Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

lucxy
16. mar 2009

ahojte,,,no ste tu toho popisali,,,,,krasne fotky, ste pridali,,,, 🙂
my sme boli vcera na holiach ale bolo tak naprd ze az 😒

matica2
16. mar 2009

ahojte bambulky 🙂 von je "úžasne" ale ked sa teraz vyapriluje tak april bude pekný 😉 ale už mám potvrdené že jar sa blíži 😀 lebo my začala pučit gloxínia a aj orchidea 🙂

anculka
16. mar 2009

AHojte Babenky!
Sme mali doma tyzden na brazdninach nasu Babcu! Tak sme sa vytesovali a tak sme tu neboli! 😉

pepies
16. mar 2009

ancula, ides v stredu cvicit? minule si bola taka hyperaktivna 😀 😀 😀 😀
ja som nevladala akosi ............

saskarisko
16. mar 2009

Nicol - dakujem za ponuku, momentalne mam dost veciciek (nieco este po neterke, nieco po Riskovi, a troska som sa vyburila na nakupoch - dostala som povolenie 😀 ), ale ak by nahodou nieco pochybalo, tak by som sa ozvala (hanbim, hanbim, ze som nezareagovala skor, ale doobeda som prispevky len rychlo prebehla

Peppies - pekne fotecky mate, ale teda kocikovat som Ta este nevidela

Jednou z nasich momentalne najoblubenejsich aktivit je malovanie
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

pepies
16. mar 2009

saska ja kocikujem na balkone 😀 😀 😀 , ked je taketo pocasie na prd .............. 😝

anculka
16. mar 2009

Jasne ze idem! 😉 Hyperaktivna 😀 😀 😀 To hadam nie!? 😎
Aky veget, ze na balkone! 😀

pepies
16. mar 2009

anculka vsak co mi ine zostava? nechce sa mi v takom case, neviem sa prinutit ....... keby aspon neprsalo, hned by sme sa isli prevetrat .......
ja mam ist v stredu do polska, tak asi cvicenie odpada, skoda ....... 😉

pepies
16. mar 2009

saska, risko je zlaty, zeby buduci Picasso? 😉

anculka
16. mar 2009

A Co ides do Polska?

anculka
16. mar 2009

Uz zacali trhy?
😨

anculka
17. mar 2009

Posledna aj prva! 😀

ukana
17. mar 2009

ahojte. baby, mam otazku, na to cvicenie, co chodite, da sa tam prist aj s dietatom?....teda s mojim konkretne 😅 , nebude sa tam nudit? 😒 aj by som sem tam sla , len ho nemam kde nechat 😒 teraz sme chori, takze najskor o tyzden 🙂

lucxy
17. mar 2009

dobre ranko,,vyzeralo, ze bude krasne ale asi nie,,,,uz sa zatahuje,,,,, 😠

anculka
17. mar 2009

Ahojte
Ukana, je tam aj detsky kutik a je tam aj pedagogicky dozor!Detom sa tam ocividne paci a budes nanho aj vidiet a aj on na Teba, keby chcel!Ale myslim ze budete obaja v pohode. 😉
Kedy zacinaju v Polsku tie trhy?

ukana
17. mar 2009

ancul, tak to je super 🙂 s tym kutikom 🙂

v Polsku su trhy stale, v Nowom Targu v sobotu urcite , Jablonka neviem 🙂 cosi sa mi mari, ze streda 😅

anculka
17. mar 2009

aj cez zimu boli? 😲

matica2
17. mar 2009

ahojte 🙂 ráno aké pekné počasie som sa aj von stihla s malou prebehnút a teraz pršííííí ☹ aspon nemusím íst do školky pre adku teraz má službu ocinko 😀

ukana
17. mar 2009

anculka, podla mna boli, vsak na Vianoce je najvacsi biznis 😀 su stale, urcite 😉 aj keby furiky padali 😀

adiku
17. mar 2009

naozaj idete do Polska?? v takom pocasi???

lenkamt
17. mar 2009

čafte 😀

ja idem za týždeň, ale nie na trhy, normálne do mesta do obchodov.... 🙂 🙂 🙂 teším sa.
trhy fungujú furt, v stredu v Jablonke, štvrtok sobota Nowy Targ 😉

zuzu13
17. mar 2009

hello
how are you???

konecne som sa zastavila...ale uz nemam sil konikovat...tak prajem vsetkym pekny vecer...

leni...nakupte aj za nas....my sme dnes behali po meste...synovi chceme izbu...my spalnu...a ja kuchynu 😅 len sponzor hlasi, ze bude musiet ist do debetu... 😅

tak nekdy priste si pokecame....howk

lucxy
18. mar 2009

dobre ranko,,,,no mame zase suprove pocko 😖 ja idem zase k zubarke tak tak,,,no uz aby som to mala za sebou
zuzu takze rekonstrukcia v plnom prude, co? 🙂

anculka
18. mar 2009

Bre ranko!
Pane Boze, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, nech uz je jar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bocmanka
18. mar 2009

🙂 🙂 aj my chceme zmenu počka, ide mi vydriapať plechy na balkóne čo tak fučí a chceme nosiť sukničky a šatičky 😀

adiku
18. mar 2009

aj ja uz chcem teplooooooooooooooooooooooooooo a snliecko tak dufam ze coskoro sa ukaze

matica2
18. mar 2009

ahojte 🙂 no dnes je najlepšie doma sediet lebo je strašne ☹

ukana
18. mar 2009

sak slnko svieti, co sa stazujete 😀 😀 a snezi a prsi a fuuuuka vietor......vsetko naraz 😀

saskarisko
18. mar 2009

Ahojte,
aj my chceme slniecko. a dnes ideme von az poobede, teraz urcite nie. brrr, sa mi tam vobec nechce 😅

ikulka
18. mar 2009

ahojte joooj veru ani sa nedá presne povedať ako je dnes lebo okrem tepla je všetko zlé počasie čo može byť ☹
aj my sa chystáem do polska len neviem kedy to svokrovci ekd pojdu sa zveziem s nimi a neviete mi poradiť či tam kupim zábranu k posteli ale na tržnici to asi nie však to asi len v obchodoch....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre