Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

matamb
14. máj 2009

hmm a ked bude Risko vacsi,isto to oceni 😉 .Nas takto nase maminy isto nefotievali

nicolmt
14. máj 2009

pepies posli info do IP..akurat som nad dakymi foto rozmyslala ale som chcela niekoho z MT co domov pride...a aha ho 😀

pepies
14. máj 2009

baby, mate IP ............ 😉

Matamb, dakujem za kompliment na nasho rysavka ..... 🙂

matamb
14. máj 2009

Nemas zaco.Ja som si este nezmenila snazilkovstvo,mame uz doma 10mesacneho drobca Nellinku,je strasne zlata,spolocenska,smejo,nase slniecko..

pepies
14. máj 2009

Mata vsak kukam, ze si snazilka .......................... Tak super, ze zo snazilky maminka - blahozelam !!!! 😉
Hod nejake fotky Nelinky do albumu ......... 😉

matamb
14. máj 2009

Ked pride manzel,pohrame sa

bocmanka
14. máj 2009

🙂 saskarisko..ty sa daj určite nafotiť s bruškom, len neviem či ešte stihneš....ak práde domov, budeš mať kráááásnu pamiatku.....
pepies, aj mne pošli cez ip, kto to fotí.....silvia má krásne deťuše..
lenkamt...šak aká je romy oškretá, to ju ocko strážil, tí chlapi to sú teda kategória sama o sebe, ale nič to,ocko vyzerá podobne, cez víkend spiľoval konáre na dome...tak aspoň je jasné, že on a romy k sebe patria...
kočky ste niektorá na facebooku?.....

bocmanka
14. máj 2009

😵 ja už mám rannú kávu za sebou, stiahla ma domov kamoška zo sídliska, lebo som fičala ráno so všetkými tromi, šli sme do školy a aj do škôlky,a teraz spinká a ja idem čosi uvariť...
asi tekvicu s pochúťkovou smotanou, k tomu nové zemiačky, a mäsko navrch som si už večer naložila...
nebudete dnes niektorá v meste????
🙂my zbehneme predpokladám okolo obeda

abetka
14. máj 2009

ahojte Pepies , krasne foto, hod mi nejake info, prosim ta. 🙂

pepies
14. máj 2009

Abetka, IP 😉

Inac baby, maly sa mi dnes posadil, myslite, ze je to normalne, ked este nelozi? Rano na mna kukal po sediacky z postele .... 😀

saskarisko
14. máj 2009

Pepies - dakujem. Niektore deti vobec nelozia. ale Jakubko sa Ti posadil k jeho veku adekvatnom case, a este mal aj cas. a lozit zacne, ak sa mu bude chciet, a ked pride na system. 😉
U nas sa Risko posadil, ked mal 8 mesiacov a 1 den, a do tyzdna zacal skusat lozenie, a o 2. tyzdne uz lozil ako sarkan.

Bocmanka - bruskove fotky asi ani nechcem, stacia mi tie co mam nafotene doma. ale deturence by som potom dala nafotit

pepies
14. máj 2009

saskarisko Jakub sa uz takto dviha od 6 mesiacov a az teraz sa posadil tak poriadne a sam ....... 😀 Uz som myslela, ze sa posadi skor. Naznaky boli ........ Furt sa tak drzal mreze na postielke a chcel sediet .......

Baby tie fotky su uzasne, aj ja si idem dat nafotit Jakubka ..... 😉

matamb
14. máj 2009

Ako sa hovori,kazde dietatko ma svoj cas a urobi to vtedy ked sa na to citi,moja mala sedela uz asi v 6 mesiaci a otacat sa zacala az okolo 9.mesiaca.bola som z toho zufala,sedela ako pravitko vystreta,hrala sa sama,ale ked lezala na chrbatiku,ako lienka,cakala,kym ju nekto posadi...

erika.30
14. máj 2009

ahojte pepis aj ja chcem take peknucke umelecke foto kolko to kostuje?

len22ka
14. máj 2009

pepies - aj ja poprosím info cez IP - cenu atď...ďakujem
Nicol - na Hurbanke je plávanie pre deti od 1 - 3 rokov..myslím že to býva vo štvrtky 15-16h..ale nie som si istá..ak pôjdem dnes okolo pozriem viac info alebo ti odpíšem tel.č...ak nezabudnem 😅

matamb
14. máj 2009

Mozem sa aj ja opytat na to plavanie?Chcela by som ist s malou,ma 10mesiacov..Len22ka,mozes mi prosim Ta potom dat vediet cez IP?Budem velmi povdacna. 😉

ikulka
14. máj 2009

pepies aj ja cem IP, fotky su krásne daj aj mne vedieť 🙂

lucxy
14. máj 2009

pepies tak rovno to mozes poslat kazdej,,,aj mne diky 🙂

len22ka
14. máj 2009

matamb..ale toto je až od 1roka..ja som to čítala na plagáte..viac info neviem, odpíšem číslo a pošlem aj tebe

lucxy
14. máj 2009

tak si matamb pocka 2mesiace 🙂

len22ka
14. máj 2009

asi hej 😕

matamb
14. máj 2009

Hmm,skoda.Na Stranach stoji 8hodin kurzu 3000Sk,hmm,ja to stale prepocitavam na SK..A som prekvapena,ze az od 1roka..

len22ka
14. máj 2009

toto myslím že 50eur za 10hod. ...ale nie je to 100% info

pepies
14. máj 2009

babenky mate vsetky IP........ 😉
inac keby ste velmi chceli, v nedelu by mohla urobit jedno fotenie, zatial ma volno ........
mozno pojdeme my s Jakubom, este uvidime, ale vikendy vacsionou nebyvame doma .... 😀

nicolmt
14. máj 2009

leni si poklad 😉 diky..a pojdes potom aj ty so samkom? 😕

matja
14. máj 2009

krasne fotky, aj ja si prosim IP

len22ka
14. máj 2009

Nicol - hlboko sa ospravedlňujem ale dážď nám prekazil plány a boli sme len v meste..zajtra určite pôjdem ku plavárni a mrknem to.... no neviem či pôjdem so Samkom..boli sme prihlásení do Victorie a potom mi napísali že už kurzy nebudú, teraz ma to už akosi neťahá aj keď mám Hurbanku tu pod nosom...možno na jeseň by som šla..uvidíme 😅

matja
14. máj 2009

ak nahodou niekto zisti nieco o plavani pre babatka, dajte prosim vediet.

matamb
14. máj 2009

Susedka chodi s 10mesacnou dcerkou do Viktorie na kurz,8 hodin stoji 3000Sk,este v starej mene,30min plavaju,30min su v saune.

matja
14. máj 2009

ale vo Viktorii uz tieto kurzy nerobia. Alebo mozno len pozastavili.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre