009

hej ikulka ved viem, ze idete do talianska,,,,
julyb vitaj,,,, 🙂 a samozrejme gratulujeme matuskovi 🙂
nicol aky mas novy look dufam, ze ta spoznam 🙂

lenkamt
8. júl 2009

Ikulka, tak prijemnu dovolenku, neboj bude pekne 🙂

Lucxy - fest kocica, nahodila serioznu vizas, zevraj do roboty, no to sa my v rifliach teraz mozme strcit 😀

lucxy
8. júl 2009

lenka tak musime aj my sa dako dat dokopy 😀 ak sa to este da 😀

lenkamt
8. júl 2009

ty nahodis podkolienky a aktovku do skoly a ja asi šatku na hlavu a kybel na krk co budem doma knedlit a dezinfikovat byt stale dookola 😀

lucxy
8. júl 2009

takze kolko domestosov si uz minula?

lenkamt
8. júl 2009

ty kokos, prišla som domov nažhavená a tu žiadne čistiace prostriedky lebo som blaznela aj pred odchodom 😀 tak sme nabehli do tesca a muž sa smial že zajtra konečne budem vo svojom živle 😀 šak ja krava už aj na dovolenke som hodila obsmrdajúc okolo vysávača čo tam mala odstavený upratovačka , že aký fajný bohvie ako vysáva 😀

lucxy
8. júl 2009

no dobre,,,,tak co este upratujes?

lenkamt
8. júl 2009

neupratujem, iba som dnes poprala, upratala veci /rozumej lieky/ z kufrov, chlap povysával a bolo 😀 dlážky su fuj aj kupelka, ale počkajú dozajtra 😝

nicolmt
8. júl 2009

leni 😲 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jasne zijem, len sa musim trochen prestavit ze sara spava len raz a vzdy ked som out a ma babysitterku tak da 3 hodky a ked som doma ja a musim cosi porobit tak po hodke vykrikuje...no mam ja potom cas 😝 este sa mi aj svokrus sla rekreovat na 3 tyzdne a muz nove miesto normalne ze pracuje a chodi domov neskor a unaveny 🤐

no a neskoro citam ze sa slo na pivo 😒 no vydrzim kym pojde aj lenka..ze ked uz tak uz 😉 😀
a to viete ze ked sa spomina stretko hned som tu 😀 😀 beriem detne aj bezdetne 😉

ja sa budem mat skvele moja mamina ma dva tyzdne dovcu od pondelka tak odemigrujem na chatu a potom dva tyzdne muz a potom este bonus zas tyzden mamca 😎 😎 sa tesííííííííím
takze vitame na chate navstevy 😉 a po veceroch zleziem na ladoven na pivo 🙂

a buduci piatok teda tie meniny oslavujeme 😀 harley ci kozel 😀

lenkamt
8. júl 2009

harley aj kozel 😀

a na chatičku prídeme 😀

idem spať, zajtra som tu ako na koni 😀

nicolmt
8. júl 2009

jeeej a july gratulka matuskovi ze sa rozbehol 😅
prid ho ukazat na ladoven na nase ihrisko
tam ma aj plac a detiiiii ze az
my sme tam ked to pocko dovoli kazde doobedie ca 9.oo-11.oo a obcas aj poobede ak nahodou uz nie sme zas inde 😉

lucxy
8. júl 2009

no cau nicol no na jeden spanok si musis zvyknut,,,,alebo sa stane ze nebude spat vobec,,,,no aj to je huste,,,,vkazdom pripade pevne nervy,,,,tak to mas super tolko babysitterov,,,ja varim ryzu a maso,,,lebo rano na to nemam naladu a ani chut ked mimala hned od rana pili nervy

lucxy
8. júl 2009

ozaj adiku a zuzu dajte si pivko aj za mna 🙂

zuzu13
8. júl 2009

hello
julyb...gratulujem k prvym ozajstnym krokom 🙂
nicol...no okrem noveho "look-u" sa z teba stala aj nevsimava osobka...v pondelok sme vedla seba stali...cca 5 m... vitala si mangel...tak ta tapol po zadku...a ja s dvomi detmi...kricala som na Lucku a ty nic...tak teda ked ty nic...a ani ja nic... 😀 😀 😀 a na ten spanok...my sme uz druhy den nespali cez obed...ale zato vecer o 18-tej mame volno... 😀
lucxy...dala som si aj za teba...neboj...ako ratam...tak aj za vsetky kobylky...xixixi...idem haji...nech som zajtra fit...aspon trochu 😝 🙂
lenka ....vidno, ze si po dovolenke oddychnuta...ze harley aj kozel.... 😀 😀 😀

lucxy
8. júl 2009

zuzu tak dobru nocku,,,,mala si nicol aj ty tlapnut 😀

lucxy
9. júl 2009

dobre ranko,,,prva aj posledna,,,,a ze tu budete ako na koni a ja som tu ako na koni,,,,akurat pijem kafco,,,,

ellab
9. júl 2009

Dobré ránko, ale ste sa rozpísali 🙂
Julyb- gratulujeme k prvým krokom 😉
Ja idem dnes s deťmi do roboty, tak bude sranda 😀 😀

lucxy
9. júl 2009

ahoj ellab uz nie si snazilka? no tak to musi byt srandy ist snimi do prace 🙂

matica2
9. júl 2009

🙂 ahojkajte
julyb gratulácie aj od nás 😵 teraz sa matúška unahánaš 😀

lucxy
9. júl 2009

no lenka kde si? 🙂

lenkamt
9. júl 2009

no ved tu 😀

lenkamt
9. júl 2009

ale idem zehlit 😝

lucxy
9. júl 2009

co uz vsetko vycistene?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre