Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

pepies
29. máj 2009

ako VAS citam, mate inych sportovcov 😉
dufam, ze to pride aj na maleho, lebo nas 9 mesacny lenivec iba sedi a sedi, prip. sa dviha, ze sa chce postavit, no to lozenie ho akosi obchadza ..................
aj to sme vlastne radi, ze sa uz sam dokaze posadit........

July, drzim palce Matkovi, dufam, ze to nie je nic vazne ............

s pocasim VAS nepotesim, su hrozne prognozy na vikend, ze 12 stupnov a oblacno + dazd, hlavna vec, ze v utorok cestou do Polska sme zazivali v aute 30 stupnove horucavy 😝

bibinka
29. máj 2009

pepies- neboj, to sa zrovná, za také tri mesiace budeš len nostalgicky spomínať, že ako ti krásne "len" sedel.bude to raketa, ver mi 😀 😀 😀
Môj Alexander do 8 mes.len ležal, až ten deviaty, no no, sa začal trošku hýbať a v roku už lietal jak strela a teraz už ani nehovorím....tak ja už len nostalgicky spomínam 😀 😀 😀

aj my sme sa potili v aute, bolo to otrasné cestovanie, my nemáme tie ochranné fólie na sklách, tak sme mali biele plienky na oknách 😀 😀 😀 tak sme vyzerali ako rodinka úžasných. Cestou tam sme šli cez to Skalité ale späť okolo Auchanu po diaľnici. No a objavila som obrovské nákupné centrum, kúsok od Auchanu cca 800m smerom akoby do centra- také že Cinema city center+ kadejaké butiky, značky som si v tej rýchlosti nevšimla, ale C&A tam bolo(teraz to je myslím H&M, nie?).To by chcelo celodenný výlet bez detí, aby to človek všetko obišiel,plus to staré centrum Bialskej. čo si pokúpila?

lenkamt
29. máj 2009

Zuzuľku milujem, že som jej chýbala 😀
mám doma chlapa a boli sme dať zapísať deti do pasu+pošta 😝

Zuzu - ja neviem či stíham prísť, lebo o 15.30 musím byť pred športovou halou, vyzdvihnúť Verču po generálke na "najkrajší dar je pieseň" /idú mať tanček + budú robiť krovie čírovej na búrku/ 😅
ak nestihnem, môžem poslať zajtra doobeda Verču 😕 😅

julyb
29. máj 2009

Leni a kde to idete nakoniec na tú dovolenku???do Turecka ak si dobre pamätám?
Veronike nech vystúpenie dopadne dobre 🙂

lenkamt
29. máj 2009

dík 🙂

ideme 26.6. sem - http://www.albahotels.com.tr/albaresorthotel.as... turecko/side

zuzu13
29. máj 2009

hello
prave sme sa vratili z mesta...je tam velke ho... 😖
lenka, ved aj ja ta lubim ako kona... 😀 😀 😀 a ked mas doma chlapa, tak prid na poharik vinka, je tu aj erika...dame si balkonovku... 😀 ja budem doma, kludne sa zastav aj teraz ked ti baby pospia...ok???

lenkamt
29. máj 2009

ok, dojem a prídem 🙂

zuzu13
29. máj 2009

cakaaaaaaaaaaaaaaam...makaj....

pepies
29. máj 2009

bibi aj nam viali biele plienky v oknach. a chladnicka nam pri Auchane vybila baterku, tak nas jeden ochotny poliak musel potiahnut, no horor.
ano, je tam nejake shoping centrum tam dalej, keby som vedela isto, ze je tam HM-ko, tak tam hned vyrazam..........

lenka idete do Turecka? vyzera to tam super. 😉
my vyrazame o den neskor do Italie 😉

bibinka
29. máj 2009

pepies- no,ste mali fakt horor, my sme tak ostali v novembri na veľkej križovateke v Ostrave so 6 týždňovým Alexandrom, fuj, des, kamoš nás musel odviezť až domov.. 😝

zuzu- že balkónovka 😀

lenkamt- krásne miestečko kde idete. cez ktorú cestovku ak smiem vedieť?

lenkamt
29. máj 2009

mala som ministretko u Zuzu aj s Erikou 🙂 škvarkovníky mňam, škoda že som bola doplna najedená 😀

Bibi - cez medinu, my ideme cez ňu už 3x a dali nám aj super vernostnú zľavu 🙂

adiku
29. máj 2009

ahojte tak to Vam je ze ministretko citam ze zuzu zase piekla budem musiet zbehnut aj ja xixixxi 🙂

lenkamt
29. máj 2009

no ty moja pekne seď doma a nahoď fotky zo stretka 😀

lenkamt
29. máj 2009

ale zase keď som odchádzala tak Zuzu robila obloženú misu 😉 😀

adiku
29. máj 2009

ale pocuj ved mam len tri len ten moj mobil sa nechce skamaratit s notebookom tak preto zatial nic

a preco akoze mam sediet domaaaaaaaaaaaaaa???

lenkamt
29. máj 2009

no aby si nahodila fotky, ale keď nejde tak choď , je tam príjemne a teplúčko 😀

adiku
29. máj 2009

ale ved ho musim presvedcit no nieeee??? hned by som sla ale co deti??? sice spia ani by netusili ze som prec 😀

lenkamt
29. máj 2009

😀 😀 😀

ja sa idem učlovečiť, lebo idem na ten koncert, tak nech vyzerám, snáď sa budem páčiť aj majstrovi N 😀

adiku
29. máj 2009

na aky koncert??? baby dajte typ na MDD kam idete?? mozte mi napisat aj IP dik pa

matica2
29. máj 2009

lenka ta dovča vyzerá úúúúúúúžasne 🙂
akurát prestalo pršat aj slnko vykuklo už som sa bála že zmokneme ako vechte cestou do škôlky a nazat.

ukana
29. máj 2009
pepies
29. máj 2009

ozaj, ved my mame dieta a je MDD 😉 😉 😉

zuzu13
29. máj 2009

ahojky
lenka, dakujem za pochvalu skvarkovnikov...
adiku, a co si neprisla???
my sme pred chvilkou dorazili domkov...boli sme na stranach...pekne prsalo, padali krupy...Lucka prave vysla z vane, veceria a ideme haji...ja tiez...len musim dovarit spagety, lebo madam a junior si zaziadali este spagety...tak zatial papa...
inak navstevy su u nas vitane....tak ak by ste sa nudili, nech sa paci.... 😀 😀 😀 😀

matka26
29. máj 2009

ahojte,
ja som sa tiez dnes chystala do mesta, ale zacalo prsat 😠 skoda, mohlo to byt super
zuzu my sme sa tiez okolo pol osmej vratili zo strani, mohla si cinknut 😎
no zatial to s MDD nevyzera moc ruzovo, kedze pocasie je hrozneeeeeee...ako naschval 😠
zuzu zbehni na jednu balkonovu, ak nie si sama 😉

ikulka
29. máj 2009

ahojky no tak som vás konečen počítala....
no leni dovča super, teraz je turecko za dobré ceny.....krásna dovolenka.... na kolko idete?
no my sa v nedelu chystáem do skanzenu tak dufam, že počasie sa trochen umudri....

matica2
29. máj 2009

no a další den za nami 😀 my na mdd asi nepojdeme nikde sa mi zdá zima ešte uvidím 😉

lucxy
29. máj 2009

no zima je teda riadna ☹
lenka ako bolo na koncerte? 🙂

ukana
30. máj 2009

dobre rano........prva 😎 😎 😎 😎 ..........pocasie naprd, ale ideme sa aj tak prejst.............

lenk30
30. máj 2009

dobré ránko. mužík mi odišiel na stavbu a ja si tu dopíjam kávičku a naše dieťatko ešte spí. nechápem. toto počasie na neho nejako vplýva. O 6 papal a zaspal. to inak vstáva o 4, tak zrazu koľko času.........

A pre info: mužík mi volal, že na Martinkách je 15cm snehu. fasa, ideme sánkovať?

lucxy, neppjdeš do vrútok?

zuzu13
30. máj 2009

dobre ranko....tak nam pekne nasnezilo...
my ideme dnes plavat....deti budu mat MDD a my tiez... 😀
lenk30, veru...mozeme oprasit sane...ja som to rano aj pofotila... 😀 idem hodit foto... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre