Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

zuzu13
25. máj 2009

jaaaj...tam je vyplete....len nasi by to asi nezvladli, keby potom mali z toho pole "preorane" 😀 😀 😀

zuzu13
25. máj 2009

no tak nech sa niekto prizna, ze ma chatu pobliz martina...a ide sa.... 😀 😀 😀

lenkamt
25. máj 2009

tak hoď tip kto sa má priznať 😀

a kde je vlastne Adiku s fotkami? nejako mešká fešanda 😀

ja si idem nakrájať nejakú zeleninu a syr na večeru, mám chuť na toto, potom si dám čokoládu 😅

zajtra máte niečo v pláne? zas má byť horúco 😎

opúšťam pc, tak zajtra ráno pri káve 😉 papapa

zuzu13
25. máj 2009

zajtra rano sadam na bicykel idem do kosut poliat zahradu, potom do pekarne kupit chlebik...potom Lucka bude spta, ja pozehlim 25 kosiel, dam si kafe...a poobede???no neviem...najradsej by som sa slahla asi do mora a potom si lahla na plaz....dala si frappe...a ovievali by ma dvaja fesaci.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anculka
25. máj 2009

Ahojte!
ked uz spominate chatu, nemate niekto nejaky kontakt, kto prenajima chatu?Chceli by sme tam spravit oslavu.

ikulka
25. máj 2009

ahojky no ste toho popísali 🙂
no ja neviem čo zajtra dnes sme sa len doma motali, teda doobebie rýchlo prešlo bola u nás matica so saškou tak sme sa prebavili....
pepies mne pekáva jedna pani v žabokrekoch výborné torty....ale raz som mala aj tu u nás z cukrárne a to boli koláče z kubína a tá torta bola tiež výborná.....

nicolmt
25. máj 2009

zuzu..na to poobedie sa k tebe pridavam 😝 😀 😀 😀

a babenky super bolo...musime si dat zavazok ze castejsie treba 😉

no a dobre, priznavam sa, mame chatu na kolonke 😉 😝 stretko tam mozme dat hocikedy, v zahrade nic nie je co vypliet treba, takze musite len nabalit hracky a pitie a mozme vyrazit 😉 inak dnes som na to akurat myslela 😕

ancul nasi susedia prenajimaju super chatu-skor dom, na vikendy na kolonke len musim zistit kontakt, poslem ti potom cez IP oki? je to tam tak pre ca 12 ludi, vacsinou na cely vikend, vybeh pre deti dobry, ohnisko a sedenie, no proste super..im zavidim cez plot 😝 😀

nicolmt
25. máj 2009

jeej ozaj...a tu su este dalsie torticky od tej pani zo zaturcia co nam piekla "kittynku"..ale v lete to moc nechce prehanat s pracou..rezervacka aspon mesiac vopred 😉
a link http://picasaweb.google.sk/a.hurtova/Torty02?fe...

lucxy
25. máj 2009

caute,,,stretko bolo super,,,, 🙂 nicol a kde na kolonke? 🙂

nicolmt
25. máj 2009

az uuuuplne hore...vyssie ako zahradkari a lesnik, co je cesta jedina co spaja kolonku a karvasa..proste pod lesom..vsade kliiid 😀

lucxy
25. máj 2009

tak potom parada 🙂

anculka
25. máj 2009

jeeeej Dakujem! chceli by sme tam spravit krstiny aj narodeniny dohromady. 😉

ozaj Julybb a Pepies dnes som VAs videla pri Tulipe.
A tu je dalsi Tip na torty http://thomkova.gaya.sk/torty.html

pepies
25. máj 2009

caute torticky,

Anculka, to si bola Ty? ja sa pytam kamosky, ze kto to mava ????? Som myslela, ze to na nu...... Si nevedela na mna riadne zakricat? 😉

July, si bola v Tulipe? Sa nevies ozvat ☹
Ja som bola dnes cely den na slnku, spalilo mi chrbat aj dekolt ............ Esteze bol maly natrety......

Rano vyrazame do Polska, Bibi, ideme do Auchanu - poznavacie znamenie Maclaren. Ja by som Ta asi nespoznala. My ideme tak ako minule, tou dialnicou, uz neviem, aka je to trasa..................
Vy idete kam?

bibinka
25. máj 2009

stretko- super, treba ho častejšie opakovať 😀 😀 😀 😀 ...inak jak rožmýšľam, tak rozmýšľam, tu ani nikde nieje nič také bezpečné, čo by ozaj vydržalo "nájazdy" detí od 1-3 rokov ☹ . Ešte ma napadlo to materské centrum vo Vrútkach, je tam uzavretá záhrada, hojdačky, piesok(zakrýva sa na noc),drevený domček,dve šmýkačky a hračiek milión, len problém je v tom, že tento pán farár, ktorý je teraz an fare nie je celým tým centrom až tak naklonený 😔 . Ten predchádzajúci bol perfektný v tom, že do tej záhrady mohli deti chodiť kedykoľvek hocijaký deň v týždni, v hociktorú hodinu. Bohužiaľ umrel, tak to už nieje to pravé orechové ☹

pepies- my ideme cez to Skalité.ale ak pôjdete aj do centra mesta-do starého mesta, tak sa tam možno stretneme 😉

pepies
25. máj 2009

Bibi vy idete do centra? Uz tam mas vyhliadnute nejake shopy?
My ideme z druhej strany, ja uz radsej nejdem vymyslat, bo maly uz poriadne neobsedi, tak dufam, ze to zvladneme .......... Ale berieme obidve babky, tak budeme mat baby-siting 😉
Takze Auchan to isti........... Nejdeme robit velkyn nakup, hlavne plienky a tak.

Ak nabuduce nejake stretko, tak aj ja by som sa rada pridala, teda ak pojdete aj s detmi, lebo zatial vecerne stretnutia pivneho charakteru zatial nie-nie !!!!

dobruuuuuu

ukana
25. máj 2009

bibi, to fakt s tym fararom? 😠 😖 😖 😖 o tom starom som pocula chvaly 😒 , ja som v tom MC bola asi len raz....a kde ste mali stretko? 😒 v Bedrocku? 🙂

este je dobre na Dubnej skale, na vypadovke na ZA, tam je to oplotene, vela preliezok, domceky pre deti...ale len autom sa tam dostanete 😒 my sme tam chodievali, ale nasho juniora to tam uz nebavi, je to tak do troch rokov

a este je dobre v zaturciii, tam je taky kastiel, tiche prostredie, zopar preliezok,domceky, piesok, maju kofolu 😀 ....urcite tam niekedy zbehnite, je tam pekne, aj najest sa tam da 😉 😉 😉 😉

bibinka
25. máj 2009

pepies- ideme aj do centra. Ideme kúpiť dáke mäso, ale tam majú aj obchody plné oblečenia, obuvi a pod....hlavne tam majú perfektné cukrárne, a pekárničky, bože minule sme tam zožrali pol plechu takého tvarohového koláča 😅 😅 😅 za 50 sk 😔 sú tam také úzke uličky plné obchodíkov.

ukana- vidíš, tá Dubná skala...hej tam sú vraj najlepšie halušky s bryndzou- to som počula, že kdesi robili akýsi prieskum či čo.
v bedrocku nie je "kóšer"šmýkačka- proste ako každá je nebezpečná, tak sme zakotvili v zelenom dome a dokonca som ťa videla,ako si si to valila domov ....aj som ti prezvonila, ale mala si len schránku 😔
l

ukana
25. máj 2009

mam vybity mobil, este ze si pripomenula , idem ho dat nabit 😅

bibinka
25. máj 2009

😖 😀 😀 😀

anculka
25. máj 2009

Pepies tak ja som To poplietla ja som si myslela ze to stebou bola July 🤐 😵 😀 Tak nic.

expertka8
25. máj 2009

...baby....kde mate foto zo stretka...??????????....haaaaaaaaaaaaaa.... 😅
....slintam tu ako pes baskervilsky...haf...haf... 😀

lucxy
26. máj 2009

dobre ranko 🙂 ja pijem kafco

julyb
26. máj 2009

Dobré ránko, no Ancul to som fakt nebola ja, bola som s babami v Priekope a potom som este do siedmej vy bavovala návštevu 😉
My ideme mat dnes s manželom romantiku, máme druhé výročie 🙂

lucxy
26. máj 2009

julyb tak si uzite romanticky vecer 😵 daj malemu pusu od nas 🙂

lenkamt
26. máj 2009

🙂 ahojte 🙂

July - gratulka k výročiu 🙂

Lucxy - kedy ste vstali? my 7.15 🙂

lenkamt
26. máj 2009

a stále čakám fotky od Adiku a včerajšie od Nicol 😉

zuzu13
26. máj 2009

dobre ranko, Lucka este spi, Vito uz isiel do skoly, mangel k zubarke....
poprate, povesane, pozehlene....upratane...
anculka ja idem synovi robit oslavu na chate...v jasene je penzion, ktory za dobru cenu prenajimaju....je tam gril, ohnisko....

ukana
26. máj 2009

dobre rano, aha........aky ukaz ..............expertka na MK......... 😀
.........idem dat vodu na kavu......... 🙂

lenkamt
26. máj 2009

ja už pijem 😀

Zuzi - šikulka, ja ešte len idem, žehliť, variť a upratovať 🙄 zase 🙄

zuzu13
26. máj 2009

a ja sa idem venovat...sipkova ruzenka prave vstala... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre