Maminy z Martina a okolia, 3. časť

terqa
13. feb 2009

tak dalsie pokracovanie...

no ja chodim do ZA a som spokojna, ale sla na MD a ta co ju zastupuje, nechce zobrat muzicka, tak nieco zhaname...

ikulka
24. jún 2009

aaahojky som tu len na skok lebo malujeeme celý byt tak akosi nestíham písať
pepies ja v našom dedinskom obchode bezne kupujem nesolené chrumky ak chceš kupim ti je to velké balenie
zuzi pekná postela kde ju máte v spálni či v detskej
abetka budem na vás myslieť držim palce a prečo tam nemožeš byť s ním? ja by som sa im tam natisla

pepies
24. jún 2009

ikulka dakujem, si zlata, ale uz mame 😀
dobru nocku - idem do sprchy a potom ako obvykle zalomim pri TV 😉

lucxy
24. jún 2009

caute,,,my sme dneska boli v bojniciach a potom som bola na aerobiku,,,julyb zabudla som sa ozvat 🙂

lucxy
24. jún 2009

dobru noc ked tu nikoho nie je 😔 😵

bibinka
24. jún 2009

som tu ja 😉 , kým to všetko človek prečíta 😀 😀 😀 😀 😀

som grogy, nohy ako z olova, skoro som vystála dieru, ale čo už, konečne mám so školou pokoj.......do konca života tam už nepáchnem 😀 😀 😀 😀

pepies- ty si borka, to ja mám pred dovolenkou vždy dlhočizný zoznam pre každého člena zájazdu a potom škrtám čo nevezmem a nakoniec mi ostane vždy len malý kufrík 😀 😀 😀 😀

abetka- to máš s maličkým aj dosť starostí, to je presne ono, že je všetko OK a naraz sa niečo vyvŕbi ako na potvoru.... ale Tomáško je bojovník, no nie? 😉

lucxy
25. jún 2009

dobre ranko,,,zda sa, ze pocasie sa vylepsilo,,,,idem dat piect kura a spravim ryzu,,,,a daku polievku,,,,a hajde von 🙂

zuzu13
25. jún 2009

dobre ranko
ikulka, jedine v spalni...nemozem dat 2,5 r. babu k 15 r. chalanovi do izby... 😀 😀 😀
abetka, bude dobre...neboj...maly si ani nevsimne, ze si tam nie...nakoniec ti nebude chciet ist domov 😉
bibnka, gratululjem k ukonceniu skoly... 😉
lucxy, no teda...po bojniciach este aerobik...fiha...
ja mam nachystane masko na fasirky, zo vcera mame este aj koprovu omacku...no a zeleninkovu polievku 🙂
vyzera, ze bude dnes hic...teraz je 20 st. 😝

matica2
25. jún 2009

dobrééé rááánko 😀
zuzu pekná postel a nebojíš sa že malá s nej padne? moje sú také nočné cestovatelky že by musela byt tá zábrana dvojnásobná. ale páči sa mi lebo aj dole má svoj priestor na hranie 😉
a ked spomýnate aerobik to už nachodíte cvičit hromadne akosi to tu o cvičení utíchlo

zuzu13
25. jún 2009

matica, nebojim...ved mam pod postelou polozene vankuse a paplon...kdyby neco... 😀
ale ona spala velakrat aj na soloposteli a bez zabrany...nespadla...tak si myslim, ze ani z tejto nespadne...
cvicenie...jaj...ja som taky lenivec...ale co uz...raz schudnem aj ja... 😀 😀 😀

lucxy
25. jún 2009

no zuzu pekna postel,,,ale moja by nanej este nemohla spat,,,,,
no nechodime hromadne na aerobik,,,,zuzu to by som si mohla aj ja povedat, ze som unavena ale potom mi to praveze doda vacsiu energiu a hlavne ten pocit, ze robim aj nieco pre seba,,,,,a citim sa ovela lepsie
no nic idem si dat sprsku a pojdem s malou vonku,,,,uz mam navarene a neporiadok vsade ,,,,potom budem upratovat 🙂

pepies
25. jún 2009

caute babeny, pomoooc, nic nemam zbalene, maly len teraz vstal, ja samozrejme tiez, utekame do mesta, pomooooc 😅

lucxy
25. jún 2009

pepies len ziadna panika lebo potom uplne zabudnes na vsetko hlavne kluuddd 🙂

zuzu13
25. jún 2009

pepies...kliiiidek... 😉 talianko hlasi 30 st. tak nestresuj 😉

bibinka
25. jún 2009

zuzu- dík, hodila som aj pár foto do albumu. Lucinka má super posteľ.... a toi kráľovstvo pod ňou, wau 😉 😉 😉 😉

pepies- ty nestresuj, nachystaj si tri veľké tašky/kufre. Do jedného nahádž pre seba pár tričiek, plavky, šaty, mikinu,spoďáry a ponožky+botky, na druhú sa sústreď: pre Jakubka nabaľ dosť,aj teplé aj letné oblečko, a všetky propriety a tretiu vraz mužovi do ruky,nech sa pobalí..... 😀 a zvyšok nabalíš tak, že vojdeš do každej miestnosti v byte, poberieš to čo potrebuješ každý deň a je to,no nie?

zuzu13
25. jún 2009

bibinka....wow...aka kocka...no teda... 😎 😀 😀

lucxy
25. jún 2009

bibi seklo ti to ,,,,mas nieco s vlasmi? mas to super,,,mohla si si dat este nieco na ozivenie 🙂

abetka
25. jún 2009

ahojte fesandy.
Ikulka, ved rozmyslam , ze sa tam natlacim a bude.
Bibi/ velmi ti to pristalo a to, ze nepachnes do skoly sa ti nedivim. Ani ja 😀
pepies/ co vam bude chybat, to si tam kupite. Nezabudni zobrat penazenku a kartami a kartickami poistencov. 😉
Pekny den vam prajem

ellab
25. jún 2009

Ahoojte 🙂
No ja nemam stresy s balenim, ale pre istotu mi ochorel maly 😒 boí ho hrdlo a hnusne kašle 😒 , tak neviem, či mám vôbec začať baliť.

ellab
25. jún 2009

Bibi - gratulujem, už to máš za sebou 😉 a kde si študovala?
Ja som tiež končila výšku s malým, ale s dvoma deťmi si to neviem predstaviť!

nicolmt
25. jún 2009

bibinka ani by som ta nespoznala..aka kocica mladica a bracekov malych si zobrala na tu slavu 😝 😀 😀 😀
pepies kein stres vsak casto chodite niekam na vylety takze maleho balenie uz mas zmankute a vam prakticky nic netreba 😉
ozaj nechystate sa niekdo na "nakupny zajazd" do PL 😕 by sme aj sli..plienky a ine uz doslo ze by sme sa za niekoho skuseneho zapojili 😀
abetka neboj, sara je vojtovkarka sme sa tam cosi narevali na rehabkach a ona uz ani nevie ze cosi take bolo a je uplne ze v pohode, keby som sa nebala ze predsa len daco zanedbat ani by sme tam nechodili lebo to ani nebolo treba ale mozno mali pravdu a by sa to takto neskor prejavilo 🤐 no, je to uz za nami aj za vami bude coskoro a neboj tie dietky su tam vcelku spokojne sme chodili akurat cvicit ked ich mamky vyzdvihavali a nijake neslo ani s revom ani s uzasnou radostou ze huraaa idem konecne domov 😎

matica2
25. jún 2009

bibi vauuu kočica s teba 😉
ja balit neviem lebo ked idem aj na dve noci tak nabalíííím čo vidím 😀 a potom si vezmem do ruky igelitku a prechádzam izbom a chodbou tak ešte hádžem čo zbadám 😅

julyb
25. jún 2009

Ahojte,
baby existuje v Martine ešte niečo podobné ako MC, pozerala som otváracie hodiny a budú cez leto otvorené len od 11 do 15 a vtedy malý spinká....potrebujem ho viac začlenovať medzi deti, lebo sa mi začína zdať dosť nespoločenký 😝 a v okolí tolko detí nie je aby si zvykal, bojím sa aby mi potom nerevával v škôlke ako jeho ocko 😅 😀
Nicol ako sa máte? 🙂
Bibi, bola si chic mama 😉
Ella nech ste fit... 🙂

bibinka
25. jún 2009

devy, nepreháňajte 😅 😅 😅 😅

ellab- no to je šťastie, že malý ochorel, máš odvahu ísť s ním na dovču? inak, končila som ošetrovateľstvo v Ružomberku. študovať som začala mladá,bezdetná a slobodná no a končila som ..ak vidíš.............. 😅

nicol- my sa chystáme opäť na nákupy, len to je v horizonte 3-4 týždne. Veď choď do tej Bialskej,ak chceš viac info, tak IP.

matica- ja balím tým štýlom ako som písala vyššie. plus ešte predtým tie zoznamy pre každého "člena zájazdu" no a potom robím to čo ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

julyb- myslím, že cez prázdniny je to všetko pasé, ak ho chceš dokonale začleniť do kolektívu, prídi ku nám 😀 😀 😀 😀

lucxy- mám prefarbené vlasy a dala som si ich vyžehliť............konečne rovný vlas 😀 😀 😀 😀, bohužiaľ len do ďalšieho zmytia 😅

pepies
25. jún 2009

ahojte,
no Bibi, super fotky 😉 Aka kocica a este k tomu aj s titulom - blahozelame 😉

Nicol aj my sa chystame na nakupy tak o 6 tyzdnov, ked minieme plienky.

Ellab - liecte sa, aby ste nenakazili Jakubka - he he he ,ale vazne, dufam, ze to nebude nic vazne a prejde mu to.
Rozhodla som sa, ze balit budem az zajtra. Dnes som bola zasa u tej kadernicky v ZA a konecne mam strih tak, ako som si to predstavovala. 🙂 Hlavne ofinu ...... 🙂

bibinka
25. jún 2009

pepies- ty si číslo 😀 veru veru, dobrá kaderníčka je na nezaplatenie, to poznám 🙂

julyb
25. jún 2009

Ja som bola tiež u kaderníčky včera che-che ale len v Tescu,ale už mám konečne dobrý typ aj na Martin, dokonca flexibilná...

matica2
25. jún 2009

a ja idem ku kaderníčke zajtra ale s adkou

lenkamt
25. jún 2009

ahojte 🙂

Bibinka - fakt kočka, a ešte raz gratulka 🙂

Julyb - u mna bude mc, hocikedy 😀 od 15/7 sme bez ocika takze prijame navstevy s nadsenim 😀

ja som pobalena uplne v poho, este aj miesto zostalo a to mam aj 2xšerbel aj pakel plienok - tak mi poradte čo som zabudla 😀

myslite na nas aby sme v zdravi prezili cestu 😀 majte sa krasne, ozvem sa nicol ze co a ako 😉

Ellab+Peti - aj vam prajem krasnu dovolenciu 😉

matica2
25. jún 2009

lenka prajem štastnú cestu a príjemnú dovču 😉

pepies
25. jún 2009

Lenka aj my VAM prajeme krasnu dovolenku, uzite si to a tesime sa na fotky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre