Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
6. nov 2009

zabudla som...ze chcela aj zehlicku 🙂

abetka
6. nov 2009

no ved prave, ze tie deti to bavi chvilu. Nasa chce radio na CD a vonavu vodu a maly urcite zase bude mat vozovy park. Aj ked som chcela pre neho tu dielnu, ale to ma kamoska prti synovi a Tomasa to nezaujalo, tak asi ked bude starsi

ellab
6. nov 2009

Vidím, že už riešite vianoce 😀 😀 😀
u nás bol dlho u staršieho favorit lego 😉
Artur sa rád hrá spoločenské hry, len potrebuje parťáka na hru 😅

lenkamt
6. nov 2009

krtko mi ide napáliť len dva diely, také sú už doškriabané tie dvd ☹

u nás vianoce- verča dostane nintendo 😀 iba 😀 baby dostanú boby ak mi ich niekto kúpi v kike 😀 a ešte playmobil nejakú sadu. a od maminy verča monopoly a baby z dráčika upratovaciu sadu 😀 stačí, hračiek máme doma na milú 😝

Ellab - musíte k nám chodiť častejšie , hlavne teda po vianociach keď už budeme mať monopoly 😉

doseti
6. nov 2009

ahojte martinčanky! LENKAMT:ja by som si vzala tú sedačku,len neviem aké sú rozmery(približne) a či je rozložiteľná a farba je modrá?

saskarisko
6. nov 2009

Leni - ja mam 10 percentnu zlavu do Kiky

u nas Risko - puzzle knizka, obliekanie macka, drevena autodraha, tabula, kamion so zvieratkami. Saska - hovoriaci pes, knizka, a dalej ani netusim. asi jej nejake kocky zabalim kazdu samostatne do sustiaceho papiera, alebo narobim gule zo sustiaceho papiera
😀

lenkamt
6. nov 2009

príde sa na ňu pozrieť jedna žienka odtiaľto ak ju nezoberie tak ti hodím fotky a rozmery na mail /pošli ip/ je modrá so žltými kvietkami /myslím že je niekde v mojich albumoch/ a dá sa rozložiť + úložný priestor

lenkamt
6. nov 2009

Kati a pôjdete do kiky do vianoc?

saskarisko
6. nov 2009

Leni - no, my urcite nie 😖 ale kuponik Ti mozem odlozit

lenkamt
6. nov 2009

Ellab - nepôjdete náhodou ešte do kiky? 😀

expertka8
6. nov 2009

...kto ide do IKEA????... 😅 😅 😅
...aj mne ma Jezisko doniet zopar drobnosti...len nemam na donaskovu sluzbu... 😅

julyb
7. nov 2009

Ahojte tak ja som našla na Vianoce toto:
http://www.predskolak.eu//1397-rakosniek-domino...
http://www.predskolak.eu//1398-rakosniek-domino...

a od ostatných knižky, hračiek máme tiež dosť 😉

ellab
7. nov 2009

Ahojte, deti sú u svokry, manžel v robote, tak si vegetím pri PC 😀 😀 😀
Lenkamt - na monopoly určite prídeme, Adam veľmi rád hrá, naše roztratil, ešte keď to nevedel hrať 😝 😝 tiež rozmýšľame nad monopoly banking, je tam kreditka 😀 😀 a druhá otázka: do BA idem o dva týždne na manažérske školenie 🤐 🤐 🤐 aj s mangelom, ma dobrovolne nasilu prinutil 😝 😝 😝 neviem ci to nebola zamienka na romanticky predlzeny vikend 😀 😀 😀 takže boby môžem pozrieť, po večeroch nebudeme mať čo robiť 😀 😀 😀
Ex - a čo by si potrebovala 😉
jeden večer kika, druhý ikea 😀 😀 😀

ellab
7. nov 2009

julyb - vyzerá to super 😉
kedy ideme cvičiť???

julyb
7. nov 2009

Ella budúci týžden okrem stredy môžem 😉

ikulka
7. nov 2009

ahojkajte
matica všeeeeetko najlepšie k narodeninám, hlavne zdravíčko, šťastíčko a poslušnu rodinku...cmuk cmuk cmuuuuuuk
no vidím že riešite vianoce no naša už má doma kupené korčule na led tie chcela potom veeelky balík plasteliny a roznych vykrajovatiek na tom terau fičíme a u našich zatial počítač, tabulu a ešte neviem čo všetko....ešte asi lyže dostane nech sa dieťa vyblázni......

lenkamt
7. nov 2009

ahojte 🙂

Matica - všetko naj 🙂 to by chcelo bezdetné stretko 😀

Ellab - ale sa spýtaj chlapa či v rámci romantického víkendu stíhaš aj nákupy pre tie zlé kámošky čo ťa ťahajú po diskotékach 😀

a v ikey by som tiež niečo chcela 😅

abetka
7. nov 2009

baby aco je s Matkou???strasne dlho sa tu neukazala

adiku
7. nov 2009

abet matka je ok teda stretla som ju tento tyzden ked isla po malu do skolky ta chodi stale sem na Ladoven, mata total kocka skoro som ju nespoznala vychudnuta dlhsie vlasy fajn oblecko okuliare... no veru skoro by som ju presla

na stretko by sla aj ona len musime nejake zbuchat

adiku
7. nov 2009

Leni dik za foto zatial nikam neposielam lebo si tu pisala ze mas nejaku pani co to pride kuknut ak ju nevezme tak potom dam vediet tym mojim znamym ok???

abetka
7. nov 2009

adka- no normalne mi tu chybala 😕
NAs zacina mat sopliky, no som zvedava, ci homeopatika pomozu

adiku
8. nov 2009

vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj Lucinka krasny vek 3 rocky tak oslavujte zuzu

abetka
8. nov 2009

lucinke vsetucko najlepsie, nech je zdrava a robi rodicom radost 🙂

bocmanka
8. nov 2009

🙂 🙂
všetko naaaaaaaj oslávencom...

hrací kútik pre rominku máme hotový, mám foto na fb, ďakujem za pochvaly..
🙂
ešte som chcela cez ip kto ešte nemáte darčeky vám môžem poslať kontakt na dobré stránky a kočku, ktorá vám všetko poposiela, tak ak chcete, napíšte...

julyb
8. nov 2009

Ahojte, princezničke všicko naj 😀

Baby tak na toto sa fakt teším, dúfam že nám do toho nič nepríde:
http://www3.ticketportal.sk/podujatie_search.as...

abetka
8. nov 2009

julyb- ako ste dopadli na neurologii 🙂

saskarisko
8. nov 2009

Ahojte,
Lucke - vsetko naj k narodeninam 😵
a dodatocne aj Matici vsetko naj 😵

July - ja som na tom bola, a pacilo sa mi to. a teraz vidim, ze to bude na zimaku, tak hadam tam bude lepsia akustika, bo sportova hala v za ma hroznu akustiku (to mi tam vadilo)

julyb
8. nov 2009

Sari no uvidíme, ale teším sa aj tak 😉
Abetka zatial to nechám tak, este mu dám čas, bo sa mo zdá že je každý den iný, nejako mi rastie zo dňa na den a Vám samozrejme dakujem k super výsledku na neuro 😀

julyb
8. nov 2009

gratulujem malo byť 😀

bibinka
8. nov 2009

Zuzu Lucinke prajem všetučko naj naj naj k narodeninám a posielam cmuk cmuk cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂

Matica- teda, kokso, to som ani nevedela, že máš narodky - samoška prajem všetko naj naj naj, veľa zdravia, šťastia, lásky, porozumenia a aj ostatného .....a samoška aj cmuk cmuk cmuk 😉 😉 😉 😉

idem kukac superstar, tak pááá 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre